-

• Zsola1990
      Zsola1990
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.29, Hozzászólások: 1
      Nekem is a számlámmal lenne pár kérdésem..1:átszeretném vinni pacificről pstarsra ezt megtehetem-e úgy h közben ps tag maradok? illetve hogyan tom megtenni? kiveszem és beutalom.. nah és itt jön a 2: mikor tudom majd kivenni a pénzt 1átalán lesz e valaha tényleg a sajátom. remélem érted mire gondolok és előre is köszi a válaszod
  • 1 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Ahhoz, hogy a pacificről ki tudd venni az összes pénzed, összesen 5000$ tétet kell a potba tenned. Ez például 1000 olyan leosztás, ahol te 5$-t tettél a potba, vagy 2500 olyan leosztás, ahol te 2$-t tettél a potba.

Az 50$ feletti részt tudtommal minden megkötés nélkül ki lehet venni, de ehhez először be kell fizetned arról a pénzügyi eszközről, amire majd a pénzt ki akarod venni. Elég ilyenkor befizetni a minimum összeget, ami általában 25$ vagy 20€.

Ha kivetted a pénzed, utána kell csinálnod egy számlát a Starsnál, pontosan az oldalon szereplő útmutatót követve.
      Ha már rendelkezel számlával a Starson, és azt nem az itteni útmutató alapján csináltad, akkor utólag már nem lehet bekötni a Pokerstrategyhez, és nem fogsz tudni onnan Strategy pontokat gyűjteni