Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[Microstakes] NL16 KQ

• Julineni00
      Julineni00
      Arany
      Regisztrált: 2017.01.06, Hozzászólások: 25
      Sziasztok.

Villain: 24/18. WTSD: 33

Utólag a flop call nem tetszik, a többi nekem ok-nak tűnik, talán a river bet kicsit lehetett volna nagyobb is.
      Szerintetek?
      Köszi

Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.16 BB (6 handed) - Converted at http://www.handhistoryconverter.com

Button ($13.89)
      SB ($16.08)
      BB ($53.28)
      UTG ($16.32)
      Hero (MP) ($16.21)
      CO ($18.13)

Preflop: Hero is MP with K, Q
      UTG raises $0.40, Hero calls $0.40, 4 folds

Flop: ($1.04) 6, 7, 3 (2 players)
      UTG bets $0.78, Hero calls $0.78

Turn: ($2.60) 9 (2 players)
      UTG bets $1.86, Hero raises $4.32, UTG calls $2.46

River: ($11.24) J (2 players)
      UTG checks, Hero bets $5.28, UTG calls $5.28

Total pot: $21.80
  • 9 válasz
    • Tau221
      Tau221
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.09.29, Hozzászólások: 43
      Hát itt a preflop is kérdéses számomra,azért nem épp a legLAG-abb stat,főleg nem 6maxhoz mérve,jó lenne tudni az RFI-jét UTG-ből (már ha van róla értékelhető minta).

Floppon meg szimpla dobás. Most kb egy AJo ellen sincs meg az oddsod a tartásra.

Turn-t nem értem. Tehát reppelsz itt szettet,és ezt balanszálod ki drawwal,vagy mi itt a koncepció? Nem tudom én annyira 2 over+FD-vel nem túrnám ki magam a kasszából,mert azért szerintem így hogy a főbb drawokat (AcKc AcQc) blokkolod,ő is ezen a totál range-t elkerülő board után itt 2barell-t elsütve szerintem a range tetején lesz (legalábbis több lesz az overpár és szett típusú lapja).

Riveren meg hogyha már blöffölök,nagyobbat hívnék mint fél pot,hogy nehezebb szituba hozzam az overpárokat (ezt még szerintem beherozza). Mondjuk ez sem az a tök szupi river (egy spade 2-nek jobban örültem volna) mert még egy overpárja is talált szettet,de mondjuk itt egy 9-9,5$ körüli hívást nem biztos hogy tartani tudna TT-vel meg QQ+-al.

Amúgy lehet tudni mivel callolt? (csak kíváncsi vagyok hogy a readelési képességem mennyit kopott :f_biggrin: ).
    • Julineni00
      Julineni00
      Arany
      Szia.
      Köszi az értékelést.
      Villain UTG RFI-je 16 volt.
      Turn-ön azt gondoltam, az ő range-ét nem-igen találta el a board, az enyémet inkább, és mivel felszedtem egy FD-t, így gondoltam, AK-t AQ-t, ilyemsit dobnia kell, de még JJ+ -t is eldobhat. Ha riveren leesik a flush-öm akkor értékért nyitok, ha nem, akkor meg megpróbálom dobatni vele a top párokat, fölépárokat. Azt gondolom, riveren egy nagyobb bet-re dobott volna, és most nem csak a konkért hand-re gondolok, szerintem az én játékomat látva dobott volna JJ-t, QQ-t, KK-t, AA-t is.
      Egyébként TT volt nála.
    • Tau221
      Tau221
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.09.29, Hozzászólások: 43
      Picit így is loose-nak érzem a pozid miatt pre,ha mondjuk BU-ban lennél inkább callolnám (még esetleg feszes ellenfelekkel utánam CO-ból is).

Mondjuk nem tudom mi a jobb ezen a turnon,mert ahhoz tényleg tudni kell hogy ő képes lesz-e foldolni. És mondjuk nálad is lesz pár blöff lap,pl 88 és pár xcxc kombó. Bár mondjuk itt garantált hogy riveren betelni fogod,szóval oop-n neki se lenne túl kellemes callolgatni. Most így végiggondolva lehet hogy ez a jobb játék turnon.

Igen a riveren valószínű nem tartja overpárokkal (ha ő gondolkodó játékos),szettek közül is lehet hogy csak callol a 66 meg még a 77 is,és kb csak a 99 meg a JJ fogja visszacsapni.
    • titoo0219
      titoo0219
      Kezdő
      Regisztrált: 2014.04.12, Hozzászólások: 53
      Pre 3bet
      Flop x/r van a K/Q blokkerünk, van backdoor EQ. Tudod folytatni turn minden treffen, J,A. K/Q check.
    • Julineni00
      Julineni00
      Arany
      Check/raise-elni nem tudtam volna, mert hátul voltam, de amúgy a többi jól hangzik, köszi.
    • titoo0219
      titoo0219
      Kezdő
      "Check/raise-elni nem tudtam volna, mert hátul voltam"

Szerintem ezt biztos csak elírhattad vagy valahogyan mást akartál megfogalmazni, csak véletlenül nem sikerült.

Ezt honnét tudod a flopon, hogy hátul vagy? Van valami lapmegmutató szoftverod? :D Ez csak poén volt részemről!

1. EP rfi 16% range. Ez a 7-6-3 száraz flop nem igazán találta el. 2. Ha nem igazán találta el a rangét, akkor miért nem jó itt a x-r? 3. A rangéből vannak blokkereink (K,Q) 4. a pakliban lévő lapok kb. 40%-val tudom folytatni turn.
    • Goonigoogoo
      Goonigoogoo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.26, Hozzászólások: 3.884
      A hátul alatt nyilván azt érti, hogy pozícióban van, ezért nem tud c/r-elni.
    • titoo0219
      titoo0219
      Kezdő
      * CB-R. Bocsi
    • Julineni00
      Julineni00
      Arany
      Igen, bocs, ha félreérhető voltam.