sziasztok segitenétek egy kezdönek?

• asdolgifor
      asdolgifor
      Bronz
      Regisztrált: 2017.11.21, Hozzászólások: 2
      szoval a pokerkarrierem elég jol kezdödött az 5 Spin & go jeggyel nyertem 12 eurot (4szer nyertem) de a legkisebb pénzesjátékba is már aláznak a többiek tudnátok tanácsokat adni hol tanuljak? és a poker nem egy olyan játék mint a többi ahol évek alatt megtanulsz ezernyi tudatalatti szabályt, és az mindig eszedbe jut és hipergyorsan úgy cselekszel? Én egy kis tankos játékba pro voltam, 2000 játékosból benne voltam az első 10-be, ott 3 évig tartott megtanulni, utána voltam "szabad" és levertem mindenkit... :D a poker is tetszik és ráadásul jövedelmező lehet
      szoval mit csináljak honnan tanuljak? micron mire érdemes figyelni? duelbe ugy tünik tehetséges vagyok, már játékpénzbe is levertem igy az emberek 3/4-ét, de a 6-9 emberes játék sokkal nehezebb.. és az tényleg igaz hogy régen sokkal könnyebb volt az online poker?
  • 3 válasz
    • asdolgifor
      asdolgifor
      Bronz
      Regisztrált: 2017.11.21, Hozzászólások: 2
      ezt nem hiszem el megint nyertem 2öt a 3 spin & gobol. ebbe tényleg ilyen gyakran lehet nyerni? pedig most jobban játszottak az ellenfelek, agresszivebbek voltak, mindig lopták a vakot, de top párral mindig nyertem az all-int, az egyik feszes-agressziv lopkodó játékos ellen meg csapdát állitottam a settel, turnél elkezdett nyitni, megadtam rivernél már nagyot nyitott, és all-int is megadta, asztalon nem volt semmi... én csak calloltam minden lapot preflop, de igazság szerint 6os asztálnál is utálok emelni, mer igy csomóan kiszállnak, ász párral szereztem egy nagyvakot szal ennek nemtom mi értelme van, de a poziciot se értem még, a 2-3fős asztaloknál valahogy érzem az egyensulyt, hogy melyik lapokat kell megjátszani meg tudok taktikázni, ilyesmi, sokkal könnyebben pillanatok alatt ki lehet ismerni az ellenséget és nem kell parázni azon hogy mi van ha jó lapjuk van...
      mer 6os asztalnál mindig jó lapjuk van, pedig lazán játszanak, ugyanaz a játékos 5 leosztást végig nyitja, már ugy gondolom nincs semmije és mégis ott van a végén legalább egy párja, de setje is volt... amikor meg összejött a sorom másiknak pont flösse lesz, megadom mert nem hiszek neki de mégis van hogy még véletlenül se blöfföljön stb) probáltam feszesen játszani csak jó lapokkal minimum 9-es kickerrel de az se megy igy hogy kell játszani?
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 589
      Naiv vagy és tényleg kezdő. Ha nyersz 4-5-6 spint úgy, hogy limpelsz, attól még a póker nem erről szól, főleg nem a spin. Nem fogsz hirtelen meggazdagodni, sőt, ha erőlteted a spint kezdő létedre, a nagyok megtalálnak és pár nap alatt kizsigerelnek. Emelés kérdése meg nem arról szól, hogy szeretem vagy sem. Ez kötelező, mert a lényeg, hogy elvedd a kedvüket(pénzüket) a további akció előtt. Lesz sokszor, h AA párod van és szinte mindenki megadja a hívásod, sőt AA-val még bukni fogsz sok allint is. Ez benne van. Tömören, olvass sokat, tanulj, nézz meg pár kezdőknek szóló videot itt és dönsd el, hogy mit akarsz, mtt, sng vagy kes. Mind a 3 nem fog menni és micro limitet gyakorold, kesnél nl2, sng-nél az 1$/€ alattit told, mtt-nél meg szintén csak ezeket. Ennél feljebb ne menj, mert elveszik a kesed/kedved pár óra alatt a pókertől és üres zsebbel sírva fogsz eltűnni. Sok kezdő kezdte így mint te, és a nagy többsége abbahagyta, mert elvették a kedvüket nagyon hamar. Ez már nem az a szakma, ahova beülsz fúl tudatlanul és öledbe hullik a sok gempa. Ez is egy szakma, kur.a kemény és nehéz, tanulás/gyakorlás nélkül semmit nem ér. Évek kellenek, hogy annyit nyerj/keress vele, hogy legyen +-od
    • Hozzászólás törölve