Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Hipay kikerülése Nettellerrel

• Saviola91
      Saviola91
      Bronz
      Regisztrált: 2010.10.04, Hozzászólások: 35
      Sziasztok!

Kifizetést szeretnek kérni starsrol, és a sok hipayes probléma miatt nem indítanam arrafelé a penzemet. Egyelőre csak az az opcio van. Most regisztráltam nettelerre, és a kártya feltöltésenel kérdezi,hogy szerencsejátékra kell avagy sem. Ott a szerencsejátékot kell ki választanom? Azt választottam ki, viszont a bankon visszadobta, valószínűleg azért mert a Visa kartyamon tilos a szerencsejáték. A MasterCarddal holnap ismét megpróbálom, ott elvileg mennie kell. Ha befizetek utana starsra minimális összeget, akkor két nap múlva már ide is le tudok majd utalni pénzt?

Előre is köszönöm az útba igazítást!
  • 5 válasz
    • sospiro
      sospiro
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.03, Hozzászólások: 2.139
      Eredeti hozzászólás: Saviola91
      Sziasztok!

Kifizetést szeretnek kérni starsrol, és a sok hipayes probléma miatt nem indítanam arrafelé a penzemet. Egyelőre csak az az opcio van. Most regisztráltam nettelerre, és a kártya feltöltésenel kérdezi,hogy szerencsejátékra kell avagy sem. Ott a szerencsejátékot kell ki választanom? Azt választottam ki, viszont a bankon visszadobta, valószínűleg azért mert a Visa kartyamon tilos a szerencsejáték. A MasterCarddal holnap ismét megpróbálom, ott elvileg mennie kell. Ha befizetek utana starsra minimális összeget, akkor két nap múlva már ide is le tudok majd utalni pénzt?

Előre is köszönöm az útba igazítást!
      Helló. Elvileg igen. Ahogy "beregeled" a neteller kártyádat starsra, onnantól fogva az lesz az elsödleges pénzmozgatási opciód.2 nap múlva jöhet kifele rá a gempa. Viszont......netellert nem kell össze kötni semmiféle bankkal..minek is?
      Tök egyszerüen keress valakit aki teszem azt áttol neked rá x usd/eur-t amit te starson visszatolsz neki. Aztán fizess be netellerről és ennyi. Ja... és természetesen rendelj neteller kártyát(10euró/év)...Máris kihagytál minden bankot, és közvetlen tudod használni a pénzed neteller kártyával.

GLGL
    • molnidRNMD
      molnidRNMD
      Kezdő
      Regisztrált: 2010.08.16, Hozzászólások: 8
      Ez most már biztos nem így van. Csak akkor tudsz kifizetést kérni netellerről, ha már mindent amit hipay-en küldtél be, már kikérted oda.
    • sospiro
      sospiro
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.03, Hozzászólások: 2.139
      Eredeti hozzászólás: molnidRNMD
      Ez most már biztos nem így van. Csak akkor tudsz kifizetést kérni netellerről, ha már mindent amit hipay-en küldtél be, már kikérted oda.
      Nem tudom, most, hogy van...de..és ne kövezzen meg senki amit most írok...aki azok ellenére, hogy tele van a fórum a HIPAY buktatóival és mégis azon keresztül fizetget be/ki...személy szerint qrvára nem tudom sajnálni. Ha a kacsa nem tud úszni....ugye?

Mellesleg pár éve még moneybookerses(most:skrill) voltam...azt használtam be/ki fizetésre....aztán eljött a nap mikor egy tranzakció miatt fagyasztották(ideiglenesen) skrillemet...aztán be is fejeztem velük, akkor nyitottam ellert. Írtam starsnak egy mélkét, leírtam benne a dolgokat, hogy mi, hogyan történt és kértem, hogy a skrilles opciót töröljék és állítsák be helyette az ellert. Annyit kértek, hogy csináljak egy minimum összegü befizetést ellerről és minden renben. Megcsináltam. Azóta zokszó nélkül megy minden tranzakció ellerről és nyoma sincs a régi skrillemnek.

GL
    • atton64
      atton64
      Black
      Regisztrált: 2008.01.31, Hozzászólások: 1.771
      Eredeti hozzászólás: sospiro

Mellesleg pár éve...
      Pár éve mindegy mi volt, azóta rengeteget szigorodtak az utalgatások online.
    • NagybaszoMoneymayyFAN
      NagybaszoMoneymayyFAN
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.12.29, Hozzászólások: 4
      Hogy érted ezt Atti?