Kifizetés

• Atesz03
      Atesz03
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.09.05, Hozzászólások: 9
      Sziasztok! Egy ujabb temaval kapcsolatban irok, bar az elozo kerdesemre sem kaptam valaszt. :) Felmerult bennem a kerdes, hogy amikor majd eljutok odaig, hogy nagyobb osszegu kifizeteseket hajtok vegre, akkor bizonyara a navot is erdekelni fogja a penzaramlas. Mi a teendo? Erdemesebb kulfoldi bankszamlat nyitni, vagy van mas modja is, hogy kivedjem ezt a dolgot? Olyan szemelyektol szeretnek valaszt kapni, akinek mar van tapasztalata a temaban. :) Elore is koszi
  • 12 válasz
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 562
      Eredeti hozzászólás: Atesz03
      Sziasztok! Egy ujabb temaval kapcsolatban irok, bar az elozo kerdesemre sem kaptam valaszt. :)
      Szerinted miért nem válaszolt senki?
      Mert, ha valaki nagyot nyer akkor a részleteket nem fogja megosztani egy nyilvános fórumon. Erre nem gondoltál?
    • Atesz03
      Atesz03
      Kezdő
      Koszonom szepen apuka77 a valaszodat, de az ilyen cinikus hozzaszolasra semmi szuksegem. Szoval ha nem tudsz kulturaltan valaszolni, inkabb ne tedd. ;) Lehet van benne igazsag amit mondtal, amibe en bele sem gondoltam, de csesszel mar le bakker. Azt meg nem hinnem, hogy a nav a strategy forumat bongeszi ejjel- nappal, es azt lesi, ki az aki valaszol egy ilyen jellegu kerdesre, es aztan lenyomoz nick name alapjan. Persze sose lehet tudni.
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Őszintén ki cseszett le? Mi volt sértő? Nem anyáztalak, nem írtam, hogy ...., szóval megválaszoltam normálisan. Nosferat esetét olvasd el, majd akkor más lesz a véleményed a NAV-ról és a nyilvános fórumokról. És ne légy naiv, a 21. században egy hivatalos szerv, egy rosszakaró ember, mindenhol megtalálja a támadási felületet a net bugyraiban.
    • Atesz03
      Atesz03
      Kezdő
      :D :D Gratulalok
    • Atesz03
      Atesz03
      Kezdő
      A " szerinted miert nem valaszolt senki" egy teljesen atlagos megnyilvanulasi modja a valaszadasnak, es semmi szarkazmus nincs benne? Ha mindenkivel igy beszelsz aki nem volt tul korultekinto, akkor eleg gyorsan leepited a kapcsolataidat. Mar ha vannak.
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Átlagos, ugyanis ilyen kérdésre itt nem fogsz választ kapni. És nagyon sajnálom, h belegázoltam a lelkivilágodba a szarkazmusommal :f_ugly:
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2015.04.23, Hozzászólások: 2.914
      Olyan szemelyektol szeretnek valaszt kapni, akinek mar van tapasztalata a temaban.
      Vond vissza ezt a feltételt, biztos emiatt parázik bárki is reagálni xD
    • Atesz03
      Atesz03
      Kezdő
      Ez már így is úgy is halott ügy! xD
    • sigya1967
      sigya1967
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.11.22, Hozzászólások: 1
      Sziasztok! Tudtok segíteni mi az a hipay számla? Hogyan tudom onnan a pénzt a bankszámlámra tenni? Köszönettel
    • apa100
      apa100
      Arany
      Regisztrált: 2008.09.25, Hozzászólások: 2.196
      Eredeti hozzászólás: Atesz03
      Sziasztok! Egy ujabb temaval kapcsolatban irok, bar az elozo kerdesemre sem kaptam valaszt. :) Felmerult bennem a kerdes, hogy amikor majd eljutok odaig, hogy nagyobb osszegu kifizeteseket hajtok vegre, akkor bizonyara a navot is erdekelni fogja a penzaramlas. Mi a teendo? Erdemesebb kulfoldi bankszamlat nyitni, vagy van mas modja is, hogy kivedjem ezt a dolgot? Olyan szemelyektol szeretnek valaszt kapni, akinek mar van tapasztalata a temaban. :) Elore is koszi
      --
      Ha fosol a NAVTól, keress valakit aki nem fosik tőlük-mondjuk én. Összeülünk párszor. Áttolod nekem én leveszem egy fikarcnyit sem fog érdekleni a NAV.:sifflote:
      --
      Egyébként+ erre találták ki a netes pénztárcákat.
      GL
      UI.
      Majd ha lessz leutalandó, jelölj be ismerősnek aztán ledumcsizzuk priviben.;)
    • Mihaczi2
      Mihaczi2
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.11.28, Hozzászólások: 1
      Hello mindenki ! Valaki tud nekem abban segiteni hogy a hipay rol lehet e vissza utalni ps re ?
    • Fekii17
      Fekii17
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.11.15, Hozzászólások: 10
      Szia én tudok ****

edity by pastagusti
      Kéretik privátban cserélni kapcsolattartási adatokat!