Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

ingyenes kezdőtőke

• 18 válasz
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.910
      Szia okoska1!

Üdvözöllek a fórumon! :welcome:
      Ha az alábbiak szerint készítetted el a regisztrációt a terembe:
      Pókertermek/William Hill
      Akkor az alábbi bónusz csomagot kellett volna megkapnod a regisztrációt követő 48-72 órán belül:

Ha nem kaptad meg a rád vonatkozó bónuszt akkor írj a William Hill ügyfélszolgálatának és kérdezd meg, hogy be vagy-e kötve a PokerStrategy.com-hoz.
      Ha sikeres volt a bekötés, akkor pedig írj a mi ügyfélszolgálatunknak és mellékeld a WH-val folytatott levelezésed.

Üdv
      Uzbul
    • hedvig19820
      hedvig19820
      Kezdő
      Regisztrált: 2018.03.02, Hozzászólások: 1
      Szia. Ingyenes. Kezdő tőket szeretném igénybe venni
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Szia hedvig19820!

Ha magyarországi lakcímről regisztráltál az ingyenes kezdőtőkét a PartyPoker vagy a William Hill termébe kérheted.
      Azt azért nem árt figyelembe venni a regisztráció előtt, hogy a William Hill terméből néhány hónapja nem jönnek a pontok rendesen ezáltal problémás a Strategy pontok jóváírása.
      Ha tanulni szeretnél akkor nézz szét az oldalon, a stratégiai cikkeken kívül tanulmányozd a videókat, és látogasd az edzéseket is, és ha bármilyen kérdésed van szívesen segítünk.
      :gl:

Üdv
      Uzbul
    • jamakasi3111
      jamakasi3111
      Bronz
      Regisztrált: 2015.12.26, Hozzászólások: 8
      Sziasztok menyi idöm van befüzetni a wiliamra ha meg kaptam az elsö részletét a kezdötökének?
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Szia jamakasi3111!

Jelenleg nincs megbízható információnk a William Hill első befizetési bónuszának feltételeiről, ezért kérlek hogy kérdéseddel fordulj közvetlenül a terem ügyfélszolgálatához.
      Eléred őket a poker@willhill.com címen.

Üdv
      Uzbul
    • versicus
      versicus
      Bronz
      Regisztrált: 2018.03.01, Hozzászólások: 1
      Szasztok! Én még nagyon új vagyok itt.
      Még március 1. jén befizettem a pokerstarsra 22 dollárt de nem kaptam 30 dollárt, csak 2x 5 öt.
      És a 8 db versenyre se tudok belépni, mert nincs belépőm. Először azt hittem, hogy későn fizettem be, de most március 11. ei vasárnapi versenyre se tudok belépni. :(

Valamit elrontottam?

Icus
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Szia versicus!

Eredeti hozzászólás: versicus
      Még március 1. jén befizettem a pokerstarsra 22 dollárt de nem kaptam 30 dollárt, csak 2x 5 öt.
      Ha a "THIRTY" bónuszkódot használtad az első befizetéskor, akkor készpénzes bónuszt csak 2x5$-t kapsz, a többit 1$-os kuponok formájában kapod meg.
      Nézd meg a lobbyban a "My Stars/Tournament Tickets" menüpontban, hogy nincsenek-e ott a kuponjaid.
      Ha nem találod ott őket, akkor írj a Stars ügyfélszolgálatának.
      Eredeti hozzászólás: versicus
      És a 8 db versenyre se tudok belépni, mert nincs belépőm. Először azt hittem, hogy későn fizettem be, de most március 11. ei vasárnapi versenyre se tudok belépni.
      A 8 db verseny alatt gondolom a Double-Action freerollok versenyekre gondolsz.
      Ezzel kapcsolatban az a helyzet, hogy ahhoz hogy a Strategy lássa, hogy be vagy kötve a terembe a Stars lobbyban ki kell pipálnod az "információ megosztás" menüpontot.
      Ezt a PokerStars lobbyban a "Settings/Account Details" menüben találod "Information Sharing" néven.
      És kell játszanod valódi pénzes játékokat, ahol rake keletkezik.
      Ezután ha a Stars elküldi a pontjaidat - ez kb. 2-3 napot vesz igénybe - akkor válik biztossá, hogy be vagy kötve a Strategyhez.
      A bekötés tényéről Te magad is meggyőződhetsz itt az oldalon a profil beállításodnál (és ne felejtsd el itt megadni a Starson használt felhasználó neved).
      Ha úgy látod, hogy a bekötéssel kapcsolatban minden stimmel akkor írj az ügyfélszolgálatunknak, mert csak ők látják a számláddal kapcsolatos információkat.

Üdv
      Uzbul
    • Tyibi
      Tyibi
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.21, Hozzászólások: 13
      Sziasztok
      (pokerstars)
      Nem találom lobby-ban az információ megosztása opciót.
      A letöltött programon bellül hol találom pontosan? És a marketing kód megadására szolgaló legördülő menü sincs még meg.
      Segítséget előre is köszönöm!
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 660
      Ha nincs ott akkor a letöltés nem volt jó, vagyis nem lett bekötve ide. Törölted a cookie-t és a letöltési/böngészési előzményeket? mert, ha mindent úgy csináltál akkor annak ott kell lenni, ha nincs akkor eltoltad. Uzbul leírta
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Szia Tyibi!

Eredeti hozzászólás: Tyibi
      És a marketing kód megadására szolgaló legördülő menü sincs még meg.
      A regisztrációkor elvileg itt kellett volna látnod és megadnod a "pokerstrategy" marketingkódot:

Ha a marketing kódot nem adtad meg akkor sajnos nem lesz a számlád bekötve a PokerStrategy.com-hoz.
      És ezért nem látod az információ megosztás menüpontot sem.
      Amit a PokerStars lobbyban a "Settings/Account Details" menüben kellene megtalálnod "Information Sharing" néven.
      Ha még nem fizettél be és nem játszottál a teremben esetleg megpróbálhatsz a terem ügyfélszolgálatának írni egy levelet, hogy a marketingkódot lefelejtetted regisztrációkor.
      A Stars elég szigorú ilyen esetekben, de talán egy levelet megéri írni nekik.

Üdv
      Uzbul
    • Tyibi
      Tyibi
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.21, Hozzászólások: 13
      Köszönöm!
      Még nem fizettem be, akkor megpróbálom egy új számlával!
    • YatoGod
      YatoGod
      Kezdő
      Regisztrált: 2018.03.13, Hozzászólások: 1
      Sziasztok.Nem rég regisztráltam. Ha az első kezdőtőkét beteszem a ,,thirty,, bónuszkóddal akk egyből megkapom a +30 dollart ?
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 660
      Eredeti hozzászólás: YatoGod
      Sziasztok.Nem rég regisztráltam. Ha az első kezdőtőkét beteszem a ,,thirty,, bónuszkóddal akk egyből megkapom a +30 dollart ?
      Pénzt nem kapsz csak jegyeket, fentebb Uzbul is írta
      Ha a "THIRTY" bónuszkódot használtad az első befizetéskor, akkor készpénzes bónuszt csak 2x5$-t kapsz, a többit 1$-os kuponok formájában kapod meg.
      Nézd meg a lobbyban a "My Stars/Tournament Tickets" menüpontban, hogy nincsenek-e ott a kuponjaid.
      Ha nem találod ott őket, akkor írj a Stars ügyfélszolgálatának.
    • Olgi144
      Olgi144
      Bronz
      Regisztrált: 2018.05.05, Hozzászólások: 1
      Szia,
      igényelném az ingyenes kezdőtőkét, de ezt irja a teremválasztásnál:

Sajnos jelenleg nincs a lakhelyednek megfelelő ajánlat a megadott szűrési feltételekkel. Módosítsd a szűrőket, hogy több találatot kapj. Ugyanakkor rendszeresen bővítjük ajánlatunkat, ezért érdemes rendszeresen visszanézned, és ellenőrizni az elérhető ajánlatokat.

Mi a gond?
    • Hozzászólás törölve

• Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Szia Olgi144!

Jelenleg sajnos valóban nincs a magyarországi lakcímről regisztrálók számára ingyenes kezdőtőke ajánlat.
      Nézd meg a további bónusz ajánlatokat, esetleg találsz olyant ami számodra is megfelelő: Ingyenes bónuszok.

Üdv
      Uzbul
    • kucu2014
      kucu2014
      Ezüst
      Regisztrált: 2014.08.24, Hozzászólások: 57
      A Magyarokat lassan minden promociobol kizárják! Csak azért bosszanto mert a jutalékot ugyan ugy kapják mint más országból regisztrálók után
    • ZIBZI
      ZIBZI
      Kezdő
      Regisztrált: 2018.05.28, Hozzászólások: 7
      Nekem annyi a baj, hogy nem így néz ki a regisztráció! Az a legördülő menü amit képet betettetek nekem nincs olyan! Tőlem nem kérdezi regisztrációnál, hogy hol hallottál a PokerStarsról.... már 3.jára megyek végig a regisztráción, de sehol sem találom azt a legördülő menüt!

Csinálj már kérlek egy új regisztrációt, vagyis csak kezd el, mintha akarnál csinálni és nézd már meg kérlek.... lehet régen ott volt, ahogy a képen is van, de most nincs ott és nem találom....