Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

hipay kifizetés

• 9 válasz
    • 234life
      234life
      Bronz
      Regisztrált: 2017.12.21, Hozzászólások: 17
      Segitsetek neki!
    • Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Platina
      Regisztrált: 2015.05.20, Hozzászólások: 217
      Engem nem érint a téma, de ha jól láttam volt már erről szó bőven más topicokba, nézz be oda ott biztos találsz választ.
    • Tibike2015
      Tibike2015
      Kezdő
      Regisztrált: 2018.04.26, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Sajnos Én is elkövettem azt a hibát, hogy kérvényeztem kifizetést hipay számlára, inkább először meg kellet volna győzödjek róla, hogy működik ez a opció. A befizetés zökkenőmentes volt a pokerstars számlámra Én naívan elindítottam a kifizetést is gondoltam ugyanígy fog ez is zajlani. Meg is kaptam a starstól a visszaigazolást, hogy a hipay számlára el lett küldve, majd a hipay is visszaigazolt. Napokig nem is foglalkoztam a dologgal,hogy mennyi idő még jóváírodik a számlán. Majd egy hete kicsit kutakodva végigolvastam a korábbi topicokban lévő válaszokat próbálkoztam azt ott leírtakkal.Belépni nem tudtam sem regisztrálni az oldalukra, mert elutasították, hogy létező felhasználó. Én is írtam a pokerstarsnak( Ők már továbbították a hipaynak) illetve a hipaynak. Utóbbitól egy hete még választ sem kaptam. Regisztráltam a supportjukra
      ahol érthetően angolul leírtam, hogy küldjenek egy aktiváló linket( ami a gmailes címemhez tartozik),hogy be tudjak lépni a felületükre. Reakció annyi jött csak, hogy értékeljem a szolgáltatásukat. Majd újra írtam Nekik megint csak egy automata email jött, hogy értékeljem a szolgáltatásukat. Próbálkoztam újbóli befizetéssel a pokerstarson hipayvel ott is csak azt írta ki, hogy elküldték az aktiváló linket. Számomra teljesen elkeserítő, hogy állhat kapcsolatban pokerstars egy ilyen felkereshetetlen céggel. Több, mint 10 éve regisztráltam a pokerstarsra, de még hasonlót nem tapasztaltam. Bár nem vagyok nagy pókeres tudom, hogy léteznek más be- kifizetési módok egy biztos, ha ez a helyzet megoldódik akkor más opciót fogok választani. Kérném amennyiben valaki konkrét segítséget tud írni azt megköszönném.

Előre is köszönöm
    • Tibike2015
      Tibike2015
      Kezdő
      Szia Forgalmász!
      Kérdés, hogyan tudtál regisztrálni hipayre?
    • golyoka89
      golyoka89
      Bronz
      Regisztrált: 2013.02.08, Hozzászólások: 51
      Csáó,

Én pont ugyanígy szívok velük...

Sikerült valahogy megoldanod a problémát?

Én a stars ügyfélszolgálat által le lettem pattintva, hogy nagyon sajnálják meg megértik, de semmi közük hozzá...

Most kezdem majd a hipay levelezgetést.

De egy vicc az egész.
    • Tibike2015
      Tibike2015
      Kezdő
      Szia!

Írj a Hipaynek, hogy küldjék az aktiváló linket hivatkoz a kiutalási azonosítóra és ha minden jól megy küldik. Nekem arra hivatkoztak, hogy azért telt hosszú időbe még reagáltak mert frissítették a szerverüket.
    • golyoka89
      golyoka89
      Bronz
      Nagyon köszönöm.

Írtam most nekik, megvárom a választ, és ezt fogom tenni amit javasolsz :)

Még 1 kérdés...

Ez a e-mail cím jó hozzájuk? : abuse@hipay.com

Mert konkrétan más kontaktot nem találok, erre meg nem igen jön válasz

Köszi
    • Kosztirita
      Kosztirita
      Bronz
      Regisztrált: 2010.07.07, Hozzászólások: 4.784
      Szia!

Írj nyilvánosan a twitter oldalukra, illetve FB-re, az hatni szokott, mert mindenki látja.

https://twitter.com/hipay

Illetve inkább ezt használd: contact@hipay.com

Remélem sikerrel jársz!

( nem vagyok regisztrálva, így csak utána olvastam )
    • golyoka89
      golyoka89
      Bronz
      Köszönöm a segítséged, megpróbálom! :)