Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10-FR KQo

• zoli777
      zoli777
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 2.580
      Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $2.00
      UTG2:
      $9.50
      Hero:
      $10.00
      MP3:
      $1.76

0.05/0.1 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with K:spade: , Q:diamond:
      UTG2 calls $0.10, MP1 folds, Hero calls $0.10, MP3 calls $0.10, 3 folds, BB checks.

Flop: ($0.45) T:club: , 9:spade: , J:heart: (4 players)
      BB checks, UTG2 bets $0.22, Hero calls $0.22, 2 folds.

Turn: ($0.89) K:diamond: (2 players)
      UTG2 checks, Hero bets $0.44, UTG2 raises to $0.88, Hero calls $0.44.

River: ($2.65) 9:diamond: (2 players)
      UTG2 checks, Hero bets $1.32, UTG2 calls $1.32.

Final Pot: $5.29

Próbálkoztam egy slowplayyel meglátván a floppolt sort. Viszont turnön lejött egy K, ami nekem nem a legjobb. Én beletettem a rangebe az AQ-t is a limpelései közé mivel előttem pár leosztással szintén simán limpelt az emelés helyett és ezen kívül még voltak ilyen húzásai AA meg KKval. Az egyik kérdésem, hogy itt nekem is vissza kellett volna emelnem még egyszer rá? Egyáltalán helyénvaló a fél potnyi nyitásom? ?( A riveren mivel elcheckelte úgy döntöttem megint belenyitok fél potot, hogy ha nyerek akkor azért vigyek valamit, ha meg vesztek akkor kevesebbet szívjak... Úgy gondoltam a fél potnyi megadható az ő szemszögéből, ha nem is lett volna jó lapja. Mi a vélemény a riverről? Természetesen a riveren jött 9-es volt a legrosszabb ugyebár...

Az elemzés után közzéteszem, hogy mi lett a vége.

A topicot a versenyre jelölném.
  • 2 válasz
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Preflop emelj limpelés helyett. Ha nem is segít a flop cbettel sokszor elviszed majd a potot.
      Ez a flop a lehető legjobb. Emelj vissza, hogy növeld a potot, a te kezed már nem javulhat, ellenben a többiekével. Ha láttad már AA-KK-val limpelni akkor azokat nem fogja eldobni, teljes beülőért játszhattok. AQ-t ugyan eldobja, de mégis jobb egy kis potot nyerni, mint egy turn K után az egészet elbukni.
    • zoli777
      zoli777
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 2.580
      Köszi.

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a straight, king high (Ks Qd)
      UTG2 shows two pairs, kings and nines (Ad Kh)

Hero wins with a straight, king high (Ks Qd)

A 9-es azért volt rossz, mert úgy véltem, hogy setet floppolt és a második 9-es hozzá nem volt valami szerencsés. De nem olyan lap volt nála.