Platform váltás , és pontgyüjtés

• LionSoul
      LionSoul
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.24, Hozzászólások: 32
      Sziasztok

Van egy kérdésem, de kezdjük az elején! Megcsináltam a tesztet, meg is kaptam a FullTiltre a kezdötökét. Azért oda mert ( nem tudtam hogy nem kéne) de még a kviz elött beirtam a freerollozgatós nickem a stars sorba a beállitásoknál. Oda akartam kérni de nem fogadta el. Végül igy kikötöttem a fulltilten. Aztán hamar rájöttem hogy rosszul döntöttem.
      Mármint maga a platform nem rossz, de ami nekem nagyon hiányzik hogy abszolut nincs magyar vonatkozása. Semmi magyar verseny, mégcsak nem is magyar nyelvü. Elkezdtem ott játszani a kezdötökével. De már kezdem unni ezt , közben hiányoznak pl a starsos jó kis magyar versenyek.
      Egy szó mint száz a kérdés az lenne, hogy hogyan lehet átvinni egyik pókerteremböl a lóvét a másikra, na és hogyan lehet megcsinálni azt hogy ha elviszem a pénzt a fulltiltröl valahova, akkor ha az uj helyen fojtatom tovább , akkor onnan tudjam gyüjteni a pontokat ide. A legjobban a starsra szeretném de van ott egy accom ami abszolut kamu adatokkal van meg ilyesmi még régi, de félek hogy multiaccolás miatt nem lesz jó Na erre a problémára kéne nekem egy érthető magyarázat hogy ez megoldódjon Nagyon örülnék neki ha segitenétek. Ja és ha már itt vagytok , ti melyik termet ajánlanátok ? A lényeg hogy legyen sok magyar vonatkozás, versenyek , barátságos legyen, ( jobb rake mint a tilten ... ) és ilyenek.
      Ja és még azt hogy ha uninstallálom a starsomat és ugy letöltöm és felrakom ahogy azt itt leirják és ugy regelek egy rendes accot , akkro az is multiaccnak számit , attól függetlenül hogy a már meglévőm teljesen ilyen kamu semmi valós adattal hogy csak freezzek vele arra lett csinálva még nagyon régen. Jó lenne ha ez nem számitana annak... De ezt én nem tudom. A válaszokat előre is köszi :)
  • 1 válasz