Kvíz

• 21 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Ahogy ezt olvashattad...
      Miután a számlád bejegyzésre került ezalatt a név alatt, akkor pontosan 1$ lesz átutalva a számládra. Ez az 1$ fogja szabaddá tenni az 50$-os bónuszt a számládon. Ezután máris elkezdhetsz játszani az 50 dollárral!

Tehát menj a bónuszokhoz, és vedd fel a többit!
    • Mada10
      Mada10
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.03.25, Hozzászólások: 9
      Hello

Ha az én számlámon nincs már meg az az 1$ akkor nem is jutok a bónuszhoz?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Ha a Party Pokerre kaptad az 1$-t, és már eljátszottad, akkor valóban búcsút mondhatsz a kezdőtőkének...
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      hi,
      az mennyire gáz!
      eltudom képzelni szegény szer nézi miez az 1$i hmm eljatszom.eljatsza aztanugrott a kezdöje.
      hol lehet erröl bövebben olvasni/erröl az 1$os dologrol/
      köszi,szép napot!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von KillBill05 hi,
      az mennyire gáz!
      eltudom képzelni szegény szer nézi miez az 1$i hmm eljatszom.eljatsza aztanugrott a kezdöje.
      hol lehet erröl bövebben olvasni/erröl az 1$os dologrol/
      köszi,szép napot!
      Üdv!
      Ha így lenne, megkapta volna a bronz rangot...

Egyébként meg a kezdőtőkénél a PP regisztrációs leírásában benne van, várd meg az 1$-t, aktiváld a másik 49-et... Gondolom alap, hogy a regisztrációs leírást végig kell olvasni :)
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      ja hát köszi a választ!csak kivancsi voltam,hogy is van ez.
      regisztrácios leirast elolvasni meg alap persze!
    • andrewpierce
      andrewpierce
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.03.28, Hozzászólások: 2
      Hét gyerekek, elolvastam mindent, tényleg tudok mindent, leis ellenerőztem mindent de a kvíz sosem sikerül! legalább írja ki,hogy háányat tudtam jól smit nem tudtam jól! VAgy ha 1-et hibádzok már akk is kampec?
      Aki tudna segíteni pls vegyen fel msn-re ( lulu(kukac)sgmail(pont)hu
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von andrewpierce Hét gyerekek, elolvastam mindent, tényleg tudok mindent, leis ellenerőztem mindent de a kvíz sosem sikerül! legalább írja ki,hogy háányat tudtam jól smit nem tudtam jól! VAgy ha 1-et hibádzok már akk is kampec?
      Aki tudna segíteni pls vegyen fel msn-re ( lulu(kukac)sgmail(pont)hu
      Üdv!
      Több mint 1millió tag van a 14aloldalon összesen, ők meg tudták csinálni a kvízt, úgyhogy nem lehetetlen. :)

A kvíz kitöltésében éppen ezért senki sem segíthet, ha valamilyen módon kiderül, akkor annak természetesen következményei lesznek.
    • andrewpierce
      andrewpierce
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.03.28, Hozzászólások: 2
      jó ezt értem, de az lehet,hogy mostanában szigorítottak a kvízen? Tehát pl már egyet sem hibázhatsz?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von andrewpierce jó ezt értem, de az lehet,hogy mostanában szigorítottak a kvízen? Tehát pl már egyet sem hibázhatsz?
      Üdv!
      Engem nem értesítetek , hogy bármi változott volna. :)
    • Mada10
      Mada10
      Kezdő
      A Titanpokerre kaptam az 1$ és nem tudom hogy miért fogyott el mert csak Játékpénzel játszottam úgy ahogy ahogy ezen az oldalon mutatta az az ablak ami a sikeres kvíz után jön fel! Ez mitől lehet? előre is köszönöm
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Original von Mada10 A Titanpokerre kaptam az 1$ és nem tudom hogy miért fogyott el mert csak Játékpénzel játszottam úgy ahogy ahogy ezen az oldalon mutatta az az ablak ami a sikeres kvíz után jön fel! Ez mitől lehet? előre is köszönöm
      Szia! Nem a Party Poker-re kaptad azt az 1$-t?
    • Mada10
      Mada10
      Kezdő
      Nem, Titan pokeren vagyok Party Pokeres számlám nincs! Így hogy jutok hozzá a bónuszhoz ha megkapom? Miért ment el játékpénzes játéknál a pénz? Azóta nem is tudok játszani vagy játék pénzesnél ez hogy van? Köszi
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von Mada10 Nem, Titan pokeren vagyok Party Pokeres számlám nincs! Így hogy jutok hozzá a bónuszhoz ha megkapom? Miért ment el játékpénzes játéknál a pénz? Azóta nem is tudok játszani vagy játék pénzesnél ez hogy van? Köszi
      Helló!

Mivel nem vagy még bronz, így ez nem a kezdőtőke volt.
      Leginkább arra tudok gondolni, hogy a teremtől kaptad ajándékba, de mivel nem játszottál vele, így visszavették. De ez igazából csak egy tipp.
      Az biztos, hogy a kezdőtőkét ez nem érintheti.
    • Mada10
      Mada10
      Kezdő
      Nagyon szépen köszönöm! További szép estét!
    • aqrnold
      aqrnold
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.30, Hozzászólások: 6
      Sziasztok...
      Kicsit bonyolult a helyzetem, Szerbiában élő magyar vagyok és így fogalmam sincs mi a teendő. Az adataim mindig persze az anyanyelvemen töltöm ki, de a személyimben szerbül szerepel. Elküldtem bescannelve, így használható? Utána tudna valaki nézni?
      Köszi
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von aqrnold Sziasztok...
      Kicsit bonyolult a helyzetem, Szerbiában élő magyar vagyok és így fogalmam sincs mi a teendő. Az adataim mindig persze az anyanyelvemen töltöm ki, de a személyimben szerbül szerepel. Elküldtem bescannelve, így használható? Utána tudna valaki nézni?
      Köszi
      Helló!

Valóban elég speciális a helyzeted, azt kéne tenned, hogy ezt megírod a supportnak is a segítség menüpontban.
    • aqrnold
      aqrnold
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.30, Hozzászólások: 6
      Köszi!
      A supportal nem sikerül megoldást találnunk :-) Már tisztázódott a cím, csak kértek még valami bizonyítékot. Pedig a cím a személyimen is szerepel. Küldtem egy számlát, melyen van cím, név... de annak meg állítólag a fejléce nem jó. Már nincs ötletem :-) Van arra mód, hogy az 50 dollárt máshova kérjem? Talán több sikerrel járok és tényleg elhiszik az adataim :-)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von aqrnold Köszi!
      A supportal nem sikerül megoldást találnunk :-) Már tisztázódott a cím, csak kértek még valami bizonyítékot. Pedig a cím a személyimen is szerepel. Küldtem egy számlát, melyen van cím, név... de annak meg állítólag a fejléce nem jó. Már nincs ötletem :-) Van arra mód, hogy az 50 dollárt máshova kérjem? Talán több sikerrel járok és tényleg elhiszik az adataim :-)
      Üdv!

A kezdőtőkét a support utalja ki, így ugyanazt kell tenni bárhova is kéred.
      Küldj egy másik számlát, illetve kérdezz rá, hogy pontosan mi is a gond az előzővel.
    • 1
    • 2