Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL50 FR AKo-val a short stack ellen

• Gattila
      Gattila
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.02, Hozzászólások: 62
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $13,60
      Hero:
      $52,40

0,25/0,5 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with A:spade: , K:diamond:
      4 folds, Hero raises to $2,00, 3 folds, SB calls $1,75, BB folds.

Flop: ($4,50) Q:club: , 9:diamond: , 7:spade: (2 players)
      SB checks, Hero checks.

Turn: ($4,50) 3:spade: (2 players)
      SB bets $2,00, Hero calls $2,00.

River: ($8,50) K:club: (2 players)
      SB bets $1,50, Hero raises to $11,50, SB calls $8,10 (All-In).

Final Pot: $29,60

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a pair of kings (As Kd)
      SB shows a pair of queens (Qh Ac)

Hero wins with a pair of kings (As Kd)

Egy kicsit gyanús egy sss-t játszótól a "csak" megadás SB-ben. 10 10+ al szerintem pusholna meg AK-val is. Vagy alacsony pár vagy AQ esetleg AJ lehet nála. A floppon jött egy Q és check. Gondoltam check-raise-re játszik, ezért én is checkeltem és megnéztem mi következik...
  • 2 válasz
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Emberünk nem SSS játékos. Ők ilyet nem csinálnak. De ha megnézed a statjait abból is látod hogy 22/7-es, tehát messze van egy normál SSS játékostól.
      Tulajdonképpen nekem tetszik a megjátszás, ha azt nézzük hogy 35%ban megy SD-ig, akkor nem fog eldobni semmit ha talált akár egy párt is.
      Turn is ok, pozícióból ha jön A vagy K akkor könnyen allin teheted, az implikált esélyed is megvan, még $7-t kell nyerned hogy nyereségesen megtudd játszani a helyzetet.
    • Gattila
      Gattila
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.02, Hozzászólások: 62
      Mondjuk nem volt sok hand-em tőle. De tényleg elég fishnek nézett ki. Meg mindig 10 dollárra rebuy-ozott. Egyszer hívtam AA-val erre ő preflop all in ment AK-val (az ok,megszokott), majd még egy másik leosztásban KK-t mutatott.