mit jelent ez a rövidítés?

• willgabor
      willgabor
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.14, Hozzászólások: 2
      sziasztok
      Ez történt velem:

wgabor shows [ 7s, Qc ]a full house, Sevens full of Jacks.
      idgassingit shows [ Js, 7h ]a full house, Jacks full of Sevens.
      idgassingit wins $13.89 USD from the main pot with a full house, Jacks full of Sevens.

Csak sejtem a fenti rövidítéseket, így több kérdésem is volna:
      - azért ő győzött, mert neki J-ból volt három, nekem meg csak 7-ből?
      - ha jól látom, a Qc-t meg a Js-t is Jacks-nek hívja. Miért?

Előre is köszi a segítséget!
  • 4 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Erősebb lap nyer. Két full közül az az erősebb, aminél a drill magasabb, ha az egyezik, akkor aminél a pár magasabb.

Nem a Q-t hívja bubinak, hanem 7-es fullod volt bubival. Mivel 77JJ volt az asztalon. A 7lapból (5 az asztalon, 2nálad) a legjobb 5számít. A Q-dat nem kellett felhazsnálni a legjobb kézhez.
      Az ellenfeled viszont felhasznált a bubiját, így lett erősebb lapja.
    • willgabor
      willgabor
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.14, Hozzászólások: 2
      Jahogy a []-ben az van, ami a kezemben volt, utána meg írja a legjobb kezemet.

Köszönöm, így már minden világos! :]
    • Bandi256
      Bandi256
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.23, Hozzászólások: 3
      SZiasztok!
      A múlt héten regisztráltam a pokerstrategyre, mecsináltam a quizt, ezután regisztráltam a pokerstars-ra, és mindent úgy csináltam ahogy kell. Jött egy email hogy küldjem el a szemályigazolványom és a lakcímkártyám fényképét, ezt meg is tettem. Azt írták 2 munkanapon belül megérkezik a pénz... Még nem jött meg, de helyette kaptam egy üzenetet miszerint nem tudják a pokerstarson kiutalni a pénzt, és hogy próbáljam meg egy másik pókerteremben...(vagy valami ilyemi)!
      Csak annyit szeretnék kérdezni hogy most mi a teendő? Regisztráltam a Pacific pokerre, de nem tudom hogy hogyan tovább.... Légyszi segítsetek
      Előre is köszi
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Írj vissza egy üzenetet az Ügyfélszolgálatnak, hogy elkészült az új számlád (a levélben mellékeld a Pacific Poker felhasználói nevedet).