Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Az én évem 2018 ;)

• Anita999
      Anita999
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.06, Hozzászólások: 539
      Ma hozzácsaptam még 1500 leosztást a tegnapihoz.
      ez a mai és tegnapi együtt .Ma még átnézem a 3bet és nyitóemelő skálákat.:f_drink: :f_thumbsup:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Sziasztok !Rég jelentkeztem, rég is játszottam .Miután gustival átvettük a nyitóskálákat, felőrölte a játékomat az időhiány és fáradság . Az eredmények ennek megfelelően is alakultak .Szarul játszottam az eredmény se lehetett más .Másfél hónapos kihagyás után a napokban kicsit videóztam elemezgettem és elkezdtem játszani .Most még nem vagyok zombi üzemmódban így reménykedem az eredményességben .Silvirenzo "tanácsára" az nl5 a fő küzdőtér .Bár nl10-re is lenne 70+ BI de így kényelmesen játszhatok .Ha elérném a 100 BI nl10-re akkor fellépnék . De addig még fejlődni kell !
      Eddig az évben :
      NL25 637 hand +26$
      NL10 1293 hand +3$
      NL5 2018 a nyíl jelzi a júniust, eléggé látványos a mostani pár nap, mind a lejátszott kezek mind a nyereség tekintetében:f_cool: remélem így marad a lendület

mindenkinek :gl: :gl: :gl:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Sziasztok ! Sikerült idén nl5-ön 20000 kezet játszanom , gondoltam bedobom a grafikont . Tudom vannak akiknek ez nem nagy szám, de én ennek is tudok örülni .A vége már hud nélkül ment le .:f_drink: :f_drink: :f_drink: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_thumbsup: :f_thumbsup: :f_thumbsup:
    • Corleone19
      Corleone19
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.19, Hozzászólások: 65
      A mennyiségtől nem égtél ki az biztos :coolface:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: Corleone19
      Így nem kell a nyereséget gyógyszerre költenem .:f_drink: :f_biggrin: :f_thumbsup:
    • Corleone19
      Corleone19
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.19, Hozzászólások: 65
      Eredeti hozzászólás: Anita999
      Eredeti hozzászólás: Corleone19
      Így nem kell a nyereséget gyógyszerre költenem .:f_drink: :f_biggrin: :f_thumbsup:
      Na ez találó volt. :appl:

Viszont havi 6 dollárt nagyon másra sem tudsz elkölteni, ha csak funbóll tolod akkor ok.

Szóval átlag havi 3 k-t játszol. 30 k-tól se lenne semmi bajod és még érzékelhető pénz is lenne a zsebedben. Viszont ha semmi időd nincs játékra, csak havi 3 k-t tudsz tolni akkor mindent visszavonok.
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Sziasztok !Kitenném ide, az idei jótékonysági pókerverseny meghívóját .
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Sziasztok ! Ismét kicsit a jótékonysági pókerversennyel kapcsolatban írnék. Tegnap valaki a másik pókeres oldalon írta , hogy nem ismerte fel Iteot az előző versenyen .Én sem ismertem fel amíg meg nem szólalt , csak a hangja alapján kezdett nekem is derengeni, és még akkor is bizonytalan voltam . Beteszek két képet, lehet szavazni ki ismerte volna fel .
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Sziasztok !Beteszem a holnapi versenyen megnyerhető kupákat .Hátha valaki most dönt a holnap délutáni programjáról .:f_thumbsup: :f_biggrin: :f_love:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Boldog Karácsonyt !
      Tervezek írni egy év összefoglalót, de előbb a "tipster" statisztikáimat kell megírnom .Guszti most tényleg nekiállok .:f_biggrin: :f_drink: :f_thumbsup: :f_thumbsup:
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2015.04.23, Hozzászólások: 3.230
      Nektek is kellemes ünnepeket! Család az első, megvárjuk a statisztikákat :) Az összefoglalókat várjuk, a versenyről is! :f_thumbsup:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Köszi !:f_thumbsup: :f_drink:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Belekezdenék az év értékelőbe .
      Év elején még voltak komolyabb terveim a pókerrel kapcsolatban .De nem mértem fel jól azt az időmennyiséget, ami ehez kellene. A család és munka mellett a szabadidőm egy részét kívántam beáldozni . Este fáradtan tanulni és játszani nem túl jó befektetés .Pedig még Guszti is szánt rám másfél órát . A párom kitalálta kicsit csak ketten el kéne mennünk valahova . A "kis csapásmérő csapatot" lepasszoljuk.A nagy terve Dubai .Az az ország ahol a német nyelvtudás kb kuka . Ő tanult a felsőoktatásban angolul, de soha nem használta . Na erre kellett összedobni egy nyaralást .A póker itt az utazás tervezés miatt leállt. Nagyon profin felkészültem, mindennek utána olvastam.Amúgy az alap angol tényleg elég volt .A hotelt is úgy választottam, hogy tengerpart+közlekedés+este is legyen élet .Metró kb 1000m-re volt, itt a metró 90%-ban a föld felett megy ,így nézelődni is lehet miközben megyünk valahova .Az fontos itt van csak női rész, ahova férfiak nem mehetnek be, ezt rózsaszín csík jelzi .A taxiba is a rózsaszín csak női, még a sofőr is nő .
      emirates gép még nem utaztunk ekkora géppel .

metróból a kilátás (metróban komolyan nyomatják a légkondit, erre aki megy készüljön fel)

helyi lufi:f_biggrin:
      itt kicsit mások az arányok,egy helyi pláza:f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:

A sípályán ismerkedik a hóval az arab apuka a kisgyerekkel:f_biggrin:
      nem enged több képet folytatom másik bejegyzésben ott megnézhetitek:f_drink:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz

lehet edzeni is

egyéb

Nagyon jó volt a nyaralás . Utána feltöltődve több energiám jutott a pókerre is .Fura volt úgy tanulni és játszani, hogy fog az agyam , és nem a leszedált játékomat nyomom .Ez meglátszott az eredményekben is .Itt döntöttem el, hogy nl5-ön 20000 kezet lejátszom . Na innen folytatom legközelebb.:f_drink: :f_drink: :f_drink:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      BÚÉK !:f_drink: :f_drink: :f_drink: :f_drink: :f_drink: :f_love: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl:
    • 1
    • 2