Euro-t USD-re

• vamcrew
      vamcrew
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.20, Hozzászólások: 2
      Sziasztok! Amennyire tudtam utánaolvastam a fórumon, de nem találtam megoldást. TITAN pokerre regisztráltam, megérkezett a pénz is, az 50 dollár, csak 34Euro formájában, ugyanis ha jol emlékszem elkerülte a figyelmemet a regisztrációnál, és az Euro volt alapértelmezettnek beállitva. Az a kérdésem, hogy megoldható-e, hogy a főlobbyban, és máshol is a dollár legyen az alapértelmezett, nem szeretnék mindig utánaszámolni, hogy most hogy is állok valójában.
      Válaszotokat előre is köszönöm, és bocs, hogy ilyesmivel terhellek benneteket.
  • 8 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Kérdezd meg a Titan supportjától. Csak ők tudják átállítani.
    • atcsy
      atcsy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.02, Hozzászólások: 1.073
      nem tudom sztem többet ér ha euró alapban játszol

én ugy érzem a dollár csak romlik romlik és a jelenlegi amerikai gazdasági helyzet miatt csak romlani fog :(

nagyon gondolkodom hogy áttérek egy viszonylag biztosabb euróra,főleg hogy lassan kishazánkban is az lesz,így nem kell a sok buzi banknak levenni az átváltási költséget!!
    • jini
      jini
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.06, Hozzászólások: 7.080
      Csatlakozok az elöttem szólohoz, szerintem is jobban jársz így hogy euróban van a rollod:)
    • kognidis
      kognidis
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.11, Hozzászólások: 606
      "nagyon gondolkodom hogy áttérek egy viszonylag biztosabb euróra,főleg hogy lassan kishazánkban is az lesz"

Adja az ég, hogy legyen akkor még online póker.
    • volleyboy
      volleyboy
      Black
      Regisztrált: 2007.03.09, Hozzászólások: 1.676
      Hali!

Én is figyelemmel kisérem a dollár alakulását. Emlékszem, néhány éve a dollár még 250Ft-os árfolyamon is volt, és ekkor még az euro jóval alatta volt, 180-200körül. Most a két árfolyam megfordult. De mostanság a dollár is kezd stabilabb lenni. Nekem is $-ba van a pénzem a partyn, nem tudom, hogy átlehet e rakatni euróba, viszont azt se tudom, hogy érdemes lenne e. Az átváltásnál alapból gondolom nagyot buknék. De ha legközelebb csinálok számlát azt lehet alapból eurósra csinálom.
    • ficc
      ficc
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.23, Hozzászólások: 706
      Biztos, h fog mostanság erősodni a dollár, hiszen tesznek a gazdaság helyrebillentéséért, de azért idő kell nekik...
    • vamcrew
      vamcrew
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.20, Hozzászólások: 2
      Bocsi, valójában nem az a gond, hogy Euro-ban van, hanem hogy a lobbyban mindent dollárban ír, a nevezéseket, a vakokat, igaz mielott belépnék az adott asztalhoz feldob egy ablakot, amiben meg lehet határozni mennyit akarok átváltani, csak ha mondjuk a lobbyban kapásból ránézek egy MTT-re akkor kicsit zavaró, hogy nem tudom bekalkulálni ahogy a halász is mondta ki mit merre meddig...
      Köszönöm az eddigi válaszokat!
    • homar
      homar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.505
      Amúgy lehet, pont most érdemes usd-t venni, mert gyenge...fog ez azért erősödni, csak idő kell neki...akkor meg nyersz rajta.