Sziasztok!

• CucumbaMan
      CucumbaMan
      Bronz
      Regisztrált: 2017.10.13, Hozzászólások: 21
      Sziasztok!

Peti vagyok és több év kihagyás után tértem vissza a pókerhez. Az egyetemi évek alatt kezdtem el játszani, ahol a helyi campus-on sikerült is megnyernem egy MTT versenysorozatot, ezt persze óriási sikernek éltem meg. :) Mellette a PS-en és Fulltilten játszottam mikrótéten és sikerült is nyernem valamennyit, ha jól emlékszem kb. 100 dollárt, olyan 20 dolláros befizetésből. Akkor abbahagytam, mert ha lemákoltak, rengetegszer tilt-re kerültem és gondoltam, hogy na jó, ebből elég.

Augusztus körül tértem vissza, gondoltam munka mellett jó lenne egy kis plusz zsebpénzt keresni, és befizettem 100 dollárt a PS-re. Az elején egész jól ment, és felmentem 130 körülre, majd vissza le 80 körülre. Zoom-ot játszottam főleg, illetve időnként 25 centes Spin n Go-kat.

Már épp abba akartam hagyni, amikor gondoltam megpróbálkozok egy 55 centes MTT-vel, amit sikerült megnyernem és 85 dollárt nyertem! :)
      Még azon a héten egy 25 centes Spin n Go-n kipörgött az 50 dolláros nyeremény, amit szintén sikerült behúznom. Azóta nincs megállás, ez adott egy kis extra motivációt, hogy ne hagyjam abba és próbáljak folyamatosan fejlődni.

Az utóbbi kb. 1 hónapban volt kb 4 döntőasztalom, illetve a Pokerstrategy által adot free money-ból a Partypokeren egy 1 dolláros MTT-n 3. lettem szintén 85 dollár körüli nyereményért.

A célom továbbra is fejlődni, egyre több final table-re odaérni, illetve szépen lépkedni fel a limiteken cash game-en, MTT-ken és Spin n Go-kon is.
      A hosszú távú cél pedig egy élő versenyre való kijutás lenne és esetleg ott is elérni egy final table-t. :)

Köszi, hogy meghallgattatok és GL mindenkinek!

Peti
  • 3 válasz