Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[Microstakes] NL16 SH Zoom - ATs

• ChA0seR
      ChA0seR
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.23, Hozzászólások: 354
      PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.16 BB (6 handed) - Converted at http://handhistoryconverter.com

Button ($17.95) N/A
      SB ($7.10)
      Hero (BB) ($20.63)
      UTG ($33.57)
      MP ($16.24)
      CO ($28.22)

Preflop: Hero is BB with A, 10
      3 folds, Button raises to $0.48, 1 fold, Hero calls $0.32

Szerintem itt jó a call, jó a visszaemelés is, de előbbi picit jobban tetszik, mert így többször fogom én őt dominálni, mint ő engem.

Flop: ($1.04) 4, 6, 9 (2 players)
      Hero checks, Button bets $0.48, Hero raises to $1.92, Button calls $1.44

Elég jó flop a c/R-re. Terv: lövök minden pikket, figurás lapot, 7-est, 8-ast.

Turn: ($4.88) 9 (2 players)
      Hero bets $3.20, Button calls $3.20

Ha itt csak megad, jó eséllyel nincs nála semmi erős: flopolt szettel visszaemelt volna flopon, 9-sel pedig valószínűleg itt emelne vissza turnön.

River: ($11.28) 2 (2 players)
      Hero checks, Button bets $12.35 (All-In), Hero calls $12.35

Itt egy value szagú emelésre eldobtam volna, félve a kézbe pároktól, illetve akár lehet nála 6-os is. De ez annyira besült húzó szagú történet a shove-val, hogy megadtam.

Total pot: $35.98 | Rake: $1.50

Results:

Button had 10, Q (one pair, nines).
      Hero had A, 10 (one pair, nines).
      Outcome: Hero won $34.48

Mit gondoltok? OK így?
  • 4 válasz
    • hutto
      hutto
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.13, Hozzászólások: 33
      Nekem nagyon tetszik végig, különösen a river megoldàsod.
    • naplopo
      naplopo
      Bronz
      Regisztrált: 2016.02.10, Hozzászólások: 446
      szerintem jó lesz, viszont 10+ fd-t szerintem ki lehet venni a call rangéből hisz azt nagy eséllyel rádtolja, így hogy turn pározódott erősebb 6x-ek is lehetnek nála + 9x-ek + busted drawok amik nem combo draw-ok. Jó most fish volt de legtöbbször nem lesz nála annyi draw amennyit elképzelsz így riveren 9x meg busted draw lesz a range , ilyen m utatás után a következő partikban meg nagy valószínűséggel még 4x-et is rád tolhat így
    • 234life
      234life
      Bronz
      Regisztrált: 2017.12.21, Hozzászólások: 17
      Nagyon szep
    • ChA0seR
      ChA0seR
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.23, Hozzászólások: 354
      Sziasztok! Köszi szépen! Naplopo: ezen elgondolkozom, de három megjegyzés: (1) sokszor passzívan játszhatja meg itt villain a húzóját IP-ból a c/R után, pláne egy fish, (2) talán még egy 9-estől tartok riveren a legjobban, (3) NL16 Zoom-on nem félek tőle, hogy ezt feljegyzi és rájátszik később egyszer. Üdv!