Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[Kezdő] Hero (JK - Big Blind) slowplay

• Jemappelle
      Jemappelle
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.13, Hozzászólások: 71
      Kivancsi lennek a velemenyetekre. Ennel a keznel rengeteg hibat kovettem el. A turnon valo slowplay volt talan a legnagyobb, hiszem ebbol kovetkezett az, hogy a riveren megadtam, egy allint egy eros, de a board stukturajat es a ket ellenfelet szamitasba veve gyenge lappal. Mi lett volna itt a legoptimalisabb megjetszas?

A nelkul hogy ismernem az ellenfeleket, KJsval egy izolalo 3bet BBbol UTG+1 limperrel (pozicion kuvul limpel es nem teljes beulovel jatszik, valoszinusithetoen abszolute fish) es egy min raise-el szemben (micro limiten altalaban alacsonyabb paroknal hasznaljak, ahol nem erezenk eleg erot) mennyire +EVs?

Hold'em Cash Games - $0.02/0.05 Blinds - 6 Players

ejshaj (BTN): $13.07
      aktiehenk (SB): $7.28
      Hero (BB): $12.41
      Olcia80 (UTG): $9.33
      Bzhozov_Evgen (UTG+1): $3.25
      falc0nt0ur (CO): $7.32

Pre-flop: Dealt to Hero J:heart: K:heart:
      (1 folds), Bzhozov_Evgen calls $.05, falc0nt0ur raises to $.10, (2 folds), Hero calls $.05, Bzhozov_Evgen calls $.05

Flop: ($.32) A:heart: 2:heart: 6:club: (3 Players)
      Hero bets $.15, Bzhozov_Evgen calls $.15, falc0nt0ur calls $.15

Turn: ($.77) 7:heart: (3 Players)
      Hero bets $.55, Bzhozov_Evgen raises to $1.40, falc0nt0ur calls $1.40, Hero raises to $1.70, Bzhozov_Evgen calls $.85, falc0nt0ur calls $.85

River: ($6.97) A:spade: (3 Players)
      Hero checks, Bzhozov_Evgen checks, falc0nt0ur all-in $4.82, Hero calls $4.82, Bzhozov_Evgen all-in $.75
      Hero Showed J:heart: K:heart:
      Bzhozov_Evgen Showed 4:heart: 8:heart:
      falc0nt0ur Showed 6:diamond: 6:heart:
      falc0nt0ur wins $7.73 with a full house, Sixes full of Aces.
      falc0nt0ur wins $9.29 with a full house, Sixes full of Aces.
  • 2 válasz
    • Ragemarci
      Ragemarci
      Bronz
      Regisztrált: 2013.08.12, Hozzászólások: 422
      Pre iso a fisht elsősorban nagy size. Aztán, ha rádcsapja a flop cbeted(ami akkora legyen, hogy turnon allin, ha bennmaradt a fish)) után falc0nt0ur akkor fold, ha csak adja akkor turn vagy dob vagy így jártunk riveren, de eq előnnyel raktad be. De én is NL2/5 játszok szóval ez csak úgy jött most, hogy én így :f_drink:
    • Tau221
      Tau221
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.09.29, Hozzászólások: 12
      Én ilyenkor már automatikusan szórom a fish color note-t a 2 ellenfélnek preflop. Ennél egyértelműbb jel nincs mint limpel koraiból + cash game asztalon + tört stackel,a másik meg "izolálja" mini-vel... :f_rolleyes: :f_smile:

Én is emelnék pre.

Flop ok.

Turnon meg simán shove a reraise-re és a cold callra 1 körüli spr mellett. Ax,gyengébb flush,szett,de még szerintem draw sem fogja eldobálni,főleg ezen a limiten.