Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL5 flop 2 párral go broke

• volkenturbo
      volkenturbo
      Arany
      Regisztrált: 2007.09.30, Hozzászólások: 772
      Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $6,51
      CO:
      $5,00
      Hero:
      $8,93

0,02/0,05 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with 8:spade: , J:heart:
      MP3 folds, CO calls $0,05, Hero raises to $0,30, SB folds, BB calls $0,25, CO folds.

Flop: ($0,67) A:spade: , J:spade: , 8:club: (2 players)
      BB bets $0,15, Hero raises to $0,70, BB raises to $2,10, Hero raises to $8,63 (All-In), BB calls $4,11 (All-In), Hero gets uncalled bet back.

Turn: ($13,09) A:diamond:
      River: ($13,09) 6:diamond: (1 players)

Final Pot: $13,09

Ilyenkor milyen gyakran vagyunk hátul ? Tettem öket flsuh drawra , top párra , kombodraw-ra . Mennyire nyereséges ilyenkor rátolni ?
  • 2 válasz
    • crem3fra1ch3
      crem3fra1ch3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.06, Hozzászólások: 516
      Ha emeltünk ezzel a lappal NL5-ön nem is álmodhatunk jobb flopról. Tele van drawkal és akár gyengébb Ax is lehet nála. AJ ellen van blockered és szerintem BTN vs BB-ben cooler. 88 ellen szintén. JJ ellen dettó.

És mivel kb. 3000 lappal lehet monsterdrawja vagy lehet csak sima TPje van (AK\AQ) szerintem ebben a spotban jó a reraise. Bár ez nagyban függ a saját imagedtől, de én NL5ön itt nem tudnék dobni :) ami lehet,hogy hiba.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von SoufiShark Ha emeltünk ezzel a lappal NL5-ön nem is álmodhatunk jobb flopról. Tele van drawkal és akár gyengébb Ax is lehet nála. AJ ellen van blockered és szerintem BTN vs BB-ben cooler. 88 ellen szintén. JJ ellen dettó.

És mivel kb. 3000 lappal lehet monsterdrawja vagy lehet csak sima TPje van (AK\AQ) szerintem ebben a spotban jó a reraise. Bár ez nagyban függ a saját imagedtől, de én NL5ön itt nem tudnék dobni :) ami lehet,hogy hiba.
      jó elemzés, én is igy gondoloml.