partypoker-eltűnt a bónuszom, pedig van még pénzem

• morei1ira
      morei1ira
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.17, Hozzászólások: 2
      Üdv!

A Party Poker-re kértem a bónuszomat, amit meg is kaptam, játszottam is vele egy darabig, ma pedig lépek be, és eltűnt az Aktív bónusz csík ahol írta, hogy hány százaléknál tartok, és a bónuszaimnál is azt írja, hogy nincs aktív bónuszom, pedig van még 28 dollárom. Van valamilyen alsó határ ami után megszűnik a bónusz, vagy mi más lehet a probléma? Keresgéltem, de nem találtam egy átfogó írást arról, hogy pontosan milyen feltételekkel kaphatom meg a bónuszt majd véglegesen.

Előre is köszönöm a választ.
  • 5 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!

A bónusz PP-n úgy néz ki, hogy van egy feltételes meg egy feltétel nélküli része.
      Kb így áll a dolog:
      Amikor nyersz, azt a feltétel nélkülihez írja jóvá.
      Amikor buksz azt a feltételes részből vonja le.

Amikor a feltételes rész elfogy nincs további értelme a bónusznak, így eltűnik.
      Gondolom ez történt.

Ha elérted a 300PP-t, írj egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak (segítség menüpont, új üzenet írása), és visszakapod a +100$-os bónuszt.
    • morei1ira
      morei1ira
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.17, Hozzászólások: 2
      Szóval akkor nyugodtan játsszak tovább, ha meg lesz a 300 pontom 90 napon belül, akkor azért még él tovább a bónuszom? Tehát akkor semmi sem történt, minden marad úgy ahogy volt, csak nem látom a csíkot, meg a bónuszomat?

Köszönöm a segítséged.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Ha valóban az történt, hogy elfogyott a feltételes bónuszod, akkor igen.
      De ugye én csak találgatni tudok, de ez a legvalószínűbb, ami történhetett.
    • Goldberg18
      Goldberg18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.28, Hozzászólások: 2
      Haliho

Regltem a partypokerre és jelzi a bonuszt is viszont az 1 dolláromat nem látom és nem tudok játszani...Mi lehet ennek az oka???:(
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von Goldberg18 Haliho

Regltem a partypokerre és jelzi a bonuszt is viszont az 1 dolláromat nem látom és nem tudok játszani...Mi lehet ennek az oka???:(
      Üdv!

Azért nem látod, mert még nem ért oda.
      A kezdőtőke átfutási ideje 4-5munkanap is lehet.
      Miután a számlád bejegyzésre került ezalatt a név alatt, akkor pontosan 1$ lesz átutalva a számládra. Ez az 1$ fogja szabaddá tenni az 50$-os bónuszt a számládon. Ezután máris elkezdhetsz játszani az 50 dollárral!