Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Zöldfülű

• 1 válasz
    • sospiro
      sospiro
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.03, Hozzászólások: 2.139
      Szia.

Számomra ez a grafikon nem sokat árul el. Nem vagyok HM felhasználó. PT4em van.

Amit én kiveszek belőle:
      650 verseny alatt az CEV-ed 9467 ami versenyre lebontva átlagolva: 14,56 CEV/tour
      Ha ez így van akkor cirka -7% EV roid van(nem pontos adat, de közelít az igazsághoz)ez függvénye sok mindennek, többek között a játszott limitnek is, ami nekem megint csak nem rajzolódott ki a gráfból.

A BE azaz nullás játékhoz megközelítőleg 50CEV/versenyre van szükséged. (és akkor még nem kerestél kiflire valót)
      Ennél még fontosabb az a tény, hogy 650 darab ebben a műfajban nem számít mintának, még iránynak sem.
      Sokan az 5K darabot javasolják mintának, de szerintem 2K után már lehet valamit azért látni, hogy ki mennyire halad jó vagy rossz irányba, hol kell javítani.
      Magánvéleményem szerint: a cirka 15ös CEV...még ilyen kis mintán is nagyon kevésnek tünik.
      Javaslom esetleg requiem videóit twitchen, vagy ha valaki tud jobbat majd benyögi, de mindenképp 1-2 tananyag átnézését ttervezd be a közeljövőben.

GL az asztaloknál