????????

• 40 válasz
    • homar
      homar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.505
      Ne haragudj meg azért, amit írok, nem bántásnak szánom, becs szó. De a helyesírásod miatt tényleg vagy két-háromszor el kellett olvasnom, amit írtál, hogy megértsem. Tényleg nem bántani akarlak, csak egy kicsit figyelj jobban oda rá...
    • agitator
      agitator
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.386
      Pokerstars, Chili Poker, Cardoza Poker, Ultimate bet pl mind ilyenek.
    • Ricky46
      Ricky46
      Kezdő
      Regisztrált: 2008.01.20, Hozzászólások: 15
      ok meg ertem hat nem vaok magyaroszagrol ezert nem took magyarul irni!de koszi!es a party poker ott van ojan?
    • agitator
      agitator
      Bronz
      Passz, ott sosem játszottam.
    • Ricky46
      Ricky46
      Kezdő
      es neked man jottek le chippek vagy valami?es te mejket ajandlod?
    • homar
      homar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.505
      ok Ricky, tényleg nem bántani akartalak.
    • agitator
      agitator
      Bronz
      Én Full Tilt-en játszom, de még nem volt annyi pontom, hogy bármit rendeljek belőle. Igazság szerint ha kiszámolod, hogy mennyi rake-et kell termelned ahhoz, hogy meglegyen mondjuk egy sapka, akkor rájössz, hogy nem egy akkora biznisz a dolog. Poénnak nem rossz, de vagy nagyon sokat, vagy nagy téten kell játszanod ahhoz, hogy értelmes idő alatt ki tudd termelni a cumókat. Elvileg egyébként úgy van, hogy ha összegyűlik a megfelelő mennyiségű pontod, akkor azt be tudod váltani, és akkor a postaköltséget meg minden szart ők állnak.
      Mondom, ha átszámolod hogy pl egy póló mennyire jön ki, máris nem lesz akkora móka :) /bár gondolom aki 100-200$-os téten nyomja, az hamar kitermeli:D /
    • mizutani
      mizutani
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.27, Hozzászólások: 102
      én személyszerint a pokerstarst tudom ajánlani, ott elég jól lehet pontokat szerezni és egész jó shopja van. http://www.pokerstars.com/fpp/store/
    • Ricky46
      Ricky46
      Kezdő
      akko szerintetek mejken kezdyek ?foleg versenyekken akkarok reszt venni (tornakon)kis lettétel!es lasan gyuteni pontokat!hmm?koszi
    • agitator
      agitator
      Bronz
      Full Tilton kistétes sng-n nem jellemző a feszes-passzív játék, inkább agresszív a cucc. A Starst nem tudom hogy milyen, de azt hallottam hogy nagyon jó.
    • Eti88
      Eti88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.28, Hozzászólások: 2.140
      Starson elég jó a versenykínálat. A kis nevezésű díjú versenyeken nekem általában a laza játék szúrt szemet, és ahogy tapasztaltam, inkább passzív a játék, mint aggresszív.
      A legkisebb buyines versenyekért 1-2 FPP-t kapsz. Egy sapka 500, egy jobbfajta póló 200 FPP.
    • Ricky46
      Ricky46
      Kezdő
      a chily poker?az jo?es ott vagya poker starson hogy mennek azok a ftt pontok menyit kell meg forgatni vagy hogy van az?
    • Eti88
      Eti88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.28, Hozzászólások: 2.140
      Stars rendszere:

------------------------------------------------------------------------------------------------
      1. Earn FPP credits for cash game play
      First Frequent Player Point (FPP) is awarded for playing a hand in which the rake reaches:
      - $0.40 for fixed limit poker games with stakes $1/$2 and lower
      - $0.40 for NL/PL poker games with blinds $1/$2 and lower
      - $0.40 for "1-on-1" poker games (this applies only to "1-on-1" tables, not to regular tables which have only two players seated)
      - $1.00 for all other games

Second FPP is awarded for playing a hand in which the rake reaches:
      - $2.00 for all 6-max tables (this doesn't apply for games being played 6- handed at 10/9/8 player tables - just 6-max tables)
      - $3.00 for all other tables

Third FPP is awarded for playing a hand in which the rake reaches $5.00.

2. Earn FPP credits for tournament play
      Five (5) FPP credits are awarded for each $1 in tournament fees paid.

For example, playing in a poker tournament with $20 buy-in and $2 tournament fee, each player will be awarded 10 FPP credits. *Note that partial Frequent Player Points are always rounded to the nearest whole number.

In a $5 buy-in Sit & Go poker tournament with only a $0.50 fee, 3 FPP credits (instead of 2.5) will be awarded to each player who played poker in the tournament.

In a $5 buy-in 4-player Heads-Up Sit & Go poker tournament with only a $0.25 fee, 1 FPP (instead of 1.25) will be awarded to each player who played poker in the tournament.

Please note that "FreePlay" tournaments do not award FPP credits. You can play poker for fake money at our free tables, but these poker games and tournaments are not part of the PokerStars FPP program.

------------------------------------------------------------------------------------------------
      Namost tournamenten az elején könnyebben szerzel ugye FPP-t, mert cashgameben pl FL-nél 0,25/0,5-ig esélyed sincs. Viszont utána meg CG jobban termel elvileg.

Chilly Pokert nem ismerem.
    • Ricky46
      Ricky46
      Kezdő
      nem nagyon ertem de koszi!te mar szereztel pontokat? es ott is vann az start bonusz?es hogy megy ott a start bonusz?
    • agitator
      agitator
      Bronz
      Start bónusz mindenhol van, érdemes szétnézni hogy ki mit tud ajánlani. A Starson ahogy nézem könnyebben hozzá lehet jutni a dolgokhoz, és jók a cuccok is. Chili pokert én sem ismerem, csak tudom hogy ott is lehet cuccokra beváltani.
    • Ricky46
      Ricky46
      Kezdő
      esa fultilt poker?en aszm ott akkarok jatszani mert nekem az teccik a leg jobban!menyi a minimum atutalas bankartyaról?ha valaki tudja koszi!
    • agitator
      agitator
      Bronz
      Gondolom 25$, de ezt meg kell nézni a honlapjukon. Én a PS-től oda kértem az 50$-t, szóval nem utaltam át oda semennyit sem.
    • Ricky46
      Ricky46
      Kezdő
      nem ertem mi az a PS?esha en bankartyan keresztul fogom akkor minimum 25$ es hogy lehet kerni a PS-tol 50$?
    • agitator
      agitator
      Bronz
      PS=Pokerstrategy :D
      Ha itt megcsinálod a kvízt, akkor kérheted az 50$ kezdőtőkét a Full Tilt Poker-re, és akkor nem kell befizetned oda egy fillért se. Kapsz még 50$ bónuszt is, amit 5$-os részletekben fogsz tudni kivenni. A Full tilt pontokat játék közben gyűjtöd, és azt tudod utána beváltani mindenféle Full tilt-es kacatra (sapka, könyv, dvd, szemeteskuka, golfütő, miegymás).