Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 JQs

• zoli777
      zoli777
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 2.580
      Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $10.36
      Hero:
      $10.20

0.05/0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with Q:heart: , J:heart:
      3 folds, Hero calls $0.10, SB folds, BB checks.

Flop: ($0.25) 9:heart: , 6:diamond: , 5:heart: (2 players)
      BB bets $0.25, Hero calls $0.25.

Turn: ($0.75) T:spade: (2 players)
      BB bets $0.75, Hero calls $0.75.

River: ($2.25) 8:diamond: (2 players)
      BB bets $1.50, Hero raises to $3.37, BB calls $1.87.

Final Pot: $8.99

Floppon és turnön tudom, hogy szinte öngyilkosság volt a megadás, de akkora :f_ugly: volt a csávesz, hogy... Turnon csak az OESD és a flush miatt adtam meg az emelését. Vélemény az egészről? Ja, és a riveres emelésről mi a vélemény? Rátolhattam volna az egészet? Vagy csak nagyobbat kellett volna emelnem? Vagy ez így rendben volt? ( ezt kétlem mondjuk, hogy jo volt a visszaemeles merteke )
      Aztán jön a végeredmény is. Meglepő volt...
  • 3 válasz
    • anfet23
      anfet23
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.18, Hozzászólások: 828
      Szerintem én emeltem volna preflop.A többi szerintem jó megjátszás a turnon már elég sok outod volt azt meg kelett adni, amiből a riveren 1 jött is.
    • crem3fra1ch3
      crem3fra1ch3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.06, Hozzászólások: 516
      Preflop 99.9%-ban raise. Teljesne máshogy menne a parti.

Így megjátszva nem rossz bár elég passive. Turnun kaptunk még 1 millió outot szóval impl. odds miatt ott is jó a call.

Riveren még nagyobbat emelnék a csávó elég erőt mutat kb. set\flopolt sor a range egy ennyire passive nitnek és egyiket se hiszem h tudná dobni. A setet talán. de sor nélkül szerintem nem valuebetelné a rivert és mivel van busted draw tökéletes szitu egy bluffpush bemutatására. Ami ugye ebben az esetben valueshove,de ezt nit barátunk csak a SD után tudja majd meg .
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von SoufiShark Preflop 99.9%-ban raise. Teljesne máshogy menne a parti.

Így megjátszva nem rossz bár elég passive. Turnun kaptunk még 1 millió outot szóval impl. odds miatt ott is jó a call.

Riveren még nagyobbat emelnék a csávó elég erőt mutat kb. set\flopolt sor a range egy ennyire passive nitnek és egyiket se hiszem h tudná dobni. A setet talán. de sor nélkül szerintem nem valuebetelné a rivert és mivel van busted draw tökéletes szitu egy bluffpush bemutatására. Ami ugye ebben az esetben valueshove,de ezt nit barátunk csak a SD után tudja majd meg .

+1