Titan

• Ogrepapa
      Ogrepapa
      Kezdő
      Regisztrált: 2008.02.23, Hozzászólások: 6
      Sziasztok!
      Két kérdés. Ha kitöltöttem, regeltem és számlát nyitottam, akkor mit kell még tennem, hogy megkapjam a kezdőtőkét?
      Ha sikerült eljátszanom a Titan pokeren a játék pénzemet, akkor tudok-e még tovább játszani és ha igen, akkor mit tegyek?
      Köszi Ogrepapa
  • 5 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Gondolom a kvízen már túl vagy. Ha mindent az útmutató szerint csináltál, akkor általában 4-5 nap alatt megérkezik a kezdőtőke. Ha egy hét után sem történik semmi, akkor írj egy üzit a supportnak, a Segítség menüben.
    • Ogrepapa
      Ogrepapa
      Kezdő
      Regisztrált: 2008.02.23, Hozzászólások: 6
      14.04.09 21:42: Sziasztok!
      Az alábbi levelet kaptam a support-tól. Az én olvasatomban valami olyasmit jelent, hogy frissítették a számlámat (hozzáteszem, hogy nem vagyok túl jó angolos).
      Kérem, hogy nézzetek utána, hogy működik-e az indulótőke átutalása. Valószínű, hogy valamit elronthattam. Kérlek benneteket, hogy nézzetek utána a dolognak. Köszi előre isa segítséget. Pályi Kiss Tamás
      Íme a levél:

Dear Plyi Kiss,

Thank you for contacting Titan Poker.

This is Patrick from the Support Team.

Plyi Kiss, please be informed that we have refreshed your account on our end
      so you may now attempt to login using the correct login information.

Please remember that our system is case sensitive, so you should ensure that
      you are entering your password correctly (Make sure the Caps Lock key in your
      keyboard is off). Your username should be entered with the first three (3)
      letters capitalized TTR100766242.

If in case you need a new password, please let us know so we can send you one.
      This new password will be generated by our system and once you login with the
      temporary password it will prompt you to change it to something personal.

We look forward to seeing you around the tables again soon. Have a pleasant
      day.

Should you have any questions or concerns, please do not hesitate to contact
      the Titan Poker Support Team. We are available 24 Hours a day, 7 days a week.

With best regards,

Titan Poker
    • NBarbi
      NBarbi
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.02, Hozzászólások: 1.292
      Ide is betirom. :D

Hali Ogrepapa!
      Ime a hevenyeszett forditas.

Kedves Palyi Kiss,

Koszonjuk, hogy felvette a Titannal a kapcsolatot.
      Patrick vagyok a Support csapatbol.

P.K. szeretnenk ha tudna, hogy a mi reszunkrol a szamlaja frissitesre kerult, igy hat megprobalhat bejelentkezni, felhasznalva a korrekt bejelentkezesi informaciokat.
      Emlekeztetnenk, hogy a rendszerunk ez ugyben erzekeny, tehat bizonyosodjon meg rola, hogy belepokodot helyesen uti be ( Kapcsolja ki a Caps Lock funkciot a billentyuzeten) Az on felhasznalo neveben az elso harom karaktert nagybetuvel irja: TTR....
      Abban az esetben, ha uj belepokodot szeretne, tudassa ezt velunk es mi kuldunk onnek egy ujat. Ezt a kodot a mi rendszerunk kesziti el onnek es amikor ezzel bejelentkezett meg tudja ezt valtoztatni.
      Varjuk ont az asztaloknal.
      Barmi kerds eseten forduljon az ugyfelszolgalatunkhoz, a het minden napjan, egesznap.
      Udv Titan Poker

Remelem segitettem! :D GL
    • getto12
      getto12
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.26, Hozzászólások: 231
      Nemtudom hogy cska nekem, vagy mindenkinek ilyen a titan, de amikor belemegyek a my accountba és a bonusokba, semmiféle bonust nem látok.
      Ez miért van ?
    • NBarbi
      NBarbi
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.02, Hozzászólások: 1.292
      Azert van mert a Titan poker xar. :D