nem kaptam meg a kezdőtökét

• istenmester
      istenmester
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.04.07, Hozzászólások: 2
      Az a helyzet hogy regisztráltam,kitöltöttem a test-et.Gondoltam a full-tilten fogom elkezdeni a pokeres pálya futásomat csak hogy nem írtam be a referal codot láttam hogy nem működik a dolog ezért csináltam 1 új acc-ot azzal is kitöltöttem a test-et na ezt letiltották.És most azt szeretném hogy a rubiktikus nickemre kapjam meg a pénzt az istenmester nick úgy áll hogy még nem küldtem el a személyigazolványomról észűlt fényképet,nem is kaptam meg a kezdőtőlkét egyik nickre sem.Remélem valahogy orvosolni tudjuk a problémát.Elölre is köszönöm!!!!
  • 18 válasz
    • benedeklevi
      benedeklevi
      Black
      Regisztrált: 2008.11.11, Hozzászólások: 2.220
      Le mernem fogadni, h nem 2 accod van. :(
    • istenmester
      istenmester
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.04.07, Hozzászólások: 2
      de 2 van és a másodikat tiltották le
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Sajnos semmi biztatót nem tudok mondani, több felhasználó létrehozása szigorúan tilos, nálunk is és a pókertermeknél is. Ha elrontottad a regisztrációt a Full Tilten, akkor jelezni kellett volna a supportnak, és választhattál volna másik termet. Így sajnos már nem sok esélyt látok rá, hogy megkapd a kezdőtőkét. Az egyetlen járható út, amit talán még érdemes megpróbálni, hogy felveszed a kapcsolatot a supporttal, és velük próbálod meg tisztázni a problémát.
    • CrabJamBB
      CrabJamBB
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.23, Hozzászólások: 2.998
      Sziasztok!

Csak néhány gyors kérdést szeretnék feltenni.

Első kérdésem:
      A kvíz hibátlan kitöltése után a PartyPokeren regisztráltam, azonban nem kaptam tőletek semmiféle mail-t, ami azt kérné, hogy fénymásoljak személyit, és küldjem el... Én csesztem el valamit, vagy nem voltam benne azon csoportban, akiket szúrópróba-szerűen (elkerülöm nagy rafkósan a cenzúrát :D ) ellenőriztek, és mint ilyennek, semmi teendőm nincs, csak türelmesen ülni a valagamon és várni a pénzt?

Második kérdésem:
      Ha a PartyPoker regisztrációs utasításainál (ahová vissza kellett írni a számlanevet) egy pipát látok a hármas pontnál, akkor az azt jelenti, hogy mindent jól csináltam, és már csak türelemmel kell lennem?

Harmadik kérdésem:
      A partyPoker mindig tovább akar dobni a Befizetés oldalra. Itt van-e valami teendőm? A bankkártyám adatait egyáltalán nem adtam még meg ezelőtt, most kérné a progi, de akkor utalnom kéne... VISZONT, akkor nem vagyok jogosult a kezdő bónuszra, amit tőletek kapok, ugye? Patthelyzet, nem tudom, mit csináljak, adjatok tanácsot, kérlek!

Félreértés ne essék, ez nem a "hol a pénzem"-kezdetű reklamálás, csak volt pár kérdésem, amikre választ várnék tőletek, egyébként várok türelmesen a pénzemre (amiért egyébként hatalmas köszönet így elöljáróban is! ;) , meg hát művelődöm picit itt az oldalon addig, míg megjön. :)

Előre is köszönöm a válaszokat, és bocs, ha mindenki számára totál nyilvánvalót kérdezek, de láma vagyok még...

Üdv: BB
    • zsiga66
      zsiga66
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.23, Hozzászólások: 185
      Szia
      Ugy latom csak tegnap regisztraltal tehat meg kisse korai aggodnod.

A Partypoker szamlanevnel ha pipat latsz azt jelenti hogy beirtad a szamlaneved tehat hacsak nem rontottad el a beirasnal akkor minden ok .

Ha kitoltotted az adataidat(lakcim szul ev stb) a partyn utana ninsc mas dolgod csak megvarni hogy a pokerstrategy utalja a kezdotoket nem kell megadni kartyadatot es nem szabad befizetni!!

a leirasodbol azt vettem hogy minden ok a szamladdal most mar csak varnod kell turelmesen.. ha nem erkezik meg 4 napon belul vedd fel a kapcsolatot az ugyefelszolgalttal addig is bongeszd a forumot mert sok kerdesre megkapod itt a valaszt
    • CrabJamBB
      CrabJamBB
      Bronz
      naggyon-naggyon köszi, pontosan ilyen megerősítésre vártam :)
      nem aggódtam igazából, csak tudni szerettem volna, minden rendben van-e...
      még egyszer nagyon szépen köszönöm! :)
    • Petya95
      Petya95
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.02, Hozzászólások: 11
      én már 4 hete elküldtem a személyit és még nem történt semmi!
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von Petya95 én már 4 hete elküldtem a személyit és még nem történt semmi!
      Erre az üzenetre vár egy választ (kérlek angolul válaszolj) az ügyfélszolgálatunk. (már április 3. óta) "

Szia Petya95!

Sajnos még nem tudtunk pénzt utalni neked, mivel nem regisztráltál még a pókeroldalon. Ezt pótold, és azt is ellenőrizd, hogy érvényesítve van-e az e-mail címed, valamint hogy nálunk, a profilodban megadott számlanév helyes-e.

Regisztrálni úgy tudsz, hogy az oldalon a személyes adatokra kattintasz, és a felugró ablakot értelemszerűen, és valós adatokkal kitöltöd. Ezután be is zárhatod.

Az e-mail címed visszaigazolásához a pókeroldaltól kapott e-mailre lesz szükséged. A kódot, amit az e-mailben találsz, be kell írnod a "My account" "Change/validate email" ablakon a "Validationcode" mezőbe. Amennyiben szükséges, akkor itt új igazolókódot is kérhetsz. Kész is vagy. Ha ezeken túl vagy, írj egy üzenetet, és újra elindítom az átutalást.

Üdv.
      kisike
    • Petya95
      Petya95
      Bronz
      Szia kisike!

Én ezeket a dolgokat végigcsináltam a Fulltilt pokeren! Vagy válasszak másik termet? pl: Titan,pokerstars?
    • Petya95
      Petya95
      Bronz
      Szerintem akkor a fulltilten ronthattam el valamit akkor megpróbálom a pokerstarson a regisztrációt!
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von Petya95 Szia kisike!

Én ezeket a dolgokat végigcsináltam a Fulltilt pokeren! Vagy válasszak másik termet? pl: Titan,pokerstars?
      Ha megcsináltad ezeket a pontokat, akkor mindenképp írj a mi supportunknak, hogy készen vagy. Ha nem írsz, akkor nem tudják, hogy megvagy vele és addig nem is utalnak mégegyszer ;)

üdv
    • CrabJamBB
      CrabJamBB
      Bronz
      csak annyit szeretnék közölni, hogy rekordidő (alig egy nap) alatt megjött a kezdőtőkém :)
      köszi mégegyszer! :)

BB
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Köszönjük a visszajelzést, sok szerencsét az asztaloknál! ;)
    • CrabJamBB
      CrabJamBB
      Bronz
      Köszönöm, remélem, úgy lesz!

A későbbiekre nézve meg előre is bocs, ha hülyeséget kérdeznék, de úgy vagyok vele, hogy inkább megkérdezem, semmint rosszul csináljam... :)
    • AlexD1991
      AlexD1991
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.04.25, Hozzászólások: 2
      Sziasztok,nekem már ott gogondom van hogy helyesen töltsem ki a kvízt, valahogy nem megy és már csak 1 próbalehetőségem maradt ami eléggé rizikós. Véleményem h jól felelgetek a kérdésekre, sőt még puskáztam is, amit 60 perc alatt nem nehéz 20 kis kérdésre, de így is sajnos nem sikerültet dobott a gép.
      Valakinek valami tanács?( PÜ)
      ÜDvözletem, amugy állat ez a Pokeresdi, Haverokkal rendesen toljuk, itthon, suliban, máshol stb...
      (Everestet mért ne lehet használni választott teremként?)
      Még 1X üdv és várom a helpeket :) )
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Tanulmányozd át részletesebben a rendelkezésre álló cikkeket. Az alapok elsajátítása nélkül hamar el lehet bukni a kezdőtőkét.
    • AlexD1991
      AlexD1991
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.04.25, Hozzászólások: 2
      Hát, köszi.
      Megpróbáltam utoljára is, nagyon áttanulmányoztam, de nem sikerült, hát akkor ennyi, bár jó lenne valahogyan tudni h mit írhattam rosszul.... ( Mert meggyőződésem h tökéletesen töltöttem ki:) ))
      Pedig még terveztem is h vagy 20 nál több Pokeres havernak hirdetem ezt az oldalt :D
      Üdv megyek alszom, nem bírok veszíteni....
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! A kvízről sajnos nem tudunk infót adni. Viszont attól, hogy nem sikerült a kvíz, szerintem még toborozhatsz ismerősöket, és az abból keresett pénzen elkezdhetsz pókerezni, és Strategy pontokat gyűjteni. Szóval ettől még használhatod az oldalt, akár úgy, hogy saját pénzt fizetsz be, vagy akár úgy, hogy összeszedsz 50$-t a barátok toborzásával. ;)