Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

A középpontban 'termszetesen' egy nő... :)

• DELETEDM_8170547
      DELETEDM_8170547
      Globális
      Regisztrált: 2019.03.09, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi, egy szerintem elég érdekes és elgondolkodtató témával kapcsolatban!
      A történet leírása előtt szeretném megemlíteni, hogy ilyen részletességgel senkinek nem meséltem el a sztorit (bár itt sem részletezek dolgokat, egyrészt nem biztos hogy érdekel mindenkit, másrészt pedig nem befolyásolnak semmit a részletek), csak én és a csaj (illetve felületesen a szüleim tudnak róla, no meg a bátyám) ismerjük a sztorit, sem az én barátaim, és ha jól tudom az ő barátnői sem igazán tudnak róla...

Szóval a sztori..
      2013 december végén, asszem 28-án netes társkeresőn ismerkedtem meg egy szőke (tudom a hajszín nem számít) :D csajjal, akivel gyorsan szimpatizáltunk és kb 10 nap múlva már randiztunk is Szegeden, (mind a ketten szegediek vagyunk). Koktéloztunk, aztán mozi... majd nagy meglepetésére, tudattam vele hogy én kb fél éve szállodában élek (Mozart Hotel****) (szüleimnek köszönhetek mindent) :) így hát oda távoztunk a mozi után. Végülis így is terveztük, neki nagyon bejött a dolog, 2 héten keresztül nagyon közel voltunk egymáshoz, gyakorlatilag minden nap. Ő ugyan nem mondta de én láttam rajta hogy az nem tetszik neki hogy én nem lakok albérletben, vagy a szüleimnél (mint ő), ez mellett nem is dolgozok, csak poker meg bulik stb.. Pedig tényleg a szüleim támogatásából volt ez, de neki nem tetszett és kész..
      Ő amúgy éppen akkor kezdte a mesterképzést az egyetemen ahol (igaz más szakon) amúgy édesapja professzor....
      Szóval az ő családja igencsak művelt :D Az én szüleimnek is van diplomája, én viszont úgy érzem el lettem kényeztetve és csak az érettségiig éreztem fontosnak a tanulást..:D (ennek a sztori végén lesz jelentősége!)
      Aztán velem történt egy baleset, az én hibámból kifolyólag, és a csajról 5 (!) évig semmit nem hallottam.
      Távollétemben aztán elszántam magam hogy bizonyítok annak a csajnak (mert bűntudatom támadt) márpedig én is diplomát szerzek és tavaly jelentkeztem az SZTE-re Mérnöki kar: élelmiszermérnöki szakra, és én sem hittem el, de felvettek, ráadásul államilag támogatottra (amúgy az érettségi átlagom 4,5-volt+felsőfokú angol nyelvvizsga még 18 évesen..) szóval sikerült. Még nem tudtam Szegedre visszajönni, ezért meghatalmazás útján a bátyámon keresztül passzíváltam az egyetemen, de idén szeptemeberben kezdem, mivel idén februárban végleg visszakerültem szegedre, de mostmár albérletet fizetek, és elmentem dolgozni, a szüleimtől pénzt nem fogadok el (tényleg megszólalt volna a lelkiismeretem?) :D
      A vicc az hogy amikor bátyám küldte a hivatalos egyetemi határozatokat nekem, akkor egyszer csak megragadta a szememet az egyis felelős professzornak a neve! Ba***us.. ez a csajnak az apukája...ilyen van??? annak a karnak a felelős professzora ahova engem felvettek???
      az elmúlt 1 hónapban nézegettem instagrammon a csaj képeit, és őszintén mondom, már nem vonzódok hozzá, de valamiért akkor is a tudtára akarom hozni hogy nem vagyok egy buta se**fej, és sokkal többet elérek mint ő vagy az eddigi pasijai, barátai, barátnői...

Milyen tanácsot tudtok adni?
      Ti mivel kezdenétek?

(remélem semmi lényegeset nem hagytam ki :) )

Előre is köszönöm a tanácsokat!
      Zsolt
  • 3 válasz