Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Pokerstars magyar ügyfélszolgálat elérhetőség?

• 6 válasz
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 5.046
      Szia tomiM!

Már kb. 2 éve nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat.
      A support@pokerstars.eu címen éred el az ügyfélszolgálatot angolul.

Üdv
      Uzbul
    • TarB15
      TarB15
      Kezdő
      Regisztrált: 2019.08.16, Hozzászólások: 3
      Szia!
      Már 2-3 napja nem enged rendes pénzel játszani folyton azt írja ki hogy ( számlád tevékenységét egy rutinszerü biztonsági ellenőrzés miatt átmenetileg korlátoztuk.)
      Meddig kell várnom föleg hogy pénzem is van benne ? Mikor játszhatok? Még a pénzt se tudom levenni..
      Már irtam nekik de válasz sehol...
      Köszönöm a válaszodat !
    • hyper23
      hyper23
      Bronz
      Regisztrált: 2011.03.31, Hozzászólások: 2.141
      Szia TarB15!

Egy rutin ellenőrzés akár több napig, vagy hetekig is húzodhat. Tudni kellene, hogy mi miatt vizsgálják felül az accountod. Erre lehet, hogy te magad is tudod a választ, ha tisztában vagy a pokerstars szabályzatával, és ha esetleg vétettél az ellen, az lehet a gond. Ha nem vétettél, és tényleg csak egy rutin ellenőrzés, akkor arról biztos, hogy tájékoztattak e-mailban. Válaszolsz nekik, és utána idővel minden rendben lesz a számláddal!
    • TarB15
      TarB15
      Kezdő
      Régen játszottam ott de mint maga játékzsetonnal, nem igazi pénzel! De most 3 napja kb regisztráltam oda rendes pénzel és nem értem miért lett ez igy lezárva. Akkor miért engedte hogy fel tudjak tenni pénzt? Elsőnek 10 $ tettem fel próba szerűen, utána 20$ és onnantól kezdve nem engedte hogy játszak ezt dobta ki. Pedig elleinte semmi nem volt vele...azért nézem hogy ez mi.
    • hyper23
      hyper23
      Bronz
      Regisztrált: 2011.03.31, Hozzászólások: 2.141
      Szia TarB15!

Ha jól értem, volt már korábban náluk számlád, és akkor csak játékpénzben játszottál. Most létrehoztál megint egy új számlát, de itt már igazi pénzben szeretnél játszani.

Ha ezt jól értem, akkor ez lesz a probléma, és ezt le is írja a PS policy. Egy játékos csak egy számlával rendelkezhet.
    • TarB15
      TarB15
      Kezdő
      De hát már jó pár éve volt hogy ide fel léptem , és nem igazi pénzel play aruházból lett csak pokerstras life letöltve a sima jaték pénzes. Az ha jól tudom X idő után megszünik. És ha esetleg emiat van, a régi regisztráciomat hogy tudnám törölni, azt se tudom mi a nevem ott stb ? Legalább vissza tudnám igényelni a pénzt amit feltöltöttem, mert ez így nem fer. Semmi szabályt nem szegtem meg és ez azért valjuk be eléggé kellemetlen dolog így... most akkor mi a te endő?