deaktivált számla

• mancoka
      mancoka
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.28, Hozzászólások: 21
      egy ismerosom kitoltotte a kvizt sikerult is neki kapott emailt az adatok megerositésérol az is megvolt de még mindig nem jött meg a kezdőtoke ennek már kéte hete a pacific pokerre regisztrált számlát.Megprobált belépni a pokerstrategy oldalra hogy egnézze jol töltöte e ki az adatokat de nem tudott belépni az oldalra mert az tirta ki számlát deaktiváltuk de miért pedig az adatok és az email com is jo volt?Küldott emailt a ugyfélszolgáltanak ez ugyben de nem válaszoltak ? most mit csináljom?mejön valamikor a kezdőtőke?
  • 28 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Amíg deaktiválva van, nem fog jönni.
      Supporttal úgy lehet felvenni a kapcsolatot, hogy a segítség menüpontra kattint (bejelentkezés nélkül persze), és ott írja meg az üzenetet, email címét pedig megadja.

A zárolásnak sok oka lehet, sajnos biztonsági okokból ez néha automatikusan megtörténik, ha ír a supportnak, és kiderül, hogy nem volt jogos a zárolás, akkor fel fogják oldani.
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Az ismerösöm küldott emailt a supportnak angolul már kettot is de nem kapott rá választ ra a deaktválással kapcsolatban?Mit csináljon? már több mint 3 napja küldte az emailt.Mikor válaszolnak rá és hova jön a válasz mert emailcimre nem jött azóta sem.megkapom valamikor a kezdőtőkét?
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      elirtam egy szot megkapja valamikor az ismerösöm a kezdőtőkét ?De akkor miért nbem oldják fel a számlám
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Megint nem jol fogalmaztam kijavitom megkapja valamikor a kezdőtét az ismerösöm mert nagyon szeretnem már játszani
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szeretnélek megkérni, hogy ne nyiss nálunk több számlát. Hiába próbálkozol több számla nyitásával, nem fogsz még egy kezdőtőkét kapni. Ezenkívül szeretnélek figyelmeztetni, hogy azzal, hogy más nevével próbálsz meg visszaélni (és kezdőtőkét igényelni) gyakorlatilag kimeríted a csalás fogalmát.
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Ne haragudj de nem nyitottam több számlát az ismerösömnek zárolták a számlát de valahol olvasta hogy ez automatikusan történhet.Nézd meg az oldalon a felhasználó nevét és akkor rájössz hogy nem csalt és egy számlával rendelkezik.
      a felhsználoneve:timea79
    • getto12
      getto12
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.26, Hozzászólások: 231
      Hát mancoka eléggé átláthatóan akarsz ezen az oldalon csalni, tipikus 11 éves körüli lehetsz.
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Mondom hogy az ismerösöm kért meg hogy irjak a fórumba mert ö nem tud bejelentkezni a felhasználonevével mert a számláját deaktiválták??
      Megnézted a felhasználonevét amit irtam?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Nézd, én nem fogok veled erről vitatkozni. Kétszer is elszóltad magad, innentől azt hiszem nincs miről beszélni.
      Ugye nem gondolod komolyan, hogy ez csak véletlen elírás ??? :rolleyes:

Original von mancoka megkapom valamikor a kezdőtőkét?
      Original von mancoka De akkor miért nbem oldják fel a számlám
      A support úgy látta, hogy itt csalási kísérlet van, és emiatt zárolták a számlát.
      Pontosan tudják mit csinálnak, az ilyen csalási kísérletek kiszűrése számukra napi rutin feladat.
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      EZ PEDIG VÉLETLEN ELIRÁS HIDD EL A TIMEA 79 FELHASZNLÓNÉV A HUGÓMÉ MONDTAM HOGY NEKEM MÁR RÉG MEGÉRKEZETT A KEZDŐTŐKE AM COKA FELHASZNÁLONÉVRE?NEM GONDOLOD NEKEM MINEK KEZDŐTŐKE AMIKOR MANCOKÁNAK MÁR VAN A HUGOMNAK MI KÖZE EHHEZ Ő NEM CSINÁLT SEMMIT.AKKOR MIÉRT ZÁROLTÁK A HUGOM SZÁMLÁJÁT?
    • getto12
      getto12
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.26, Hozzászólások: 231
      Látszik az értelmi színvonal :)
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Nem tudom miért nem hiszitek el hogy nekem nem kell a kezdőtőke a mancoka már rég megkapta a kezdőtőkét már el is veszette.Gondolod ha nekem kéne a bónusz akkor nem a fórumba irnák,és nem élek vissza senki nevével mert a húgom most regisztrált két hete a pokerstrategyra ki is töltötte a kvizt és id check is volt neki csak nem tudja miért nem kapta meg a tőkét amikor mindent rendesen csinált.Csak engem kért meg hogy irja a forumba ez ugyben mert neki addigra már zárolták a számlát?Ez nem tudom miért számit csalásnak?Nem is egy forma az emailcimunk utána lehet nézni.Ha csalt volna akkor nem küldtek volna adatok ellenörzését?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Hiába írsz csupa nagy betűvel, attól még nem lesz jobb. Az előbb még az ismerősöd volt, most meg már a húgod lett ? Hmmm, ez is érdekes. :rolleyes: Na mind1, ahogy már mondtam, nem fogok veled erről tovább vitatkozni. A döntésen én változtatni nem tudok, illetve ez ügyben további segítséget sem tudok adni.

A supporttal csak a Segítség menüben tudsz kapcsolatba lépni, emailt ne küldj, mert arra nem érkezik válasz.
      Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni. A válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül, de leterheltségtől függően kisebb csúszás előfordulhat.
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Mond meg miben csalt a hugom?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      A support minden egyes esetben egyedi döntést hoz, és az okokba mi nem látunk bele. Sajnos ez ügyben nem tudok neked segíteni.
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      De azt irtad hogy nem irjak a supportnak mert nem fognak válaszolni.
      Hugom már két emailt is küldött a supportnak a zárolással kapcsolatban de nem tudja megnézni a választ a pokerstrategy oldalon mert nem tud belépni a deaktválás miatt és angolul irt.Akkor mit csináljon?
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Megint rosszul foglamaztam meg bocs.Azt irtad meg az előbb hogy ne irjon a hugom emailt mert nem fognak válaszolni.
    • arsenarsenarsen
      arsenarsenarsen
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.07, Hozzászólások: 1.909
      ez hatalmas lol :D
    • Csalamade
      Csalamade
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.24, Hozzászólások: 1.813
      De akkor legalább kattintanál bazzeg a módosít gombra és átírnád az elszólásaidat :D Komolyan mondom röhögnöm kell :D
    • 1
    • 2