Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Az én évem 2018 ;)

• Anita999
      Anita999
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.06, Hozzászólások: 530
      Ma hozzácsaptam még 1500 leosztást a tegnapihoz.
      ez a mai és tegnapi együtt .Ma még átnézem a 3bet és nyitóemelő skálákat.:f_drink: :f_thumbsup:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Sziasztok !Rég jelentkeztem, rég is játszottam .Miután gustival átvettük a nyitóskálákat, felőrölte a játékomat az időhiány és fáradság . Az eredmények ennek megfelelően is alakultak .Szarul játszottam az eredmény se lehetett más .Másfél hónapos kihagyás után a napokban kicsit videóztam elemezgettem és elkezdtem játszani .Most még nem vagyok zombi üzemmódban így reménykedem az eredményességben .Silvirenzo "tanácsára" az nl5 a fő küzdőtér .Bár nl10-re is lenne 70+ BI de így kényelmesen játszhatok .Ha elérném a 100 BI nl10-re akkor fellépnék . De addig még fejlődni kell !
      Eddig az évben :
      NL25 637 hand +26$
      NL10 1293 hand +3$
      NL5 2018 a nyíl jelzi a júniust, eléggé látványos a mostani pár nap, mind a lejátszott kezek mind a nyereség tekintetében:f_cool: remélem így marad a lendület

mindenkinek :gl: :gl: :gl:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Sziasztok ! Sikerült idén nl5-ön 20000 kezet játszanom , gondoltam bedobom a grafikont . Tudom vannak akiknek ez nem nagy szám, de én ennek is tudok örülni .A vége már hud nélkül ment le .:f_drink: :f_drink: :f_drink: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_thumbsup: :f_thumbsup: :f_thumbsup:
    • Corleone19
      Corleone19
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.19, Hozzászólások: 63
      A mennyiségtől nem égtél ki az biztos :coolface:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: Corleone19
      Így nem kell a nyereséget gyógyszerre költenem .:f_drink: :f_biggrin: :f_thumbsup:
    • Corleone19
      Corleone19
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.19, Hozzászólások: 63
      Eredeti hozzászólás: Anita999
      Eredeti hozzászólás: Corleone19
      Így nem kell a nyereséget gyógyszerre költenem .:f_drink: :f_biggrin: :f_thumbsup:
      Na ez találó volt. :appl:

Viszont havi 6 dollárt nagyon másra sem tudsz elkölteni, ha csak funbóll tolod akkor ok.

Szóval átlag havi 3 k-t játszol. 30 k-tól se lenne semmi bajod és még érzékelhető pénz is lenne a zsebedben. Viszont ha semmi időd nincs játékra, csak havi 3 k-t tudsz tolni akkor mindent visszavonok.
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Sziasztok !Kitenném ide, az idei jótékonysági pókerverseny meghívóját .
    • 1
    • 2