Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Pokerstars first deposit bonus

• najgi
      najgi
      Kezdő
      Regisztrált: 2018.01.27, Hozzászólások: 5
      Sziasztok! Azzal a problémával szembesültem hogy a 20 dollárt meghaladó első befizetés után csak 5x 1 dolláros jegyeket kaptam és ezzel be is zárult a bonusz azóta nem kaptam semmit . Írtam az ügyfélszolgálatnak még nem reagáltak de már jó pár nap eltelt és nem utolsó sorban a double action freerollra sem kaptam kupont pedig a pokerstrategyen keresztül regisztráltam és a marketing kód is be lett írva. Valakinek valami javaslat ?
  • 5 válasz
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.910
      Szia najgi!

Üdvözöllek a fórumon! :welcome:
      Ha a Starsra történő befizetéskor a "THIRTY" bónuszkódot használtad akkor normális, hogy az első napon 5 x 1 $-os Spin&go kupont kaptál.
      A teljes 30$-os ingyen játékot 6 nap alatt kell hogy megkapd, minden nap 5$ értékű Spin&go kuponok és készpénzes bónuszok formájában.
      Itt többet is olvashatsz erről: Szerezz 30$ ingyen játékot.
      Ha már több napja nem kaptál semmit akkor írj az ügyfélszolgálatnak a support@pokerstars.com címre.
      A Double action freerollal kapcsolatban ahhoz hogy a Strategy lássa, hogy be vagy kötve a terembe a Stars lobbyban ki kell pipálnod az "információ megosztás" menüpontot.
      Ezt a PokerStars lobbyban a "Settings/Account Details" menüben találod "Information Sharing" néven.
      És kell játszanod valódi pénzes játékokat, ahol rake keletkezik.
      Ezután ha a Stars elküldi a pontjaidat - ez kb. 2-3 napot vesz igénybe - akkor válik biztossá, hogy be vagy kötve a Strategyhez.
      A bekötés tényéről Te magad is meggyőződhetsz itt az oldalon a profil beállításodnál.
      Ha még ezután sem kapod meg a jegyeket a freerollra akkor írj az ügyfélszolgálatunknak angolul (az oldal alján találod az üzenetküldési lehetőséget).

Üdv
      Uzbul
    • najgi
      najgi
      Kezdő
      Köszönöm a válaszod! Be van pipálva ettől függetlenül nem kaptam még jegyeket pedig játszottam. 3x írtam eddig a supportnak és annyi válasz volt hogy továbbítják a megfelelő helyre az üzenetem és 72 órán belül választ kapok csak ez nem történt meg.. még ha szabad annyit kérdeznem a Skrillel kapcsolatban hogy létrehoztam a skrillt bekötöttem a pokerstrategyhez ezután befizettem starsra és most hitelesítettem a skrillt mikor kapom meg a 15dollárt ?
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.910
      Szia najgi!

Melyik supportnak írtál a Starsnak vagy a Strategynek?
      Ilyen esetben egyébként sajnos nem nagyon tudsz mit tenni, mint hogy megvárod a support válaszát.
      A skrill regisztrációt és a befizetést az alábbiak szerint végezted ?
      Használj Skrill webtárcát, és 15$-t kapsz ingyen.
      Ha igen akkor írj a mi ügyfélszolgálatunknak, mert sajnos ez ügyben is csak ők tudnak biztosat mondani.

Üdv
      Uzbul
    • redkuruc
      redkuruc
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.24, Hozzászólások: 3
      Hello!
    • najgi
      najgi
      Kezdő
      a skrill miatt még senkinek de akkor azt is intézem.. a starson meg várok.. köszönöm a segítséget :)