Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Hello Németországbol!

• Primrose6789
      Primrose6789
      Arany
      Regisztrált: 2016.07.01, Hozzászólások: 2.988
      Sziasztok!

Lehet hogy egy pár játekosok márt ismernek az angol fórumbol - Primrose vagyok, Mannheim-bol, de Budapest-röl származok. Sajnos nem jutok sokat magyarul beszélni, aszért örülok a magyar Pokerstrategy-fórum-ba is irni. Lehet hoghy a helyesírásom nem perfekt, de azért is vagyok itt: gyarorolni a magyart! :f_biggrin:

2016-ban kezdem megin ell a pókert, 8 év szünet után. 2006 tól 2010-ig voltam Cashgame játekos, abba kellet hagyni a pókert a munkám milyat, nem volt sajnos már elég idöm pókerezsni! :f_frown: Két ével ezelött megint el tudtam kedzeni, de a Sit and Go meg a MTT játsom most! Irok egy naplót angulul, itt van:

https://www.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=395715

Valami 30 vagy 40 Euro-val kezdem, nem is tuddom már, de szépen tuddem idájik egy jó bankrollt fellépiteni a Sit and Go megy az MTT-vel. :s_thumbsup:

Örülok, itt is a póker-rol irni, és a magyart nem ellfelejetni - nagyon kár lenne, nem?

:f_drink:
  • 4 válasz
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.947
      Szia Primrose6789!

Üdvözöllek a magyar fórumon! :welcome:
      A helyesírásodban vannak ugyan kisebb hibák, de megnyugtatlak, hogy teljesen érthető amit leírtál.
      Tényleg kár lenne elfelejtened a magyar nyelvet, úgyhogy már csak a gyakorlás kedvéért is érdemes írnod ide a magyar fórumba is.
      Mióta élsz Mannheimben illetve Budapestől távol?
      Sok sikert a Sit and Go és az MTT asztaloknál.

Üdv
      Uzbul
    • Primrose6789
      Primrose6789
      Arany
      Szia Uzbol

és köszönöm szépen. Már mikor kis gyerek voltam, szüleim kivándoroltak, de otthon mindig magyarul beszéltem. De mióta férhez mentem már sajnos nem juttok sokat magyarul beszélni..... (férjem német)

A helyesirásom itten javúlni fog.... :f_love: ... lehet hogy át is fogom forditani az angol naplómat magyarul.... :f_thumbsup:
    • Primrose6789
      Primrose6789
      Arany
      ooops, bocsánat! :sorry:
    • necopor
      necopor
      Bronz
      Regisztrált: 2014.10.11, Hozzászólások: 45
      Szia Primrose!
      Üdv a magyar fórumon! Tökéletesen érthető amit írsz. :)