Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[Lowstakes] Szarrá ver a river?

• 76Mia
      76Mia
      Kezdő
      Regisztrált: 2018.07.14, Hozzászólások: 3
      Borzalmas mikor egy kuponnal nevezett versenyen ott az esélyed: Nálam kör QK, ellénfélnél, szintén QK, viszont nekem a flopon színnel flössöm lett, erre jön a river allint tol 2 párjára a marha, és mi veri a flössöm? leesik neki a full a riverre :f_rolleyes::ayfkm::spit:
  • 8 válasz
    • bestente
      bestente
      Bronz
      Regisztrált: 2016.01.08, Hozzászólások: 336
      az durva
    • kicsem0520
      kicsem0520
      Bronz
      Regisztrált: 2012.01.06, Hozzászólások: 76
      Ezt nem értem ha floppon flushod van...akkor neko turnon sosem lesz két párja...nemhogy fullja...de ha mindkettőtöknél KQ van...akkor mindkettőtöknek ugyanaz a fullja...Ez sehogy nem jön össze 😂
    • Berengar
      Berengar
      Bronz
      Regisztrált: 2013.12.28, Hozzászólások: 388
      Ha nála pikk QK volt, akkor biztos azért nyert.
      Hiszen köztudott, hogy a Pikk QK-ból kialakított Full, erősebb mint a Kör QK-ból kialakított Full.

Az Oxfordi tudósok szerint a náza tudósai is kimutatták az Uránuszon ugyan ezt a jelenséget.
    • Jancsibacsi
      Jancsibacsi
      Bronz
      Regisztrált: 2006.12.11, Hozzászólások: 142
      elméletileg egy pakliban összesen négy Q és négy K van. Nálad és nála QK. Még kint van két dáma és két király. Elmondásod alapján fullal verte a QK -at úgy, hogy neked is QK fullod volt. Szerintem split pot volt, amit te vereségnek láttál.
    • Jancsibacsi
      Jancsibacsi
      Bronz
      Irom ezt úgy, hogy ma tényleg szarrá vert a river. Két zoom allé fogadás: egyiket speciel floppolt sorral, ász magas flush eséllyel, buktam a drillel szemben, mert riveren befullosodott, másik tipikus AJ floppolt A vs QQ s lejavult. Oszt még spinandgo bukták s abbahagytam. Ha nem megy, minek égessem fölöslegesen a pénzt. Az nagyon régen volt, hogy olyan állapotban játszam, hogy a split potot vereségnek nézzem.
    • Csabi03
      Csabi03
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.04.17, Hozzászólások: 105
      Eredeti hozzászólás: Jancsibacsi
      Irom ezt úgy, hogy ma tényleg szarrá vert a river. Két zoom allé fogadás: egyiket speciel floppolt sorral, ász magas flush eséllyel, buktam a drillel szemben, mert riveren befullosodott, másik tipikus AJ floppolt A vs QQ s lejavult. Oszt még spinandgo bukták s abbahagytam. Ha nem megy, minek égessem fölöslegesen a pénzt. Az nagyon régen volt, hogy olyan állapotban játszam, hogy a split potot vereségnek nézzem.
      Fullosodik a sett és AJ -t lemákolta egy QQ? Most ebben mi a nagy szám? Napi több ilyen van.
    • Jancsibacsi
      Jancsibacsi
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: Csabi03
      Eredeti hozzászólás: Jancsibacsi
      Fullosodik a sett és AJ -t lemákolta egy QQ? Most ebben mi a nagy szám? Napi több ilyen van.
      Csak kérdem: szerinted az elmúlt 12 év alatt hány ilyet láttam? Volt, hogy nekem jött be volt, hogy másnak. Ha úgy érzi az ember ma nem megy a játék, minek erősködni? Játszunk még x órát, hátha? Ha fejben nincs ott az ember, abba kell hagyni, mert csak hülyeségeket fog lépni.
    • Csabi03
      Csabi03
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.04.17, Hozzászólások: 105
      Ha fejben nem vagy ott akkor amúgy se kell játszani. Függetlenül attól mit dobott a river. Olyankor tényleg jobb a szünet, csak hát nehéz kiszállni. Gl!