odaveszett a +100$ bónusz?

• atb007
      atb007
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.02, Hozzászólások: 224
      Sziasztok!

Az oldal egyszerűen fantasztikus..! Itt mindenre kapok szinte választ ha hibázok( egy naplóírásba is bele szeretnék kezdeni, mert nagyon tanulságosan kezdődött 50 kezdőpénz)!

A kérdésem annyi lenne hogy elveszettem az 50 $-t :( , úgyhogy a +100$-ból semmit sem szedtem le! Ha a toborzott barátok után járó bónuszt megkapnám akkor abból kijátszhatom?

A választ előre is köszönöm!
  • 19 válasz
    • vinyo66
      vinyo66
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.07, Hozzászólások: 336
      Ha jól tudom akkor addig nem fogud tudni kivenne a barátok által kapott bonuszt amíg 50 dodo nem lesz a számládon. Tehát mindenképp töltened kell a számlára.
    • atb007
      atb007
      Bronz
      Köszi!
      Tehát a helyzet: ugrott a lehetősége annak hogy valaha is saját erő nélkül vigyem valamire?

ÉS ha az 50 dolcsit befizetem akkor a +100$ dolllár kijátzsása tovább él ,v vagy csak a barátok által kapott bónuszt tudom ezzel kivenni? MErt akkor így a first deposit bonust nem a titanra tenném(mert ugye oda már nem tehetem) hanem valamelyik másik terembe! és akkor oda is kérném a bar. ut. jár bónuszt!
      (Jelenleg a titanon vagyok)
      Huh kicsit bonyolultan fogalmaztam!
    • vinyo66
      vinyo66
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.07, Hozzászólások: 336
      A 100 dodo bonusz megmarad szerintem, viszont csak ha befizetsz, bár még én is kezdő vagyok de titannal az a tapasztalat.. hogy alacsony téten nagyon sok az SSS játékos és nehéz pénzt csinalni, a 100 bonusz meg csak (és valaki javítson ki ha tévedek) úgy tudod ki venni hogy 200 titan pontonkét kapsz 6,58 euro-t. Szóval nehezen de kilehet játszani a bonuszt.
    • Lonerium
      Lonerium
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.31, Hozzászólások: 80
      Szia !

Nos, megkaptam a PartyPoker válaszát. Nem éppen kedvező :(

Aki esetleg még nem érte el a 300 standard pontot a Party-n az figyeljen, mert ha esetleg 50$-nál többet bukik (hibáa van neki akár már 200$) az elveszti a jogosultságot a 100$ bónuszhoz. Én így jártam 219 pont körül volt egy bukószériám lementem 100$-ról 40-re és ezzel nem teljesítetté vált az 50$ bónusz kijátszásának a feltétele és ezzel el is buktam a100$-t is.

Biztos ez is le volt írva valahova a bónuszfeltételek közé, de valahogy átsiklottam rajta, mert nem rémlett ilyen. Na mindegy sajnos ez van.

Szóval kezdők figyelem!

Ezt olvastam egy másik hozzászólásban, így azt gondolom nem játszhatod ki a 100 dollár bonuszt :(
      Persze lehet, hogy ez csak a Party-ra igaz :)
      A first depo bonuszt viszont más termeknél saját utalással megpróbálhatod, ilyen a Mansion-on biztosan van :) . és szerintem a Titanosat sem játszottad ki, mivel az 50 dollár kapott pénz azt nem aktiválja.

Sok sikert !
    • atb007
      atb007
      Bronz
      Akkor mit tanácsoltok? a barátok után járó bónuszt (ha meglesz) hová kérjem?
    • Lonerium
      Lonerium
      Bronz
      Hát, a barátok utáni bónuszt a Mansion-ra kérném, mivel ott 10%-al többet adnak, vagyis maga a terem ingyen ad neked pénzt. Abban nem vagyok biztos, hogy first depositnak számít-e a barátok után kapott pénz, de nekem így rémlik. Ezért megéri gyűjtögetned és majd egy nagyobb összeget beraknod egyszerre, 50 dollárnál kevesebbet úgysem kérhetsz ki :) . A titanra nem kérném, mert gondolom PS150-el regisztráltál, habár megpróbálhatod átírattatni PSVIP-ra, ha már 30 napnál öregebb lesz és akkor lehet ki tudod játszani a 200% first deposit bonuszt.

Talán kezdetnek ennyi :)
      Persze az alapján is választhatsz platformot, hogy milyenek a játékosok, meg a rendszer, és ilyen szempontból a Mansion nem a legjobb :)
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Olyan terembe nem lehet kérni, ahová PS150 kóddal reg-eltem?
    • atb007
      atb007
      Bronz
      Igen "sajnos" a titanra kértem a PS150-et! De valószinüleg erre az oldalra is fogom kérni a bar.ut.jár.bón-t is, mert nagyon jó a kliens és az 50 dollárt a saját hibámból buktam! de ezt majd a z induló naplómban :P
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      A barátok utáni bónuszt a Mansion, Titan vagy a Party-ra utaljuk egyelőre. Nem számít, hogy milyen bónusz kóddal regisztráltatok, csak épp legyen PokerStrategys.
    • Lonerium
      Lonerium
      Bronz
      Lehet - ezzel a válasszal már elkéstem :) - de úgy olvastam titanos regisztrációnál, hogy vagy PSVIP vagy PS150, így vagy megkapod az 50 dollárt és kijátszhatod mellé a 100-at, vagy a 200%-os bónuszt próbálod meg. Szerintem érdekes kérdés lehet, hogy ha elbukod az 50 dollárt a 100 kijátszása előtt, akkor átíratod magad PSVIP-ra, és ha sikerül az átíratás megpróbálod kijátszani a 200%-os bónuszt.
      Tényleg ilyen megoldható ? :)
      Illetve a barátok által kapott pénz "first deposit"-nak számít ? Esetleg ez teremfüggő ?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Ahogy te leirtad nem fog működni semmiképp. A barátok utáni bónusz sem számit first depositnak.
    • Lonerium
      Lonerium
      Bronz
      Köszi! Ez mindig érdekelt :)
      Ha hasonló őrültségek eszembe jutnak, akkor kérdezek...
    • atb007
      atb007
      Bronz
      Remélem nem csináltam semmilyen hülyeséget azzal hogy letöltöttem a mansion-t és a partypokert is hogy tájékozódjak a s&g-k után! Ettöl megkaphatom akármleyik választott terembe is?( A klienseket erröl az oldalról töltöttem)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      remélem beirtad mindenhova a bónuszkódot.
    • atb007
      atb007
      Bronz
      Huh te aztán gyorsan válaszoltál :) !

Szerintem írtam PSVIP-et a Partyra mert emiatt nem tudtam oda kérni a kezdötökét! Meg tudom nézni valahogy?

Köszi a help-et!
    • kisike
      kisike
      Bronz
      sajnos ezt már nem tudod megnézni ha jól tudom.
    • Puszu
      Puszu
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.28, Hozzászólások: 40
      Nem tudom, én anno ugyanígy jártam. Az dodót elbuktam, aztán toboroztam, azok kitermeltek 50$ bónuszt és azt szépen kikértem a titan számlámra. Azóta is abból játszom
    • atb007
      atb007
      Bronz
      Végül is nekem az lenne a legfontosabb hogy számolja a PS a pontjaim mégha be is fizetek valahová! 2 kliens-ét tudja számolni egyszerre? vagy döntenem kell valamelyik mellett?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      egyszerre akár 5 kliens után is lehet gyűjteni a pontot. Ha a mi bónusz kódunkkal készítetted a számlát akkor igen fognak gyűlni mindenképp a pontjaid.