Közeleg a PokerStars két nagy vasárnapi versenyének évfordulója, megnövelt djíalapokkal vár a Sunday Million és a Sunday Storm különleges kiadása.

Február 4-én vasárnap a két versenyen összesen 11 millió dollár pénznyeremény, valamint PokerStars Players No Limit Hold’em Championship Platinum Pass csomagok találnak gazdára.

Az évfordulós Sunday Storm február 4-én indul 19:00-tól CET 1 millió dollár garantált díjalappal, és legalább 100 000$-os főnyereménnyel.

A nagyobb testvér, a Sunday Million 2006. március 6-án tűnt fel először, az évfordulós változata szintén február 4-én kezdődik 20:00-kor CET 10 millió dolláros díjalappal, és a győztes legalább 1 millió dollárt kap.

Mindkettő re-entry formátumú, és versenyenként legfeljebb háromszor lehet nevezni. Ha mindkét tornán fizetős helyen végzel, részt vehetsz egy freerollon, ahol megnyerheted a két Platinum Pass belépő egyikét a PokerStars Players No Limit Hold’em Championshipre, ami egy 25 000$ nevezési díjú verseny lesz jövő januárban a Bahamákon.

A freeroll röviddel azután indul, hogy mindkét verseny eljutott a fizetős helyekig. Az ingyenes verseny első két helyezettje 30 000$ értékű Platinum Pass csomagot nyer. A következő 50 helyezett mindegyike 11$-os Sunday Storm belépőt kap.

Így juthatsz be selejtezőkkel

A nevezési díj a megszokott marad (a Sunday Storm 11$, a Sunday Million 215$), de selejtezőkkel is bejuthatsz a versenyekre.

Különleges 6$-os Spin & Go-k várnak, melyek 215$-os belépőt kínálnak az évfordulós versenyre, 22$-os évfordulós Sunday Million selejtező belépőt, valamint 11$-os évfordulós Sunday jegyeket.

A 11$-os évfordulós Sunday jegyeket az évfordulós Sunday Storm versenyen vagy a 11$-os évfordulós Sunday Million selejtezőkön is felhasználhatod.

Emellett 2500 belépő talál gazdára különleges selejtezőkön:

Időpont (CET) Szatellit Buy-in Helyek
16:00 Sunday Storm Mega Satellite 1,1$ 500
17:00 Sunday Million Mega Satellite 11$ 250
18:15 Sunday Storm Deadline Satellite 1,1$ 250
19:01 Sunday Million Deadline Satellite 11$ 1000
19:01 Sunday Storm Last Chance Satellite 1,1$ 250
19:33 Sunday Million Deadline Satellite 33$ 333
20:01 Sunday Million Last Chance Satellite 27$ 250

Ha még nincs PokerStars számlád, kihasználhatod első befizetői bónuszunk előnyeit. Ide kattintva akár most is elkészítheted a számládat.