1 hónapja nemkapom meg a kezdőtőkét...:(

• ilovepoker18
      ilovepoker18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.25, Hozzászólások: 2
      podmena traffica test kitöltöttem a kvíz összes kérdését , helyesen! azóta várok arra az 50 dollárra.
      elküldtem nektek az iratokat , visszaigazoltatok hogy jó minden , és várjam az 50 dollárt.azóta nemtudom mit csináltok , de ha írok nem válaszol , senki , már írtam az email címetekre is!
      Eddig még lett volna kedvem játszani azzal az 50 dolláral , de nagyon idegesít hogy már várom lassan 20 napja , és sehol semmi. akkor írjátok meg hogy az átfutási idő neked , 20 nap , vagy 1 hónap és akkor nem idegeskedek. de így? másnak fél nap alatt 1 nap alatt megjön , max 2.
      Valamit csináljatok , mert ez hihetetlen.
      sziasztok!
      Remélem megint várhatok az üzenetetekre legalább 1 hetet.

Bocsi , de nagyon bosszantó ez a dolog.

sziasztok.
  • 23 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia,

Először is elnézést a sok kellemetlenségért.

Eddig vagy öt üzenetbe írtad szinte ugyanazt a problémát amire mind az ötször kaptál egy angol választ. Választ még aznap de legkésőbb 48 órán belül kaptál. Minden alkalommal megkértek a kollégák, hogy mivel jelenleg nincs magyar ügyfélszolgálat válaszolj angolul nekik, különben nem tudnak segíteni. Amennyiben válaszolsz az üzenetre (legalább egyre), biztos vagyok benne, hogy hamar megkapod a kezdőtőkét. Köszönjük a megértést és mégegyszer elnézést.

Üdv.
      kisike
    • Attischa
      Attischa
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.05, Hozzászólások: 1.759
      Ne add fel,de ha ingyen kezdő tökéből akarsz játszani akkor google,a többi a te dolgod.:)
    • ilovepoker18
      ilovepoker18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.25, Hozzászólások: 2
      podmena traffica testudok annyira angolul hogy levelet írjak , mikor lesz jó a magyar ügyfélszolgálat?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Sajnos pontos dátumot jelenleg nem tudunk mondani.
      Levelet ne írj, mert az ügyfélszolgálat csak a belső üzenőrendszeren keresztül elérhető.
    • Sakumo
      Sakumo
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.16, Hozzászólások: 9
      Szia!
      Hasonló a problémám. Írtam amikor még volt magyar ügyfélszolgálat, s írtam angolul az angolnak. Eddig no money, s az angol ügyfélszolgálattól válasz sincs...
      Jelen helyzetben akkor mi a teendő?
      Mert valljuk be őszintén kezd idegesítő lenni a dolog...
      Sakumo
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Szia sakumo,

Ma reggel kb. 8-kor ezt az üzenetet kaptad az ügyfélszolgálattól:

"We already initialized the transfer of your starting money, it should be transferred within the next few days. Our apologies for the delay."

Ui. Kérlek vedd figyelembe, hogy az üzenetekre a válasz akár 48 óráig is eltarthat. Természetesen a kollégák igyekszenek a lehető leggyorsabban válaszolni, viszont néha előfordul egy kis késés is. Köszönjük a megértést és sok sikert az asztaloknál.

Üdv.
      kisike
    • szaba96
      szaba96
      Globális
      Regisztrált: 2009.02.22, Hozzászólások: 106
      én az ilyen "1 hónapja nem kapom meg" embereknek azt mondom hogy ha ennyire nem képesek (adatok kitöltése, angolul levélírás stb...) akkor meg se érdemlik a pénzt, nemhiszem van értelme vesződniük érte:D :D :D
    • kairos5912
      kairos5912
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.05.28, Hozzászólások: 3
      Szia,
      Valami nem stimmel ezzel a kezdőtőkével, a haverom is igy járt. Én lassan két hete várok rá, sehol semmi. Emailekre nem válaszolnak. Eleinte persze szinte percek alatt jött a válasz.

Nem szoktam beugrani az ilyen trükköknek, de most sikerűlt. Ha sokan esnek bele ebbe a kelepcébe, előbb-utóbb majd csak hire megy a dolognak.

Gondoljátok meg nagyon, hogy beugrotok-e. Persze az 50 dolcsi jól hangzott.
      Ami pedig az "elégedett leveleket" illeti, ki tudja, hogy ki irja őket.
      Üdv
    • Windir
      Windir
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.19, Hozzászólások: 1.639
      Szerintem a legtöbb ember aki ittvan az oldalon tudja hogy ez nem átverés :) De lehet mi is része vagyunk a konspirációnak :f_wink:
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Ha beugratás lenne, akkor 1. már rég híre ment volna.

Szerinted ez a csomó ember írkálna a fórumra?
      Szerinted írna bárki a fórumra bármi mást is azon kívül, hogy "jajj de át lettem verve"

Próbálj elgondolkozni ezen...
    • szcsaba86
      szcsaba86
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 2.596
      én platina státuszt is kaptam h. hitelesebb legyen. 1$-t fizetnek megerősítő hozzászólásonként. amúgy 5en vagyunk össz. rengeteg hasznunk származik az emberek adataiból. pl tudunk nektek mostmár Tescos ujságot spamelni a postaládátokba és apukátok családi nevét is tudjuk!!
      :f_rolleyes:

Valezius is igazából csak Windir második accountja.
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      Original von kairos5912

Nem szoktam beugrani az ilyen trükköknek, de most sikerűlt

tényleg jol bedöltél :f_smile:
    • malic
      malic
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.20, Hozzászólások: 349
      te úr isten :D

és a legdurvább h képesek hónapokat várni és puffogni, ahelyett h normálisan megcsinálnák a leírás szerint... X(

Én már a második kezdőtőkémet élvezem éppen. thx :f_love:
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Szia kairos5912,

Valószínű, hogy azért nem kapsz választ mert az emailekre nem szoktak válaszolni. Emailt, akkor kell használni ha esetleg kérik a személyid másolatát, de ezt meg is írják neked. Ha bármilyen kérdésed lenne a kezdőtőkével kapcsolatban, miért nem érkezik, hol akadt el az egész stb., akkor írjatok egy üzenetet a "Segítség"menüponton keresztül "Új üzenet készítése" funkció segítségével. Magyar nyelven írt üzenetekre sajnos nem fognak tudni válaszolni mert jelenleg nincs magyar support. Az angol, német, orosz stb. üzenetekre általában 48 órán belül válaszolnak és ha jogosult vagy a kezdőtőkére, akkor biztos vagyok benne, hogy meg is fogod kapni.

Üdv.
      kisike
    • tib2
      tib2
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.14, Hozzászólások: 1.494
      Original von kairos5912 Szia,
      Valami nem stimmel ezzel a kezdőtőkével, a haverom is igy járt. Én lassan két hete várok rá, sehol semmi. Emailekre nem válaszolnak. Eleinte persze szinte percek alatt jött a válasz.

Nem szoktam beugrani az ilyen trükköknek, de most sikerűlt. Ha sokan esnek bele ebbe a kelepcébe, előbb-utóbb majd csak hire megy a dolognak.

Üdv
      Már megint jól le lett a PS leplezve.
      Én magam is már a nyolcszázvalahanyadik hozzászólást írom beépített emberként. Egyébként már közel 2 millió ilyen bennfentes van, aki csak a látszat fenntartásáért dolgozik.
      Hogy még jobban működjön az álcázás, már 14 nyelven teszik (nézd meg felül a nyelvi opciókat, és láthatod, hogy oroszul és kínaiul is sokan vesznek részt a nagy, nemzetközi ármánykodásban...

Szóval ennél kicsit egyszerűbb a helyzet.
      Hetekkel ezelőtt hírt adtak róla, (ha utánanézel, megtalálhatod a hírek között), hogy jelenleg nincs magyar ügyfélszolgálat.
      Ezt úgy kell elképzelni, hogyha egy magyar Gibraltáron dolgozik, és hirtelen kilép a munkahelyéről, akkor nem fogják tudni pótolni egyik napról a másikra. Ennyi.
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von szcsaba86 én platina státuszt is kaptam h. hitelesebb legyen.
      Ez ok. tényleg hitelesebbnek tűnik ;)

1$-t fizetnek megerősítő hozzászólásonként. amúgy 5en vagyunk össz.
      Ezt jó tudni. Eddig senki nem említette, hogy csak az 5 beépített kap 1$-t a megerősítő postokért. Leshetitek ezekután majd a pozitív megnyilvánulásokat :D

rengeteg hasznunk származik az emberek adataiból. pl tudunk nektek mostmár Tescos ujságot spamelni a postaládátokba és apukátok családi nevét is tudjuk!! :f_rolleyes:
      Na ez az átverés!!!!!! egy rohadék Tesós újságot sem kaptam még!! :(
    • Lizardy
      Lizardy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.04, Hozzászólások: 2.325
      Original von kairos5912 Szia,

Üdv

Cső lúzerkém!
    • Fior
      Fior
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 11.682
      húba,zdmeg ilyen ökörséget is régen olvastam :D :D :D :D :D bot elégedett felhasználók LÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Nem bot! beépített emberkék, és abból is csak 5, mint kiderült :D igaz sok-sok accounttal, így soknak tünnek :D
    • 1
    • 2