Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL5 SH AK vs slowplay AA

• rkc003
      rkc003
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.15, Hozzászólások: 953
      $0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:

MP2 = ($4.68)
      MP3 = ($5.00)
      CO = ($2.76)
      BU = ($3.48)
      SB(Hero) = ($4.95)
      BB = ($4.44)

Preflop: Hero is SB with K :diamond: , A :heart: .
      CO posts deadblind, 2 folds, CO checks, BU raises to $0.2, Hero calls $0.18, 2 folds.

Flop: ($0.50) K :spade: , 6 :heart: , K :club: (2 players)
      Hero checks, BU checks.

Turn: ($0.50) T :heart: (2 players)
      Hero checks, BU checks.

River: ($0.50) J :diamond: (2 players)
      Hero bets $0.40, BU calls $0.40.

Final Pot: $1.30.

1: Jól tettem-e, flop és turn checket vagy turnon hivhattam volna?

(Kézelemző versenyre nevezném ezt az elemzést :f_smile: )
  • 5 válasz
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      pre reraise és call az allinjét:)

így megjátszva turntől építeném a potot
    • rkc003
      rkc003
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.15, Hozzászólások: 953
      Akkor itt nincs az, hogy AK-val, ha emelnek megadunk, ha többet emelnek, akkor dobunk? :D
      Mondjuk az FR-re van :)
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Flopon én fél potot mindenképpen beteltem volna. Ha nincs semmije, akkor elviszem már floppon a potot (agresszív image), ha meg van valamilye, mondjuk egy KQ-ja, akkor meg építem a potot. Ez egy jó flop, tehát szeretném riverre a letétemet a potban tudni.

Csekk, hogy blöfföljön,de nem tette meg és a turn kártya nem biztos, hogy a legjobb. Van pár hand, ami így húzóhoz juthatott. Itt már értékért és védekezés képp is nyitottam volna 3/4-ed potot.

Riveren kiegészülhetett pár sorhúzós hand, de ennek ellenére a bet jó, bár lehet én egy potot nyitottam volna, hogy maximális értéket nyerhessek. Bár kár, hogy nincs a letéted a potban.
    • crem3fra1ch3
      crem3fra1ch3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.06, Hozzászólások: 516
      a standard a pre flop 3b\call. főleg így,hogy nem 100bb-vel ül (100bbvel is )

Így játszva nem vészes a flop check, maniac ellen donkolnék aki tuti reraisel rám. De turn a checkje után 100%-ban bet, és river is valuebet.

Nekem csak a turn check nem tetszik , és persze preflop ez 3b lap. Feljebb éri meg csak trükközni és ott is más okai vannak.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von rkc003 Akkor itt nincs az, hogy AK-val, ha emelnek megadunk, ha többet emelnek, akkor dobunk? :D
      Mondjuk az FR-re van :)
      nem, ez nincs ;) . 50 bb korul ul az arc és corol lop, ez ellen az AK egy monster. - izi 3bet/call.