Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 SH J9s

• Sterzik23
      Sterzik23
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.28, Hozzászólások: 497
      Hali!

Úgy véltem ezzel belimpelhetek, mivel elég jó pozícióban vagyok. A flopon top pár és reraise-elek CO-ra, amit megad.
      A turnön csak az A4 ver, illetve az alacsonyabb szettek és a Q9+-ok, de itt nem gondoltam, hogy erősebb lenne, inkább húzóra tettem, itt is vissza kellett volna emelnem vagy jó a call? A riveren már próbáltam olcsón megúszni a showdownt, egy betre csak erősebb adott volna meg szerintem így checkeltem.

Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $28.25
      BB:
      $10.45
      MP2:
      $2.14
      CO:
      $15.71
      Hero:
      $19.22

0.05/0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with J:heart: , 9:heart:
      MP2 calls $0.10, MP3 folds, CO calls $0.10, Hero calls $0.10, SB calls $0.05, BB checks.

Flop: ($0.50) 2:club: , 3:diamond: , 9:spade: (5 players)
      SB checks, BB checks, MP2 checks, CO bets $0.50, Hero raises to $2.00, 3 folds, CO calls $1.50.

Turn: ($4.50) 5:diamond: (2 players)
      CO bets $3.30, Hero calls $3.30.

River: ($11.10) Q:spade: (2 players)
      CO checks, Hero checks.

Final Pot: $11.10

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a pair of nines (Jh 9h)
      CO shows a pair of deuces (Ac 2h)

Hero wins with a pair of nines (Jh 9h)
  • 1 válasz