Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

ervinke10

• 4 válasz
    • Csabi03
      Csabi03
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.04.17, Hozzászólások: 82
      Eredeti hozzászólás: ervinke10
      pokerstarson jászom ervin 235 alat 12 szer volr AA pokerem és 5 ször 2-2 pokerem szinsor s.t.b. szeretek játszani ennyi
      Hogy mi?
    • 00stranger00
      00stranger00
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.12, Hozzászólások: 2.489
      nekem tegnap volt egy pókerem (kezemben TT flopra TT6 klt színnel, ahol alllinn mentünk, az ellenfelemnek QJ feketésje volt) de az ellenfél turn river royalt kapott, így én nem nyertem a tuti nyerő kézzel. más is tapasztalt már ilyet, ennek mekkora az esélye és mennyire normális?? egyéként sztem nevetséges apokerstars hogy lehet ott nyerni???? Mindenkinek hajráhajráhajrá!!!!
    • 234life
      234life
      Bronz
      Regisztrált: 2017.12.21, Hozzászólások: 16
      Nekem 1* vagy 2* volt ilyen 8 ev alatt. Szerencsés vagy hogy ez megtörtént
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.882
      Szia 00stranger00!
      Eredeti hozzászólás: 00stranger00
      nekem tegnap volt egy pókerem (kezemben TT flopra TT6 klt színnel, ahol alllinn mentünk, az ellenfelemnek QJ feketésje volt) de az ellenfél turn river royalt kapott, így én nem nyertem a tuti nyerő kézzel. más is tapasztalt már ilyet, ennek mekkora az esélye és mennyire normális?? egyéként sztem nevetséges apokerstars hogy lehet ott nyerni???? Mindenkinek hajráhajráhajrá!!!!
      Én egyszer kaptam ki pókerrel a kézben és talán 3-4 alkalom lehetett amikor a flopon nuts kezem runner-runner lejavulták, úgy hogy csak 1 kombinációval tehették ezt meg.
      Erre a Te esetedben 3:987 volt az esély (a másik két kombináció a pikk 9-8 és a K-9) ez kb. 0,3% volt.
      Eredeti hozzászólás: 234life
      Nekem 1* vagy 2* volt ilyen 8 ev alatt. Szerencsés vagy hogy ez megtörtént
      Én nem hiszem, hogy nagyon örült neki. :)

Üdv
      Uzbul