Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL200 SH (HU) AQ 3bet pot

• Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Ez standard egy HU asztalon 3bet potban?
      A két arc nem dobott hanem sitout volt és nem is kaptak lapot...

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

$1/$2 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      CO:
      $207.65
      BU:
      $282.15
      SB:
      $244.10
      BB(Hero):
      $249.75

Preflop: Hero is BB with A, Q.
      2 folds, SB raises to $8, Hero raises to $24, SB calls $16.00.

Flop: ($48.00) 2, Q, 4 (2 players)
      SB checks, Hero bets $36.00, SB raises to $72, Hero raises to $225.75(All-In), SB calls $148.10(All-In).

Turn: ($493.85) 4 (2 players)

River: ($493.85) K (2 players)

Final Pot: $493.85.

Results follow:

Hero shows two pairs, queens and fours (A Q)
      SB shows a full-house, twos full of fours (2 2)
      SB wins with a full-house, twos full of fours (2 2).
  • 4 válasz
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      eléggé villainfüggő. reg ellen tökéletes. én itt sokszor hinném azt, hogy te csak visszajátszol a c/r-emre, így olyan lapokkal mint Qx, vagy tt plusz is lecallollak. ugye setet nem feltételeznék nálad, sőt KQ-t és AQ-t se. igazából bluffre tennélek. szerintem jó a hand, bár nem hinném, hogy erre gondoltál mikor AQ-val visszatoltad. mert ha nem erre gondoltál akkor semmi értelme a visszaraise-nek. mert rosszabb nem ad meg. de ez egy annyira specáális helyzet és annyira blöffszagó az egész szitu, hogy mégis a legjobb játék amit csináltál. hangsúlyozom, hogy reg ellen jó. fish ellen inkább csak calloznám a flot 2-betet
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Egy jó magyar reg volt az ellenfél, arra számítottam, hogy a száraz board miatt játszik vissza rám, és egy push-t esetleg blöffként értékel és calloz valami Q-val vagy kézbe párral.
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      tokeletes
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      Original von Jamm Egy jó magyar reg volt az ellenfél, arra számítottam, hogy a száraz board miatt játszik vissza rám, és egy push-t esetleg blöffként értékel és calloz valami Q-val vagy kézbe párral.
      pont úgy gondolkodtál ahogy én. itt énis blöffre tennélek és calloználak ilyen TT-vel is akár. pont ezt beszéltük a fix-limit edzésen :D