[SH] nl2 AA river fold

• Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.16, Hozzászólások: 1.927
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.02(BB) Replayer
      SB ($0.98)
      BB ($3.84)
      UTG ($1.91)
      UTG+1 ($3.69)
      Hero ($2.70)
      BTN ($1.99)

Dealt to Hero A:spade: A:heart:

UTG calls $0.02, fold, Hero raises to $0.10, fold, fold, BB calls $0.08, fold,

FLOP ($0.23) 7:heart: 9:spade: Q:diamond:

check, Hero bets $0.18, BB calls $0.18,

TURN ($0.59) 7:heart: 9:spade: Q:diamond: K:diamond:

check, Hero bets $0.45, BB calls $0.45,

RIVER ($1.49) 7:heart: 9:spade: Q:diamond: K:diamond: 4:spade:

BB bets $3.11 (AI), Hero folds,

BB wins $1.41

Először is tudom hogy nem nl 5-10, de remélem nem gond, hogy ide postolom. Máshova nem tudom. :)
      Szerintetek jó volt a river fold? Nem éreztem, hogy jobb lennék, és pot oddsom se volt túl jó, szerintem valamit slowplayelhetett. Turnon nem szerettem volna szabad lapod adni, végén pedig 2pár/set, esetlegesen sorra tettem. + a flop/turn hívásaim megfelelnek vagy többet kellett volna?Cbetem mérete mindig ekkora kb.
      Srácról a parti előtt 20-25 handem volt csak, 80-10 és 1es agressziófaktor.
      (1. konvertált handem, remélem jó minden :) )

Kösz!
  • 2 válasz
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Eléggé sűrű mostanában ez a játék. Eléggé feltűnő nekem. Végig kallolják majd river all-in. Mivel csinálhatta? Véleményem szerint egy 7x-el vagy Qx-el. A JT vagy KQ az ami itt megver és a settek. De azokkal nem hiszem, hogy így játszott volna. Én adtam volna neki, bár a dobás sem rosz döntés.

Az ilyen figurákat figyelni kell, hogy showdownnál mit mutatnak, sokat segíthet a későbbiekben ilyen callcallriverpush játékoknál.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      flop turn nyitás mérete oké, és jo játék olt én is dobnám a riveren, valszeg ez vmi slowplay, nem leszel itt tul sokszor elől.