Kérdés

• GEdit
      GEdit
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.05, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Annyi lenne a kérdésem, hogy megoldottam a tesztet és várnom kell a pénzre. Ezzel semmi baj nincs csak az volt írva, hogy a platformon töltsem ki a valódi pénzes részt. (partypoker)
      Meg is tettem és ahogy javasolja az oldal a befizetés választásnál kiléptem.
      De ezek után azt írja, hogy nincs valódi pénzes számlám. Ez normális és tudjátok utalni így a pénzt?

Előre is köszönöm a segítséget!
  • 21 válasz
    • homar
      homar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.505
      Ha jól emlékszem rá, normális. Akkor lesz igazából pénzes számlád, ha megérkezik az 50 dollár. Előtte lesz egy 1 centes feltöltés, ekkor jön létre a számla, majd erre rá egy 50 dodós feltöltés...
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      A nagyobb kérdés az, hogy miért itt nyitottad ezt a témát!?
    • GEdit
      GEdit
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.05, Hozzászólások: 3
      Bocsi ha rossz helyen csináltam. Törölhetitek nyugodtan azthiszem megkaptam a választ!
    • mchami2007
      mchami2007
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.18, Hozzászólások: 57
      Nem lattam jobb helyet ennek a kerdesnek.

Tudtok olyan termet ajanlani, ami mukodik feltelepites nelkul es viszi a pokertracker es egyeb nyalanksagok?

Egyelore a bwin-en jatszok, de se PT se rakeback, csak a jawa app. miatt vagyok ott.

koszi.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      @mchami2007

Telepítés nélkül a Party Poker működik, de lehet, hogy nem menti le a HH-kat a gépedre. Linux-ot használsz?
    • mchami2007
      mchami2007
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.18, Hozzászólások: 57
      Nem, XPt. Bar a partytol kicsit ockodok, durvanak tunik a felhozatal.

Szerintetek van egyaltalan a termek jatekosai kozt tudaskulonbseg azonos limiten?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von mchami2007 Nem, XPt. Bar a partytol kicsit ockodok, durvanak tunik a felhozatal.

Szerintetek van egyaltalan a termek jatekosai kozt tudaskulonbseg azonos limiten?
      Jelentősen érzékelhető különbség nincs.
    • Abruzzi7
      Abruzzi7
      Globális
      Regisztrált: 2008.11.14, Hozzászólások: 4
      Hello
      Az volna a problémám hogy már 4szer elrontottam a kvizt. pedig utánaolvastam és a videókat is megnéztem és nem tudom hogy mi lehet a hibám. valaki tudna segiteni?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von Abruzzi7 Hello
      Az volna a problémám hogy már 4szer elrontottam a kvizt. pedig utánaolvastam és a videókat is megnéztem és nem tudom hogy mi lehet a hibám. valaki tudna segiteni?
      Attól függ mire gondolsz. Senki nem fogja helyetted kitölteni. Viszont jó hír, hogy jópár száz embernek sikerült már előtted, úgyhogy annyira nem nehéz. :)
    • estirajzer
      estirajzer
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.28, Hozzászólások: 585
      Üdv! Én azt szeretném kérdezni valami moderátor/admintól, hogy stevensson miért lett globális? Beszéltem vele, és azt mondja, hogy a leírt bizonyos 4.-ik pontot nem szegte meg, és reménykedik, hogy csak valami félreértés történt, mert ő nem tud semmi ilyesmiről. Ha valaki tájékoztatna, (vagy esetleg őt e-mail címen), akkor azt jó lenne mielőbb tisztázni, előre is kösz!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia estirajzer! Erre a kérdésre csak kisike tudna korrekt választ adni, de ő meg majd csak később lesz itt sajnos.
      Mindenesetre hagyok neki üzenetet, és gondolom majd írni fog egy választ, hogy mi a helyzet pontosan.
    • estirajzer
      estirajzer
      Bronz
      Original von MaxMad Szia estirajzer! Erre a kérdésre csak kisike tudna korrekt választ adni, de ő meg majd csak később lesz itt sajnos.
      Mindenesetre hagyok neki üzenetet, és gondolom majd írni fog egy választ, hogy mi a helyzet pontosan.
      ok, köszönöm!
    • estirajzer
      estirajzer
      Bronz
      első hsz-.emen annyit szeretnék modosítani, hogy nem a negyedik pontot 'szegte' meg, hanem a 4-ik pontban van valami olyasmi, hogy ha megszegsz egy szabályt, akkor előtte figyelmeztetnek. Vele ez nem történt meg, ezért reménykedik, hogy ez csak valami félreértés.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      A szabályzat bárkinek olvasható, a főoldal alján, az Ált. üzleti feltételek alatt. Az a gond, hogy senkit nem zárnak ki "csak úgy", ennek mindig konkrét oka van. Azt, hogy ez mi volt pontosan, csak kisike tudja megmondani, de lehet hogy ő csak holnap lesz.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia estirajzer,

stevensson számlája a support által lett deaktiválva, így a kizárás pontos okát is csak ők tudják megmondani. Ajánlom stevenssonnak, hogy mielőbb vegye fel a kapcsolatot a supporttal és tisztázza a dolgot. Írjon egy üzenetet a SEGÍTSÉG menüponton keresztül. Ezt, akkor is meg tudja tenni ha a számlája deaktiválva van. Remélem én is, hogy csak egy félreértés az egész.

Üdv.
      kisike
    • estirajzer
      estirajzer
      Bronz
      ok, köszönöm mégegyszer! MÉg egy kérdésem lene, hogy kb. mennyi idő alatt válaszol neki ez a support, fontos lenne! köszi
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia estirajzer! Általában 48 óra a standard, de előfordulhat 1-2 napos csúszás is.
      Fontos, hogy ne írjon bele egy megnyitott üzenetbe újra, mert akkor ismét a várólista végére csúszik.
    • estirajzer
      estirajzer
      Bronz
      Original von MaxMad Szia estirajzer! Általában 48 óra a standard, de előfordulhat 1-2 napos csúszás is.
      Fontos, hogy ne írjon bele egy megnyitott üzenetbe újra, mert akkor ismét a várólista végére csúszik.
      köszi, továbbítva!
    • Signosis
      Signosis
      Globális
      Regisztrált: 2007.09.05, Hozzászólások: 6
      Sziasztok!

Személyszerint nagyon örülnék egy Bonuszvadászatos témának! Nagyon érdekelne. Miként, melyik termekben lehet csak bonuszokból bankrollt építeni. Nincs valakinek tuti tippje, vagy valami? Esetleg Ti ellenzitek a bonuszvadászatot?

Még egy kérdés, még rég ötlött. a pókertermeknél miért nem lehet saját pokerszobát létrehozni? Ahol játszhatnál nyugottan csak a barátaiddal online? Persze mindenki tudná, hogy privát szoba, nehogy összejátszás áldozatává váljon...
    • 1
    • 2