kérdés

• 37 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Minden rendben, hamarosan megjön neked is a kezdőtőke. ( ha megoldodtak a techn. problémák az átutalásnál
    • BsThreesixty
      BsThreesixty
      Globális
      Regisztrált: 2008.01.28, Hozzászólások: 12
      Üdv!
      Ma regisztráltam. Az lenne a kérdésem, hogy van e több esély a kvízre? Mer ez az 50$ elég kecsegtető. Olvasója vagyok a Kártya magazinnak. Másfél éve játszom. Csak mégis izgulok ha esetleg nem sikerül a kvíz, megpróbálhatom újra? Vagy pedig készüljek fel stratégia résznél lévő cikkekből? Ahogy elnéztem rengeteg információ. És többször is át kell néznem -miután elolvastam- ahhoz, hogy megjegyezzem. Meg gondolom a kvíz is elég komolyan számonkéri a fontos tudnivalókat, hogy csak az kapja meg a pénzt aki valóban tudja az alapokat és belekezdhet a játékba. És hogy megmondjam őszintén nema szorgalmamró vagyok híres. Várom a válaszokat. És bocsánat ha esetleg ostobát kérdeztem volna.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      ötször lehet próbálkozni a kvízzel.
    • BsThreesixty
      BsThreesixty
      Globális
      Ötször. Gondoltam megpróbálom most és ha nemsikerül pótoloma hiányosságo(ka)t. Minden cikknél elolvastam a kezdő részt (ahol volt magyar fordítás) és elsőre sikeresen kitöltöttem a kvízt. Viszont most további kérdések adódtak.Van ez a kezdőtőke: $50+$100. Az a $100 mit jelent? Mikor lehet megkapni? És ha már korábbról regisztráltam az odlalakra (Mansion,Full Tilt), akkor fel tudom használni a most szerzett bónusz kódot? vagy új regisztráció kell hogy használni tudjam? Vároma választ és előre ksözönöm.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Csak olyan terembe kérheted a kezdőtőkét ahol még nincs számlád ( még játékpénzes sem). A további 100$ bónusz annyit jelent, hogy ha teljesíted a feltételeket kapsz még 100$-t az 50$-hoz. Mit jelent feltételek:

Pl. Party Poker " Miután a 300 Standard Party pontot elérted és ezzel megkaptad az 50$ bónuszt, automatikusan kapsz egy további 100$-os bónuszt .

Figyelem: A 100$ bónusz automatikusan kifizetésre kerül ha további 500 Standard Party pontot elérted, tehát összesen 800 Standard Party pont (multiplikátor nélkül)."

Vagy Titan: "
      Miután megkaptad az 50$ bónuszt, a további 100$ bónuszt ki tudod játszani magadnak. A bónusz 10$-os lépésekbe lesz kifizetve, minden 35$ produkált rake után."
    • BsThreesixty
      BsThreesixty
      Globális
      És ha az oldalon létrehozok egy új felhasználót másik email címmel, akkor igénybe vehetem a kezdőtőkét? Rémlik nekem valami IP címhez kapcsolódó dolog, de nem tudom pontosan. Az is lehet h rosszul rémlik.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Nem semmiképp ne próbáld meg ezt, mert zárják mindenhol azaz ott ahol próbálkozol a számlád és az adott teremben nem fogsz tudni soha többet játszani. ( Az ilyen módszer ellen nagyon szigorúan járnak el a termek)
    • BsThreesixty
      BsThreesixty
      Globális
      :baby: :( :( Akkor ezt csúnyán bebuktam mer már midnenhol van számlám. Tudok valamit csinálni? Anno freerollokat kerstem és regisztráltam midennhova illetve rengeteg oldalra. Most akkro semmti se tudok csinálni ezzel az 50 dollárral? Valami megoldás csak létezik.
    • atb007
      atb007
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.02, Hozzászólások: 224
      Huh!

Te is beleestél ebbe a csapdába? (mármint a freeroll-ba) nekem mondjuk szerencsére van két Ps-es számlám! (Titan és PP)
    • BsThreesixty
      BsThreesixty
      Globális
      Azt fogom csinálni h más IPről regisztrálom magam aztán kész. Mondjuk holnap számtek órán:) . Így csaknem bukok le ha meg mégis, akkor még mindig van 3 másik oldal. Aztán ha ez az IP "csere" nem jön be, akkor nemtom milesz mer mást sztem nem tudok kitalálni. De ha már írtam akkor kérdezek is mer ez a kérdés téma. Ha más IP-n regelek nem tudnak utolérni ugye?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Mivel a teljes neved és címed is meg kell adni, ezért nem lehet 1 teremben 2 acc-od, hiába a különböző IP. Ez személyi ellenőrzéskor mindenképpen kiderülne, úgy hogy nincs értelme próbálozni. Sajnálom!
    • BsThreesixty
      BsThreesixty
      Globális
      és van iylen h személyellenőrzés? biztosra tudod? mind1 azér megpróbálom, ha nem jön be akkor megcsinálom nővérem adataival
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Ha regisztrációkor nem is, kifizetéskor majd BIZTOS fognak kérni személyi fénymásolatot. Gondoltam szólok előre, ne akkor döbbenj rá, mikor majd a 100000 dolcsidat próbálod meg kikérni, és az ellenőrzéskor elbukik a dolog :D
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      ennyit még nem is érdemes kikérni:D
    • BsThreesixty
      BsThreesixty
      Globális
      hát akkor egyértelmű: nővérem adatait írom be (csak név és szüléteési adatok különböznek:D ). Regisztrálok és ha kifizetéshez jutok akkor nővéremmel el tudom intézni.:D
    • kisike
      kisike
      Bronz
      @BsThreesixty

Mi neked nem fogunk egy olyan terembe pénzt küldeni, ahol tudjuk, hogy neked vagy van már egy számlád vagy hamis azaz nem a te adataidat adtad meg. Nemcsak neked gyűlik meg a bajod ezzel hanem nekünk is. Sajnálom de így nem megy.
    • BsThreesixty
      BsThreesixty
      Globális
      Szal elbuktam 9000 forint értékű dollárt amit pokeren akárhányszorosára többszörözhetnék:( :( :( :( :( :( :( :( :( . Utolsó próbálkozásom: van másik partner oldal ahol tudom használni a kvízen nyert pénzt? A válaszra van egy tippem, de legalább megpróbáltam. El vagyok keseredve.:'(
      Nem,nem mansion-ön még nincs regem, ott akkor megkapoma pénzt ugye?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Mansion, FullTilt, Party, Titan
      Ide lehet kérni.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      @BsThreesixty

Lehetséges, hogy te túl komplikálod a dolgokat és nem olvastál el sokat abból ami itt le van irva az oldalon??? ( pedig jó lenne). Ha a regisztrációkor azaz ha követed a lépéseket az oldalon, minden le van írva. A kvízt hányszor lehet megoldani, melyik terembe lehet kérni a kezdőtökét stb. mindez le van írva. Ha a kvizt megoldottad, akkor még mindig ott van a " Utolsó lépés: Válassz egy póker platformot, ahhoz hogy megkapd a kezdőtökét" Ha erre katt. ott vannak a lehetőségek. Ha ezek a lehetőségek között mindenhol van számlád tiszta a dolog.
    • 1
    • 2