előre is elnézést kérek

• Babgyu
      Babgyu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.21, Hozzászólások: 20
      Sziasztok,
      új vagyok, és alapvetően nem türelmetlen, de 2 óra fórumolvasás után sem világos, miért kell neteller-t v monybooker-t használni? ha erre a kérdésemre valakitől választ kapnék, akkor volna még jónéhány, de haladjunk sorban. THX Bab
  • 46 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      nem kell, mert lehet ezek nélkül is élni, de van néhány előnyük: gyorsak, rugalmasak és pl a NETELLER-nek vannak még egyéb előnyei: pénzt felvenni úgy, hogy akiknek nem kell, nem látják.
    • sbala
      sbala
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.13, Hozzászólások: 1.710
      Nem feltétlenül tetszik a bankoknak, ha a magyar bankszámládon mondjuk a Titán Poker terméből érkezik egy szép kerek összeg. Tudod itt magyarországon az online póker amellett, hogy illegális, adóköteles;)
    • Babgyu
      Babgyu
      Bronz
      OK. tehát szükség van rájuk. CIB lakossági folyószámlához kértem USD alszámlát. szerintetek melyik "köztesbankot" válasszam? Neteller v. MBooker ? THX Bab
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Original von Babgyu Neteller v. MBooker ?
      Szia! Nézőpont kérdése, mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is egyaránt. Olvasd át ezt a két topicot:
      Pénzmozgás az interneten #1- Moneybookers
      Neteller Magyaroknak Is!!!
    • sbala
      sbala
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.13, Hozzászólások: 1.710
      Ha le is szeretnél majd venni pénzt bankszámlára, akkor én a MB-t nem ajánlom, mivel már kétszer is levontak 8000-et leutalásnál, bár ennél többet is, ami az átváltásnak nehezen tudható be. Így aztán kénytelen vagyok lassan átállni Netellerre.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von Babgyu Sziasztok,
      új vagyok, és alapvetően nem türelmetlen, de 2 óra fórumolvasás után sem világos, miért kell neteller-t v monybooker-t használni? ha erre a kérdésemre valakitől választ kapnék, akkor volna még jónéhány, de haladjunk sorban. THX Bab
      A lényeg, hogyha teremből ki, másik terembe be akarsz utalni, akkor MB és Neteller ezért nem von le semmit. Míg ha mondjuk bankkártyával teszed ugyanezt, akkor be és kifizetésre is szépen vonjuk azt a kis részt. Illetve még a pénzváltáson is bukhatsz, míg ha minden számlád dollár alapú és a Neteller (MB) is az, akkor pénzváltás sincs.

Ha csak ritkán akarsz majd termek között utalni, akkor esetleg nélkülözhető.
      Bár az én szememben a kispénz is pénz :)
    • Babgyu
      Babgyu
      Bronz
      Köszi az eddigi infókat. Eddig itt tartok: Titán-on regisztráltam, Neteller-en regisztráltam. P.Strategy-on beírtam a TTRxxx kódot. szerintem valami kimaradt, mert ugye a Titan még tudja NETELLER adataimat. Ezt hogyan tudom úgy megcsinálni, h nem utalok pénzt? Ahhoz , h a P.Strategy az 50$ bónuszt utalja gondolom kell ez a művelet. bab
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      A kezdőtőke megszerzése nincs Neteller számlához kötve, vagyis ha minden rendben van az adataiddal, akkor a pénz pár napon belül meg fog jelenni a Titan Poker-es számládon. ;)
    • Babgyu
      Babgyu
      Bronz
      kezdem érteni. tehát a fórumon több helyen tárgyalt sajátbank-neteller-pókerterem-telefonos hívogatás-személyi adatok scanelése- kört majd csak akkor kell lefutni, ha sikerült valamit összelapátolni és ki akarom venni. köszi bab
    • R4p1D
      R4p1D
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.01, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy mi az a shootout meg a knockout?

R4p1D
    • Attischa
      Attischa
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.05, Hozzászólások: 1.759
      Ha a Titánra kérted,nem lesz problémád a pénz kivétellel.:) Fulltiltröl Ráfozol bankba 3 munkanapon belül megérkezik,eddig még nem vertek bilincsbe:D
    • benedeklevi
      benedeklevi
      Black
      Regisztrált: 2008.11.11, Hozzászólások: 2.220
      Szia. Eek verseny fajtak:
      A shootout egy olyan verseny, ami egy Sit and Go lenyegeben. Tehat az asztalokat nem vonjak össze, amiutan kiestek az emberek, hanem minde asztalnal megvarjak amíg a megfelelő szamú jatekos marad jatekben, ezek tovabb jutnak es egy újabb SNGt jatszanak.(a partyn pl addig megy a atek amíg 3 ember marad az asztalnal, a starson csak az első jut tovabb)
      A knockout az egy rendes tournament, csak ha kiejtesz valakit, akkor kapsz egy bizonyos összeget egyből.(pl a full, tilten a Sunday Brawl knockout verseny 240 dollar a beugró 200 dollar megy a díjalapba, es 40 dollart az kapja meg aki kiejt, ha te ejtesz ki vkit akkor megkapod a 40 dollarjat)
    • Protexinhu
      Protexinhu
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.05, Hozzászólások: 643
      Hirtelen azt hittem dollárt:D
    • Babgyu
      Babgyu
      Bronz
      lehet h a köv kérdéssel feladom a labdát , de muszáj megkérdeznem: hány asztalig lehet reálisan figyelni a kezdőkéz stratégiát? figyelni a lapokat, ki mire adott meg és mit? az óra meg pörög. a játékpénzes asztalokra azt olvastam ,h mindenki dobálja a lapokat , pénzeket, mert nem számit. de hát ugyanezt látom a kispénzeseken is! ha meg valaki "össze-vissza" játszik akkor agyalhatok a stratégián. sőt , emelgethetek AAo-ra ha a végén 2-es drillel visz mindent. bab
    • nanu88
      nanu88
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.16, Hozzászólások: 8
      Van még a kezdőtőkémből az öcsém viszont kinullázta magát. Tudok neki a Titánról átutalni a Party Pokerre?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Original von Babgyu kezdem érteni. tehát a fórumon több helyen tárgyalt sajátbank-neteller-pókerterem-telefonos hívogatás-személyi adatok scanelése- kört majd csak akkor kell lefutni, ha sikerült valamit összelapátolni és ki akarom venni. köszi bab
      Igen, nagyjából így szokott lenni. ;)
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Original von nanu88 Van még a kezdőtőkémből az öcsém viszont kinullázta magát. Tudok neki a Titánról átutalni a Party Pokerre?
      Ha teljesítetted a bónuszban foglalt feltételeket (tehát kijátszottad a kezdőtőkét), akkor akadálymentesen vehetsz ki pénzt, és átutalhatod öcséd számlájára.
    • nanu88
      nanu88
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.16, Hozzászólások: 8
      Köszönöm.
      Tehát ha jól értem beszállok 50 dollárnyi játékba és ezután még mindig marad pénzem esetleg pozitív vagy 0 mérlegem akkor már vehetek ki pénzt?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Nem egészen így van. Minden terembe bizonyos pontmennyiséget kell elérned, hogy a tiéd legyen a kezdőtőke. Például ha a Party Pokerre kérted ki, akkor 300 pont elérése után akár ki is veheted az összes pénzt.