Stan James Tapasztalatok.

• Autentik21
      Autentik21
      Bronz
      Regisztrált: 2016.01.03, Hozzászólások: 219
      Sziasztok!
      Ki mit tapasztalt a terembe ? Főleg a varianciára és a leosztásrendszerre lennék kiváncsi,hogy ti mit gondoltok róla.
      Eddig számomra nem elég biztató. Előre is kössz!
  • 2 válasz
    • theodorrrr
      theodorrrr
      Bronz
      Regisztrált: 2011.07.15, Hozzászólások: 1.608
      hi,

másik mpn teremben játszom, dehát ugye rng ugyanaz. nekem ez a 2. terem ipoker mellett.
      1. kisebb és gyengébb a mezőny, mint ipokin, mégis jelentősen kisebb a roi-om (darabszám alapján ez még varianciába belefér)
      2. úgy érzem többször találkozom mpn-en "hihetetlen" lapütközéssel, mint máshol
    • Autentik21
      Autentik21
      Bronz
      Regisztrált: 2016.01.03, Hozzászólások: 219
      Eredeti hozzászólás: theodorrrr

2. úgy érzem többször találkozom mpn-en "hihetetlen" lapütközéssel, mint máshol
      A kis létszám tetszik ,viszont vannak hibáim. A versenyeken ugye nem kerülök sokszor all in így ott nincs gondom a varianciával ,annyira.....
      Viszont Super turbo SNG és szinte az összes MTT -n a kritikus ITM elött stbv... helyzetekben a következő
      a szitu: Vagy "Rosszul játszok" és AX eket nem kéne pusholni 3-6 BB nél :) mert ilyenkor !!MINDIG!!! Ott az ellenél egy Jobb Ax vagy pocket ami kitart. pockettel szintén dettó 90 % nagyobb pocket vagy Ax és lejön.
      Az erősebb pocketeim pedig A5 és társai ellen hunynak el.
      Oké ez a része az volt mikor "rosszul" játszom és be be pusholok egy A6 ot 6 BB vel BTN rűől :)
      A másik része mikor "Jól" játszom És AK netalán AQ AJ van nálam az ellen mutat egy kisebb Ax et és láss csodát. Szin,sor a kisebb lapjához pár...
      Eddig nagyjából a 20-30 játszmából 3 at nyertem azt is ugy hogy szerény stackekből 8-13 BB bemertem vállalni a post játékot és post lejátszottam vagy egyszerűen csak "lejött " a lapom.