segitség!

• pipappara
      pipappara
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.13, Hozzászólások: 19
      hello.
      lene egy par kerdesem,valos ez a penzutalas?mert en mar kezdek ketelkedni benne.ma egy honapja hogy kitoltottem a kvizt meg elkuldtem az adatokat.erre ket het utan kaptam egy emailt hogy valami hianyossag volt a kitoltesnel.eddig oke.a mult heten irtak hogy a PokerStars nem fogadja el az atutalast es valasszak egy masik termet.es ha ez megvan valaszoljak es a leheto leggyorsabban atutaljak a kezdotoket.en valasztottam a Pecific Pokert de hetfo ota meg mindig semmi.pedig mar haromszor irtak hogy utaljak a penzt.szoval akkor ez most mi?
      legyszives nezz utana.
      nagyon megkoszonnem ha mar haladnank valamerre
  • 4 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Ez ügyben csak az Ügyfélszolgálat tud segíteni, írj nekik egy üzenetet.
    • VKlari
      VKlari
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.15, Hozzászólások: 44
      sziasztok,
      most,hogy ezt olvastam én is beirok ide..
      a PokerStars mostanaban senkinek sem fogadja el?
      én is oda kértem nem fogadtak.
      kérdeztem tölük miért nem?
      mert erröl a cimröl már regisztraltak ide és bekérték az irataim masolatat,hogy én nem-e az a személy vagyok.
      ok.elfogadtak.irtam a supportnak,hogylégyszives probaljak ujbol elküldeni.probálták nem fogadtak...irtam megint.a válaszukra most kivancsi leszek./nem tudok masik termet valasztani mert a többinél már van accountom/.mondjuk már minden reményem elszalt,hogy én valaha is megkapjam a kezdöm ide.de tényleg roppant kivancsi vagyok a válaszukra.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! A legtöbb esetben az szokott a probléma forrása lenni, hogy a számla készítésekor valamelyik lépés kimarad mint például a marketingkód megadása vagy elmarad a sütik törlése, és nem a megfelelő linken keresztül kerül letöltésre a kliens.
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      hmm