kérdezni szeretnék

• 17 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Miután átutaltuk neked az 50$-t a számládra, a pókerkliensben a "Cashier"-nél a jelenlegi számládról " Current Mansion account balance"-ról át kell helyezned a pénzt a póker számládra " Poker account balance"-ra.

Ehhez a következőket kell tenned:
      1. Kattins a Cashier-ban a következő jelre:$

2. A Cashier ablakban fent láthatod a Mansion számlád, amelyre az 50$-t megkaptad. Ahhoz, hogy a pénzt a póker számládra mozgasd, a "Move funds to Poker" nyílra kell kattintanod (ahogy az ábrán is láthatod)

• frappans
      frappans
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.16, Hozzászólások: 2
      Nagyon köszönöm a segítséget.
    • xxdani
      xxdani
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.27, Hozzászólások: 6
      Helló! Carbon poker-ra nem lehet a pénzt kérni?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      A pénzt csak a következő termekbe kérheted:
      Mansion, FullTilt, Titan, Party.
    • PPayne
      PPayne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 2.083
      A Carbon Poker nem PokerStrategy partner, így oda nem ját se kezdőtőke se speciális bónusz.

SZERK: Gyorslövetű MrBobiBoss ;)
    • xxdani
      xxdani
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.27, Hozzászólások: 6
      helló. az ilyen általános kérdésekre mint "mi az a free roll" ,rövidítések jelentése, hol vannak és miszerint kapok mansion poker pontokat, hol találok választ?
    • danxx
      danxx
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.27, Hozzászólások: 14
      Hello,
      Két kérdésem lenne, sőt az egyik inkább kérés :)
      Először is, miután regisztráltam itt,és kitöltöttem a kvízt és ezután regisztráltam az általam kiválasztott pokerkliensen (partypoker) is, senki nem kért tőlem semmilyen személyi másolatot..... most nem értem hogy hogy van ez, hisz sok helyen olvasom, látom (pl. fórumon) h szinte mindenki küldött ilyesmit....
      vagy egyenlőre nem is kell küldnem, mert ezzel kapcsolatban sehol nem találtam semmit....?

A másik h regisztrációnál elrontottam az irányítószámomat... az adatlapomon 2834 van, ez a ROSSZ.... a helyes: 2837... ha lehetőség van rá kérlek javítsáotk...

előre is köszönöm....
    • PPayne
      PPayne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 2.083
      xxdani: Nagyon sok rövidítésnek és kifejezésnek a magyarázatát a felső menüben található Szótár oldalon. A freeroll egyelőre nincs közte: az egy olyan többasztalos verseny, ahol nincs nevezési díj, de az első helyen végzettek valódi pénzt nyerhetnek (Ettől lehetnek eltérések, pl. hogy pénzt ugyan nem, de bizonyos mennyiségű pontot be kell fizetni a regisztrációnál, de ez a ritkább)

A Mansion Poker pontrendszerét a weboldalukon is megtalálod, illetve itt a fórumon a Mansion topicban tudsz a teremmel kapcsolatban kérdezni a hardcore Mansion-függőktől :)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von danxx Hello,
      Két kérdésem lenne, sőt az egyik inkább kérés :)
      Először is, miután regisztráltam itt,és kitöltöttem a kvízt és ezután regisztráltam az általam kiválasztott pokerkliensen (partypoker) is, senki nem kért tőlem semmilyen személyi másolatot..... most nem értem hogy hogy van ez, hisz sok helyen olvasom, látom (pl. fórumon) h szinte mindenki küldött ilyesmit....
      vagy egyenlőre nem is kell küldnem, mert ezzel kapcsolatban sehol nem találtam semmit....?

A másik h regisztrációnál elrontottam az irányítószámomat... az adatlapomon 2834 van, ez a ROSSZ.... a helyes: 2837... ha lehetőség van rá kérlek javítsáotk...

előre is köszönöm....
      Ha nem kérték a személyid akkor ne küld. Ha a személyes adatokat akarod változtatni, kérlek irj egy jegyet a supportnak, ők majd javítják. ( segítség menü, jobb fent)
    • danxx
      danxx
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.27, Hozzászólások: 14
      köszi a választ.... egyébként gondoltam h nem lehet olyan nagy gond ha már 3 napja tudok játszani az 50 dollárommal.... csak bennem volt az is h lehet ebből probléma.... de megnyugodtam :)
    • HunHooligan
      HunHooligan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.27, Hozzászólások: 105
      Sziasztok mit jelent ha ilyen versenyre regisztráltam, a Titanon ez a neve:750 Fun Dollars Turbo R/A...
      És miért nem tudok semmilyen más freerollra regisztrálni?
      Hiába keresek a freerollra kiad egy csomót, olyat is amin épp akkor van regisztráció és mégse enged...Lehet hogy kellene még pénzt feltöltenem...
      Köszi előre is..
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von HunHooligan Sziasztok mit jelent ha ilyen versenyre regisztráltam, a Titanon ez a neve:750 Fun Dollars Turbo R/A...
      És miért nem tudok semmilyen más freerollra regisztrálni?
      Hiába keresek a freerollra kiad egy csomót, olyat is amin épp akkor van regisztráció és mégse enged...Lehet hogy kellene még pénzt feltöltenem...
      Köszi előre is..
      Ha nem enged regisztrálni egy freerollra, az azt jelenti, hogy zártkörű. Ilyen pl. a Pokerstrategy Basic vagy Silver freeroll, amelyikre csak PS tagok jelentkezhetnek. Az általad említett freeroll valószínüleg egy hasonló oldal privát freerollja, ahová csak az oldal tagjai reg-elhetnek. A freeroll menüpont alatt találsz egy Beginners menüpontot, ahol olyan freerollok vannak, ahová be tudsz majd nevezni. A nevezés lehetősége nem függ a befizetett pénztől, tehát semmiképpen sem kell több pénzt felraknod!
    • HunHooligan
      HunHooligan
      Bronz
      Köszönöm és még valami...
      Én PS tag vagyok amint látod?
      Ezekre a versenyekre hogy tudok nevezni?
      Vagy a Bronz ahoz nem elég?

Kösz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      PokerStrategy Basic freerollra tudsz nevezni(ma lesz 18.00 kor). A Silver minden hónap utolsó vasárnapján kerül megrendezésre. A résztvevőkről a PS készít listát amit közzétesznek itt az oldalon. Csak akkor indulhatsz rajta, ha a neved szerepel a listán.
      A versenyre úgy tudsz nevezni, hogy megnyitod a verseny lobby-ját, majd a register gombra kattintasz.
    • HunHooligan
      HunHooligan
      Bronz
      Szia és ezt hol lehet megnézni?
      Vagy mitől függ én nem tudom, legelösször a PS-re regisztem aztán a Titanra, és itt kaptam 50 dollart akkor ndulhatk rajta?
      Ha nem meg tdusz te nézni engem vagy pontosan megmondani hol keressem magam?

Köszi:HunHooligan
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      hi.nem találom a mooneybookers-topicot.merre van?
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      help pliiiiz