Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[Haladó] NL1

• 3 válasz
    • SuperNitty
      SuperNitty
      Bronz
      Regisztrált: 2011.04.20, Hozzászólások: 72
      Szerintem értem a flop x-ed, de 3way jobb itt a cbet, fizet a Kx és Axs-ek is, és egyéb FD-k is. Nem adnék ingyen semmit. Ha már flop x, akkor viszont nem értem a turn 3betet, mert az én olvasatomban(és mint mondtad ismeretlenül, feltehetően gyenge playak ellen) ez itt csúnya bluffbe fordulás, amit nem is biztos, hogy érteni fog itt bárki(hiába a J blocker) és ráadásul teljesen feleslegesen kúrod el a lapod. Turn így inkább call, aztán meglátnám mi történik egyrészt a bettorral, másrészt mi lesz a riveren. Ha 2-en maradnak és újabb bettel szembesülünk fold, 2way szín nélküli boardon valszeg call, színesen fold.
    • bestente
      bestente
      Bronz
      Regisztrált: 2016.01.08, Hozzászólások: 336
      A flop C-bet lehet, hogy helyesebb, nem tudom, de szerintem 4way kicsit föléreppelném a kezem, és lehet, hogy itt 100% checkelni fogok inkább, és megpróbálok később értéket nyerni az ilyen handdel, ha körbepasszoljuk. Több infóm lesz és szélesebb range-em. Úgysem igazán C-betelhetném a turnt.
      Turn call nálam nem jön szóba, szinte sosem vagyok elöl és átlag kb 5 outom van implied odds nélkül. Úgy érzem itt leginkább a river a kérdés, hogy adjam-e fel vagy ne.
    • Tau221
      Tau221
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.09.29, Hozzászólások: 43
      Supernitty-vel értek egyet. Flop inkább cbet mw,nagyon sok a value. Ráadásul ez az a board ahol nem számítanék túl sok visszaraisere (ugye szettek ezen a boardon pre 3betelnek kivéve talán a 99 bár mp kezébe kb csak akkor tenném ha te NIT vagy,drawk 1 részét blokkolod a j-vel a kezedbe (és szerintem gutshot nem is fog ennyire megőrülni),max egy kombódraw ami itt elég jó equity-t realizál egy TP vagy T2p ellen is (pl QcTc QcJc).

Így játszva viszont a turn 3betet túlzásnak érzem én is,és nem is tudom mit reppelsz ezen a line-on (flop x/c turn x/r) és főleg ezen a turnon. Tehát most nagyon gondolkoznék itt hogy képes lennél-e QJ-t x-elni,majd flop callolni gutshotra húzva oop-n. Esetleg QcJc,viszont azzal meg szerintem már floppon visszaraiselsz,AK-val is cbetelsz floppon,AT-t meg szerintem megint nem fogod felcsapni 3 embernek. Szóval picit bullshit story amit előadsz turnon (legalábbis én nem értem).