Nem jött meg a kezdőtőke!

• budaililike
      budaililike
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.19, Hozzászólások: 2
      Hello Pokerstrategy!

Nem jött meg már elég régóta a kezdőtőkém!Azt hittem hogy a húsvét miatt vannak csúszások de nem.E-mailt nem kaptam a welcome to titanpokeren kívül amin meg kéne erősíteni bármit is.Előre is köszönöm a választ.
      Lili
  • 27 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! A bronz státuszodból ítélve most érkezhetett meg a kezdőtőke a számládra. :) Amennyiben nem, akkor vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal.
    • budaililike
      budaililike
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.19, Hozzászólások: 2
      Hello!Bronz státuszom már megvan az első 50$os kezdőpénz után de ez a második 50$ amit csak a Titanpokerre engedtek.Az ügyfélszolgálatnak írtam angolul és a következő választ kaptam:

Dear budaililike,

I´m sorry but there is no further starting capital for you at the moment.

Best regards,
      Jeff
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia,

Kezdőtőkét csak egyszer lehet megkapni vagy ha csak kapsz egy emailt tőlünk amelyben arról értesítünk, hogy vár rád további 50$.

Üdv.
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.28, Hozzászólások: 21
      A húgom regisztrált a pokerstrategyra kitoltotte a kvizt id chek is volt megerosittette az adatokat de nem jött meg a kezdőtőke .Már két is emailt irt de egyikre sem válaszoltak mert a számláját dekatviválták igy nem tudott belépni az oldalra? Mit csináljon?
    • zsiga66
      zsiga66
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.23, Hozzászólások: 185
      mancoka add mar fell vegre ! Lebuktal! hiaba irsz mas topikba itt is ugyanazok a moderatorok!!!!
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Tudom de mindenki engem kritizál mikor én már rég felvettem a kezdőtőkét és eéjátszottam különben is ha csaltam volna akkor nem ide irok
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      miért én csaltam amikor a hugom számláját zárolták már amikor a hugom kitöltöte a kvizt és chekelete az aadatokat már aznap zárolva lett a számlája ez már több mint két hete és még akkor nem isrtam a fórumba!!!!!
    • zsiga66
      zsiga66
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.23, Hozzászólások: 185
      asszem ha igy folytatod a neved alatt azt fogja irni bronz helyett, hogy: globalis
    • SamuR18
      SamuR18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.08, Hozzászólások: 3
      Dear SamuR18,

The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here:
      http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.

Best regards,
      Patrice

Nekem ezt küldték el és értem mit jelent csak nem tudom mit kell csinálni.
      Ha valaki tud,segítsen pls.
      Előre is kössz!
    • VKlari
      VKlari
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.15, Hozzászólások: 44
      Szia,
      nekem is ezt küldték...
      hét,hogy a PokerStars men tudta fogadni a kezdödet
      válassz masik platformot és abban az üzenetben mit kaptál,küld vissza a felhasznaloneved és megprobaljak a kezdödet oda küldeni.
    • SamuR18
      SamuR18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.08, Hozzászólások: 3
      Lehet,sőt biztos,hülyét kérdezek de hol tudok termet váltani?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Original von SamuR18 Lehet,sőt biztos,hülyét kérdezek de hol tudok termet váltani?
      Szia! Itt: http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/
    • tshalo
      tshalo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.18, Hozzászólások: 1
      Sziasztok.A kovetkezo levelet kaptam es nem ertem mit ertenek account neven.A lenzeg hogy meg nem jott meg a kezdotokem a titanra.Ha valaki jart mar kozuletek igy legyszi segitsetek.kosz
      16.04.09 12:59: Szia tshalo!

Sajnos nem tudtuk átutalni a kezdőtőkédet, mert a számlanév, amit megadtál érvénytelen volt. Még egyszer ellenőrizd, hogy .com-os számlád van-e (és nem .net-es). Nézd meg azt is, hogy nem gépelted-e félre a számlanevedet, amikor megadtad. Ha megtaláltad a hibát, üzenetben küldd el a helyes számlanevet.

Üdvözlettel,
      Jeff
      tshalo,
      17.04.09 11:47: Sziasztok!
      Remelem erre van szuksegetek:TTR101181352
      Kosz a segitseget!
      tshalo
      Jeff,
      17.04.09 13:39: Dear tshalo,

Unfortunately we can not provide support in Hungarian at the moment. Please accept our apologies.
      Of course we will be happy to assist you or answer any questions you might have, but we have to ask you to send your message again in English.

Please note that you can also use our forum:
      http://hu.pokerstrategy.com/forum
      Our moderators are able to help with more general questions and problems. You can also ask them to translate a message for you into English.

Best regards,
      Jeff
      tshalo,
      20.04.09 11:06: Sajnos nem ertem mit kertek meg tolem es mi az ami hianyzik.Azt meg hogy net-es vagy com-os hol tudom megnezni.Ha irtnatok meg valami utmutatast akkor lepesrol lepesre ujra vegigmennek a regisztracion.
      Ennek hianyaban addig tovabbra is csak a party pokert hasznalom.
      Jo hetet nektek!
      tshalo
      Jeff,
      23.04.09 14:34: Dear tshalo,

Unfortunately we can not provide support in Hungarian at the moment. Please accept our apologies.
      Of course we will be happy to assist you or answer any questions you might have, but we have to ask you to send your message again in English.

Please note that you can also use our forum:
      http://hu.pokerstrategy.com/forum
      Our moderators are able to help with more general questions and problems. You can also ask them to translate a message for you into English.

Best regards,
      Jeff
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! A levélben annyi áll, hogy a magyarul írott üzenetekre jelenleg nem tudunk válaszolni, ugyanis jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.

Légyszíves írj egy teljesen új üzenetet angolul a supportnak, ezzel a szöveggel :

"Hello,

I didn't get my 50$ to the Titan, because I gave wrong username.
      My correct username is : TTR101181352

Thank you:
      tshalo"
    • PrevikAntal
      PrevikAntal
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.09, Hozzászólások: 2
      Jónapot kivánok afelöl szeretnék érdeklődni hogy már multhét szerdán azaz 22. én már igazoltam az irányukba az adataimat. És önök azt irták hogy 2-5 napon belül jóváirják. Ez eddig nem történt meg sajnos és érdekelne hogy miért nem talán én szurtam el valamit? Elöre is köszönöm. Viszlát
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia! A másik témában válaszoltam. ;)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Helló! Mivel 4-5 munkanapról van szó, ezért az még nem járt le. Ha péntekig sem érkezik meg a kezdőtőke, akkor írj légyszi egy üzenetet a supportnak. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.

Amúgy egy kérdést elég mindig egy helyre feltenned, amint tudunk válaszolni fogunk rá. ;)
    • adm1991
      adm1991
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.04.22, Hozzászólások: 1
      Nekem se jött meg a kezdőtőkém pedig elküldtem a személyit meg a lakcim másolatát is. A kérdésem az h mikor várhatom a pénzt?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Helló! Csak egy posttal feljebb kellett volna visszaolvasni, és ott megtalálható a válasz... :rolleyes:
      De azért leírom mégegyszer, hogy tuti biztos legyen:
      Az adatok beérkezésétől számított 4-5 munkanap alatt meg szokott érkezni a kezdőtőke.
      Amíg ez nem telik le, addig nincs miért aggódni. Bővebb információért klikkelj az aláírásomban szereplő linkre.
    • 1
    • 2