Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 QQ BB pozicioba

• hornyik1
      hornyik1
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.12, Hozzászólások: 229
      mivel nincs hand history-m ezért most leirom a kezet. tisztán emlékszem rá:
      NL10
      Co (4$)
      Hero is BB (10$)
      Perfolp
      Co raise 0,40 hero raise to 1,2 co call 0,80
      HERO WITH :spade: Q :club: Q

FLop
      :spade: j , :club: 8 , :spade: k
      CO checks, Hero raise 1,2$ Co Raise to Alli-n Hero Call

Turn
      :spade: 6

River
      :spade: T

CO shows :club: j :spade: A
      Hero shows: :spade: Q :club: Q

Co Wins

szerintem nem jol játszottam meg, de miután passzolt én nyitottam, utánna meg már nem kellett sokat megadnom.

kiváncsi vagyok az elemzésre
  • 4 válasz
    • crem3fra1ch3
      crem3fra1ch3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.06, Hozzászólások: 516
      mi a flop 3.lapja ?wtf :)

ha valami alacsony lap, akkor szerintem dobhatatlan. sőt végülis bármilyen lap, dobhatatlan, ha csak az a lap nem 8,J,A vagy K :)

jól játszottad. ilyen drawy floppon overpárt nem dobhatsz 3b potban. ha volt overcard (A vagy K ) akkor nem biztos,hogy kell a c-bet.
    • hornyik1
      hornyik1
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.12, Hozzászólások: 229
      K, de én még mindig igy játszanám meg, mert nem sokat kellet megadnom, és check-elt, persze gondoltam mikor reraise-olt, h király van nála, de láttam a játékát és sok lappal megadott, de ezt is bemákolta a végére.....
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Hát az a baj, hogy egy normál 3bet range-ből /JJ+;AK/ az égvilágon semmit sem versz meg ezen a flopon. Persze kérdés, hogy egy $4-os csókának mi lehet a 3bet call range?

Mindamellett, ha jól látom $1.6-ot kellett calloznod, azt meg kell adni, hátha valami elb4szott egyéb PP, vagy FD.

Ha nagyobb stackel ül, dobás a raise-re. Persze a cbet is kihagyható lenne akkor ezen a boardon.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von ALCU01 Hát az a baj, hogy egy normál 3bet range-ből /JJ+;AK/ az égvilágon semmit sem versz meg ezen a flopon. Persze kérdés, hogy egy $4-os csókának mi lehet a 3bet call range?

Mindamellett, ha jól látom $1.6-ot kellett calloznod, azt meg kell adni, hátha valami elb4szott egyéb PP, vagy FD.

Ha nagyobb stackel ül, dobás a raise-re. Persze a cbet is kihagyható lenne akkor ezen a boardon.
      +1