Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Bank probléma

• tomiM
      tomiM
      Kezdő
      Regisztrált: 2019.02.26, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!
      K&H-s bankszámlám van. Ugye ők "tiltják" a szerencsejátékot. Tudna valaki segíteni ezzel kapcsolatban? Szeretnék online pokerezni, de nem sikerül befizetnem egyik irodához sem. Tudna valaki valamilyen tippet-trükköt ezzel kapcsolatban? Nagyon hálás lennék érte.
  • 4 válasz
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2015.04.23, Hozzászólások: 3.374
      Szia!

A termek honlapjain láthatod, milyen befizetési lehetőségek vannak, azok közül választhatsz.

Üdv., Gusti
    • tomiM
      tomiM
      Kezdő
      Regisztrált: 2019.02.26, Hozzászólások: 3
      Szia!
      Igen ez megvolt.Nyitottam Skrilles és Netelleres számlát. De ugye mikor Skrill-re vagy Neteller-re utaltam a kártyámról, akkor is letiltotta a befizetést, mert hogy ez a kártya nem engedélyezi a Gambling-et.
    • nihilicus
      nihilicus
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.07, Hozzászólások: 191
      Gondolom, nagy esellyel Mastercardod van. Skrillre fizess be kartyaval, valaszd a non-gambling lehetőséget (másikat amúgy sem tudod mastercarddal). Majd skrillen belül váltsd át vmilyen cryptopénzra (lényegében ez csak virtuális átváltás), majd rögtön váltsd is vissza valós devizára (skrilled pénzneme). Ezen váltási ktsg miatt buksz vmennyit, de innentől lehet gambling célra depózni Skrillről. Ha kiutalsz később, akkor vissza skrillre, onnan meg utalás a bankszámládra. Persze, ha érdemben sok pénzről van (nem 30-50 ezer forintokról), akkor érdemes majd finomítani a dolgot.
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 699
      Eredeti hozzászólás: tomiM
      Szia!
      Igen ez megvolt.Nyitottam Skrilles és Netelleres számlát. De ugye mikor Skrill-re vagy Neteller-re utaltam a kártyámról, akkor is letiltotta a befizetést, mert hogy ez a kártya nem engedélyezi a Gambling-et.
      De a legegyszerűbb vegyél paysafecardot és azzal tegyél pénzt a Skrill/Netellerre. paysafecard.com itt vannak a helyek, ahol lehet venni.