Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL5 Sh ThQh

• getto12
      getto12
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.26, Hozzászólások: 231
      $0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (3 handed)

Known players:

BU(Hero) = ($4.76)
      SB = ($3.66)
      BB = ($7.38)

Preflop: Hero is BU with T, Q:heart: .
      Hero raises to $0.2, SB calls $0.18, BB calls $0.15.

Flop: ($0.60) 7 :club: , 4:heart: , 9:heart: (3 players)
      SB checks, BB bets $0.40, Hero calls $0.40, SB folds.

Turn: ($1.40) T:spade: (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.00, BB calls $1.00.

River: ($3.40) J:spade: (2 players)
      BB bets $1.00, Hero calls $1.00.

Final Pot: $5.40.

Nem tudom, hogy ez-e a megfelelő megjátszási mód, de nagyon féltem a 8astól, flopon pedig azért calloztam mert volt flushdrawom meg 2 felé lapom, + 2 gutshot, szerintem erre lehet callozni, turnon mivel checkeltem, úgy gondoltam, hogy egy 7-es vagy 9es párja van, amit ugye tízessel simán verek, erre jött a river, ami egy bubi volt. És erre betelt egy kevesebb mint 1\3-nyit, itt csak arra tudtam gondolni, hogy leesett neki a sor, és arra vár hogy ráemeljek, hát csak calloztam, várom a gondolatokat.
  • 1 válasz
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      hello,

jo volt igy a megjátszás, a turn check /call a részéről valszeg vmi showdown valuet mutat, 8xjei lehetnek a riveren, de azzal vazsleg nagyobbat betel, a raisel semmibol nem nyersz valuet, de van jopár hand amit versz, én is igy játszanám.