[SH] NL10 SH 77 végig hátrányban

• atari100
      atari100
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.11, Hozzászólások: 2.731
      A kérdés a turn push. Éreztem, hogy hátrányban vagyok, de eldobni úgysem tudnám és a húzók is egyre veszélyesebbek.
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $3.00
      Hero:
      $11.35
      CO:
      $10.25
      BU:
      $11.70

0.05/0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with 7:diamond: , 7:heart:
      2 folds, CO raises to $0.25, BU calls $0.25, SB calls $0.20, Hero calls $0.15.

Flop: ($1.00) J:diamond: , 7:club: , 8:club: (4 players)
      SB checks, Hero bets $0.70, CO folds, BU raises to $3.00, SB calls $2.75 (All-In), Hero calls $2.30.

Turn: ($9.75) Q:spade: (2 players)
      Hero bets $8.10 (All-In), BU calls $8.10.

River: ($25.95) J:spade: (3 players)

Final Pot: $25.95

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a full-house, sevens full of jacks (7d 7h)
      BU shows four of a kind, jacks (Jh Jc)
      SB shows two pairs, jacks and eights (8h Th)

BU wins with four of a kind, jacks (Jh Jc)
  • 3 válasz
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Az a flop reraise eléggé durva. Gondolkozzunk milye lehet. Szerintem sorra gondoltam volna első alkalommal, amivel így csinálhatja, hiszen védi a flöss húzóktól amit nálad gyaníthat. Lehet nála JJ, 88, sajnos mindkét drill ver téged. Eléggé meredek húzó, de flösshúzó is lehet mondjuk AKs, AQs.

Nézzük a statjait. Lazán játszik viszonylag, bár sh statokban nem vagyok teljesen jártas. Preflop emelt volna AKs, AQs, AA,KK,QQ lapokkal. Megadhatott azokkal amiket gyanítunk JJ, TT, 99, 88, T9s. Az agresszió faktora 1,5 szerintem ez félpasszív. Ha van lapja, akkor aktív, ha nincs lapja, akkor aktív, bár még a 2-es érték is passzív, tehát itt a múvja azt mutatja, hogy összeszedett valami erős hand-et.

Talán még megadtam volna flopon, de turn-ön csek/foldolnék. Az a baj, hogy szinte már csak az javít, ha pározódik a board, és ez ritka.
    • crem3fra1ch3
      crem3fra1ch3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.06, Hozzászólások: 516
      ha már donkoltad a flopot akkor kötelező ráemelni\rátolni egy ilyen drawy flopon a reraisre! A callal csak azt érted el ,hogy millió olyan turn card jöhet ahol meghal részedről az akció és\vagy túlhúzva kell betenned a pénzed.

Flopon kerüljön be!

Így játszva pedig turn standard, cooler. reload.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      ezen nincs mit gondolkozni, AARRRin a flopon azt jóvan. huzo ellen vezetsz, jobb sett ellen cooler, sor ellen van out. (oversett ellen is van 1, tul kell huzni :f_grin: